Vánoční nadílka Kliniky krásy Anděl

VÁNOČNÍ NADÍLKA NA KLINICE KRÁSY ANDĚL

Máme pro Vás připravenou pestrou vánoční nadílku, tak se u nás zastavte! Nabídka je platná do 21. 12. 2018, nebo do vyprodání zásob.

 

Dárky k nákupu kosmetiky Ericson Laboratoire 

🎁Zakupte 2 produkty Ericson Laboratoire, z toho 1 musí být krém, a získejte jako dárek: miniset výrobků + kosmetickou taštičku + dárkový box. Krásný dárek pro Vás nebo pro někoho blízkého.
🎁Zakupte 3 produkty Ericson Laboratoire, z toho 1 musí být krém, a získejte jako dárek: miniset výrobků + kosmetickou taštičku + dárkový box + poukaz na ošetření očního okolí Bioptic v hodnotě 1.290 Kč! Nabídka je limitována množstvím skladových zásob, a proto s nákupem neváhejte!

🎁Zakupte 1 produkt z řady péče o tělo od Ericson Laboratoire v minimální hodnotě 1.490 Kč a můžete si zakoupit ruční anticelulitidní masáž jen za 500 Kč! Běžná cena této masáže je 1.590 Kč a délka 60 minut. Právě jste získali 2 dárky za výhodnou cenu.

Dárky k dekorativní kosmetice Sothys 

🎁Zakupte 3 produkty z dekorativní kosmetiky Sothys a získáváte jako dárek ošetření očního okolí Bioptic v hodnotě 1.290 Kč.

Dárky pro věrné klienty!!!

🎁Zakoupili jste u nás v roce 2018 některý z balíčků pro modelaci těla nebo hubnutí (liposukce, kryolipolýza, rázová vlna) v minimální hodnotě 10.000 Kč? Přijďte si vyzvednout dárkovou kartu na anticelulitidní masáž zdarma. Masáž je v délce 60 minut a její běžná cena je 1.590 Kč. Tento dárek můžete darovat nebo osobně využít. To už necháme na Vás.

🎁Zakoupili jste u nás v roce 2018 některý z balíčků pro omlazení pleti (facelifting, thermolift) v minimální hodnotě 10.000 Kč? Přijďte si vyzvednout dárkovou kartu na oční ošetření Bioptic v hodnotě 1.290 Kč zcela zdarma! Tento dárek můžete darovat nebo osobně využít. To už necháme na Vás.

🎁Zakoupili jste u nás v roce 2018 kosmetické služby a zboží (Ericson Laboratoire, Sothys) v minimální hodnotě 10.000 Kč? Přijďte si vyzvednout dárkovou kartu na ošetření očního okolí Bioptic v hodnotě 1.290 Kč zcela zdarma! Tento dárek můžete darovat nebo osobně využít. To už necháme na Vás.

 

Pečujeme o Vás s láskou.

Za kolektiv Kliniky krásy Anděl, Alena Jírů