telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Skořicová anticelulitní masáž

skořicová anticelulitidní masáž

Mezi nejvyhledávanější procedury v našem kosmetickém salonu patří bezesporu všechny procedury k odstranění celulitidy. Mezi našimi klientkami je velmi oblíbená skořicová anticelulitní masáž, která je relaxační a pomáhá při redukci celulitidy.

Pro koho je vhodná skořicová anticelulitní masáž?

Tato procedura je vhodná zejména pro ženy, které trápí ďolíčky na stehnech, nebo v oblasti hýždí či břicha. Skořicová anticelulitní masáž je účinná proti celulitidě, ať už jako prevence, nebo jako účinné opatření na vzniklou celulitidu. Vzhledem k intenzivním skořicovým přípravkům, které jsou obsaženy v tomto ošetření, nedoporučujeme proceduru osobám citlivým nebo alergickým na skořici. Procedura také není vhodná pro těhotné nebo kojící ženy, nebo ženy s křečovými žilami.

Jak probíhá skořicová anticelulitní masáž?

Nejprve provedeme intenzivní skořicový peeling dolní poloviny těla a poté následuje intenzivní masáž tělesných partií postižených celulitidou. Jedná se o kombinovanou tělovou proceduru, při které jsou použity speciální masážní válečky k eliminaci celulitidy, které jsou kombinovány s ruční anticelulitní masáží. Po masáži následuje prohřívací skořicový zábal s intenzivním účinkem proti celulitidě.

Délka masáže je 50 minut

Skořicová anticelulitidní masáž
1 590 Kč
Objednat

Skořicová anticelulitidní masáž – související produkty

Na Klinice krásy Anděl si také můžete zakoupit produkty proti celulitidě pro domácí použití, které vhodně navazují na skořicovou anticelulitní masáž a vhodně ji doplňují.

Celustin - čaj
CELUSTIN ČAJ – BYLINNÝ ČAJ PROTI CELULITIDĚ
Celustin - masážní gel
CELUSTIN MASÁŽNÍ GEL – TLUMÍ PROJEVY CELULITIDY
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím