telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
 

ZAŽIJTE ZCELA NOVÝ A REVOLUČNÍ ZPŮSOB TVAROVÁNÍ CELÉ POSTAVY POMOCÍ TECHNOLOGIE WONDER BĚHEM 25 MINUT!

Připravte se na nemožné, protože na český trh právě vstupuje prestižní evropská technologie WONDER, kterou můžete exkluzivně poprvé vyzkoušet právě u nás, na Klinice krásy Anděl.

Wonder

WONDER je přístroj pro tvarování celého těla bez operace a bez bolesti. Všechny současné dostupné terapie pro modelaci těla ošetřují pouze pokožku a redukují tuk, ale WONDER cílí na skutečnou podstatu věci – fyziologii celého těla. Během jediného ošetření dokážete posunout hranice fyzických možností a výsledkem je:

  • Výrazný úbytek tuku
  • Zpevnění celého těla
  • Ztráta kilogramů
  • Odstranění celulitidy
  • Zvednutí hýždí
  • Vyrýsované břicho
  • Zpevnění pánevního dna

To vše pohodlně vleže na lehátku během 25 minut!

Wonder
Balíček 8× ošetření (ušetříte 3 930 Kč)19 990 Kč
Objednat
1 ošetření2 990 Kč
Objednat

Technologie WONDER je první a jediné estetické zařízení, které kombinuje fokusované elektromagnetické pulzy a selektivní neurostimulaci vysoké intenzity. Jedná se o nejsilnější technologii pro spalování tuku a budování pevného těla. Neuvěřitelných 52 000 svalových kontrakcí za 25 minut aktivuje svaly nad rámec jakékoliv fyzické aktivity a zaměřuje se na ztrátu tuku v oblasti kolem svalu. Pouhých 25 minut na lehátku s technologií WONDER odpovídá 3 až 5 hodinám intenzivního tréninku v posilovně.

WONDER je vhodný pro všechny typy postav a umožňuje růst svalů a spalování tuků zároveň v šesti aktivních zónách – paže, břicho, boky, hýždě a přední a zadní stehna.

Od roku 2020 je jedním z nejžádanějších ošetření lifting a zvednutí hýždí.

S přístrojem WONDER dokážete nemožné a můžete si dopřát skutečný nechirurgický lifting hýždí s opravdu viditelným efektem, kterého dosáhnete během pár sezení v rozmezí 2 až 4 týdnů. Ošetření hýždí pomocí naší technologie probíhá vleže na lehátku a sestává z rychlých kontrakcí, při kterých se Vaše svaly budou intenzivně a hluboce stahovat. Ten pocit je jedinečný a účinek je 100 % i u osob s BMI nad 30.

Redukce celulitidy a zpevnění stehen to je sen všech žen

Celulitida, strie a povislá pokožka jsou viditelně redukovány a pokožka je hladká a svaly stehen a hýždí jsou zpevněné. Výsledky jsou opravdu překvapivé.

Pánové i dámy ocení

Radikální redukce tuku v oblasti břicha i boků a zároveň vybudování pevného břišního svalstva to je nyní opravdu realita! Kromě estetického efektu je také významný efekt při posílení svalů středu těla a zpevnění svalů pánevního dna.

WONDER – to je přístroj budoucnosti, který si můžete vyzkoušet zatím pouze u nás.

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci zdarma. Přístroj je vhodný pro všechny typy postav. Zásadní kontraindikace použití přístroje jsou: těhotenství, šestinedělí, kojení, poruchy srážlivosti krve, kardiostimulátor a další přístroje a implantáty v těle, epilepsie a další neurologické poruchy, diabetes, věk pod 18 let.

Galerie před a po

Back to Top