telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Dárkový voucher

Vážení klienti, pokud hledáte ideální dárek pro Vaše blízké, máte možnost si u nás zakoupit dárkový voucher, a to v různých hodnotách uvedených v ceníku, od 1.000 Kč do 20.000 Kč. Dárkový voucher do kosmetického salonu je ideální dárek, který potěší opravdu každou ženu, ale i mnohého muže. Díky velkému cenovému rozpětí nabízených dárkových voucherů si můžete sami zvolit vyhovující hodnotu dárku. Zakoupením voucheru se také zcela jistě vyhnete dárku nechtěnému, protože nabídka našich služeb je opravdu pestrá. Obdarovaný má tak možnost si sám vybrat, na jaké procedury voucher uplatní.

Na jakou službu může obdarovaný dárkový voucher uplatnit?

Dárkové vouchery  mohou obdarovaní uplatnit na následující procedury: kosmetická ošetření Ericson Laboratoire, tělové procedury Insulinol, Slim & Lift a Enzymacid Body, odstranění celulitidy a strií rázovou vlnou, bezbolestná liposukce, kryolipolýza, facelifting, vyhlazení vrásek Thermolift, fotorejuvenace, epilace IPL, lymfatická přístrojová masáž. Velmi oblíbené a klienty nejvíce vyhledávané služby za zakoupené dárkové vouchery jsou  kosmetické procedury nebo procedury tělové. Dárkové vouchery není možno uplatnit na zboží a následující služby: manikúra a pedikúra.

Jak si můžete dárkový voucher zakoupit?

Dárkový voucher můžete zakoupit v různé hodnotě on-line přímo zde prostřednictvím e-shopu. Po obdržení Vaší platby Vám následující pracovní den zašleme dárkový voucher na Vámi uvedený mail. Sami si pak dárkový voucher můžete vytisknout. Pokud Vám tento způsob nákupu nevyhovuje nebo s námi potřebujete nákup dárku konzultovat, je možno zakoupit si voucher přímo na recepci Kliniky krásy Anděl. Zde také můžete zakoupit dárkové vouchery přímo na konkrétní procedury, takže obdarovaný nebude mít na voucheru cenu, ale přímo název služby.

Jaká je platnost zakoupeného dárkového voucheru?

Zakoupené vouchery mají platnost 3 měsíce.

Ceník

Zakoupit dárkový voucher

Dárkové poukazy

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím