telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Dárkový voucher

Vážení klienti, pokud hledáte ideální dárek pro Vaše blízké, máte možnost si u nás zakoupit dárkový voucher, a to v různých hodnotách uvedených v ceníku, od 2.000 Kč. Dárkový voucher do kosmetického salonu je ideální dárek, který potěší opravdu každou ženu, ale i mnohého muže. Díky velkému cenovému rozpětí nabízených dárkových voucherů si můžete sami zvolit vyhovující hodnotu dárku. Zakoupením voucheru se také zcela jistě vyhnete dárku nechtěnému, protože nabídka našich kosmetických služeb je opravdu pestrá. Obdarovaný má tak možnost si sám vybrat, na jakou proceduru voucher uplatní. Dárkové vouchery  mohou obdarovaní uplatnit jak kosmetické procedury, tak na zboží.

Jak si můžete dárkový voucher zakoupit?

Dárkový voucher můžete zakoupit v různé hodnotě on-line přímo zde prostřednictvím e-shopu. Po obdržení Vaší platby Vám následující pracovní den zašleme dárkový voucher na Vámi uvedený mail. Sami si pak dárkový voucher můžete vytisknout. Pokud Vám tento způsob nákupu nevyhovuje nebo s námi potřebujete nákup dárku konzultovat, je možno zakoupit si voucher přímo na recepci Kliniky krásy Anděl. Zde také můžete zakoupit dárkové vouchery přímo na konkrétní procedury, takže obdarovaný nebude mít na voucheru cenu, ale přímo název služby.

Jaká je platnost zakoupeného dárkového voucheru?

Vouchery mají platnost 2 měsíce.

Ceník
Hodnota
2 000 Kč
3 000 Kč
4 000 Kč
5 000 Kč
10 000 Kč
20 000 Kč

Zakoupit dárkový voucher

Dárkové poukazy

Dárkový Voucher je doručen on-line nebo ho je možné vyzvednout osobně na Klinice krásy Anděl. Poštou dárkové certifikáty nezasíláme.

Product total
Options total
Grand total

Další informace

Hmotnost 1 kg
Back to Top