Vánoční andílka Kliniky krásy Anděl

VÁNOČNÍ ANDÍLKA NA KLINICE KRÁSY ANDĚL

Máme pro Vás připravenou pestrou vánoční andílku, tak se u nás zastavte! Nabídka je platná do 20. 12. 2019, nebo do vyprodání zásob.

Luxusní dárkové sety kosmetiky Eberlin Biocosmetics 

🎁Krém + sérum za zvýhodněnou cenu + jako dárek poukaz na ošetření očního okolí v hodnotě 1.290 Kč. Vybírat můžete z pěti nejoblíbenějších řad kosmetiky Eberlin. Krásný dárek pro Vás nebo někoho blízkého.

Dárky k nákupu kosmetiky Ericson Laboratoire 

🎁Zakupte 2 produkty Ericson Laboratoire, z toho 1 musí být krém nebo sérum, a získejte jako dárek: miniset výrobků + kosmetickou taštičku + dárkový box. Krásný dárek pro Vás nebo někoho blízkého.

Dárky pro věrné klienty!!!

🎁Zakoupili jste u nás v roce 2019 některý z balíčků pro modelaci těla nebo hubnutí (liposukce, kryolipolýza, rázová vlna, unison) v minimální hodnotě 10.000 Kč? Přijďte si vyzvednout dárkovou kartu na anticelulitidní masáž zdarma. Masáž je v délce 60 minut a její cena je 1.590 Kč. Tento dárek můžete darovat nebo osobně využít.

🎁Zakoupili jste u nás v roce 2019 některý z balíčků faceliftingu pro omlazení pleti v minimální hodnotě 10.000 Kč? Přijďte si vyzvednout dárkovou kartu na oční ošetření očního okolí v hodnotě 1.290 Kč zcela zdarma! Tento dárek můžete darovat nebo osobně využít.

🎁Zakoupili jste u nás v roce 2019 kosmetické služby a zboží (Ericson Laboratoire, Eberlin) v minimální hodnotě 10.000 Kč? Přijďte si vyzvednout voucher na 2 ošetření PDT/LED OMEGA lampou v celkové hodnotě 1.000 Kč! Tento dárek můžete darovat nebo osobně využít.

 

Pečujeme o Vás s láskou.

Za kolektiv Kliniky krásy Anděl, Alena Jírů