telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Odstranění celulitidy

Chcete se zbavit celulitidy a redukovat a zpevnit objem problematických partií?

Pak Vám rozhodně můžeme doporučit rázovou vlnu. Je to metoda, která Vám nejen dokonale odstraní celulitidu, ale zároveň Vám výrazně zpevní pokožku a podkoží. Tato metoda je jednoznačně efektivní již po první aplikaci, a to díky unikátní technologii, která kombinuje extrémně účinné akustické rázové pulsy s pulsy elektrickými. Rázová vlna se již více než 30 let s úspěchem používá také v klasické medicíně, a to například k rozbíjení ledvinových kamenů nebo léčbě pohybového aparátu.

Co dokáže rázová vlna?

Mechanická stimulace cévního a lymfatického systému vede k výraznému zmenšování otoků a ke zvýšenému vylučování lipidů z tukových buněk. Akustické pulzy podporují zároveň produkci fibroblastů a tento proces vede k významné tvorbě nových zesílených vláken kolagenu a elastinu. Růst nových kapilár a zároveň zlepšení mikrocirkulace krve vede ke zvýšenému přísunu kyslíku a ke zvýšenému metabolismu v ošetřované oblasti.

Pro jaké partie je ošetření rázovou vlnou vhodné?

Můžeme ošetřit stehna, hýždě, břicho, boky a horní paže.

Jaké estetické problémy může rázová vlna vyřešit?

Rázová vlna je vhodná k odstranění celulitidy a redukci objemu a zpevnění pojivové tkáně, dále může významně vylepšit vzhled strií a jizev, a rovněž pomůže k omlazení pokožky a zvýšení její pružnosti.

Je pro mě ošetření rázovou vlnou vhodné?

Tak jako každé přístrojové ošetření, má i rázová vlna své kontraindikace. Patří mezi ně například těhotenství a poruchy srážlivosti krve. Objednejte se na bezplatnou konzultaci, zda je pro Vás toto ošetření vhodné.

Kolik ošetření rázovou vlnou je nutno podstoupit?

Pro maximální efekt doporučujeme 6 až 10 opakování 2× týdně. Záleží na celkovém stavu pokožky a stupni celulitidy. Výsledek ale většinou pocítíte již po jednom ošetření.

Prohlédněte si v galerii reálné výsledky po aplikaci rázové vlny.

Před

Po

Ceník
Objednat

Jaké výsledky očekávat

První a zcela jistě motivační výsledky jsou znatelné po prvních dvou ošetřeních. Vizuální efekt se dostaví zpravidla po čtvrtém ošetření. Pro kompletní ošetření celulitidy je pro maximální efekt vhodné opakovat proceduru 6 – 10x. Aby se celulitida nedostala časem do původního nežádoucího stavu, je dobré absolvovat udržovací ošetření 1x za měsíc. Jako podpůrné metody nebo naopak udržovací ošetření je také možnost využít vysoce sofistikované masáže a zábaly lékařské kosmetiky Ericson Laboratoire, a to například ošetření Insulinol nebo Slim &Lift.

Názor lékaře

„Rázová vlna je osvědčená metoda, která má na pacientech skvělé účinky. Ačkoliv nemá zjištěny závažnější vedlejší účinky, provádět ji, samozřejmě, nelze v těhotenství a při poruchách srážlivosti krve.“ doporučuje MUDr. Martina Tomášková.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím