telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Insulinol – masáž proti celulitidě

Jste milovníkem dobrého jídla a sladkostí? Vytváří se Vám nadměrným přísunem sacharidů tuk a celulitida? Pak potřebujete Insulinol – inovativní masáž proti celulitidě, která podporuje odbourávání tuku, zlepšuje stav celulitidy a modeluje postižené problematické partie, jako jsou stehna, hýždě, boky a břicho. Francouzská společnost Ericson Laboratoire vyvinula tuto speciální modelující masáž proti celulitidě tak, abychom se lépe cítili ve svém těle a nemuseli jsme se vzdát všech radostí života. Mimořádnou zajímavostí této masáže proti celulitidě je velmi účinná termo-maska, která urychluje pronikání účinných látek hlouběji do pokožky a poskytuje tak kýžený efekt v problematických partiích.

Účinné látky v masáži proti celulitidě:

Toto inovativní tělové ošetření je mimořádným koktejlem účinných látek, které z něj v kombinaci s masáží proti celulitidě a termo-maskou dělají hvězdu tělových procedur. Podívejme se blíže na aktivní látky, které redukují celulitidu a urychlují spalování tuku.

Myriceline – Jedná se o aktivní složku nové generace, která působí proti účinku inzulínu a zabraňuje průniku glukózy do tukových buněk, čímž se eliminuje produkce tuku. Tukové buňky tak vlastně dostanou „dietu“.

Lanachrys – Tato látka se získává z rostliny Chrysanthellum Indicum, která roste v Peru a Bolívii. Tato rostlina se používá pro své léčivé účinky v tradiční medicíně již delší dobu. V masáži proti celulitidě je Lanachrys zodpovědný za štěpení tuků. Tento objev je dokonce chráněn patentem. Navíc má tento preparát i výrazný efekt proti otokům.

Kofein – Stimuluje aktivně spalování tuků.

Adiposlim – Jedná se o látku, která je přímo schopná vypudit obsah tukové buňky.

Adipoless – Tato aktivní látka se získává z rostliny Quinoa a je také známá svým účinkem proti ukládání tuku.

Jak vlastně probíhá masáž proti celulitidě?

Ošetření je relaxační a během něj je ošetřena celá spodní polovina těla včetně břicha až pod prsa. Nejprve se aplikuje exfoliační peeling, následně aplikujeme speciální zeštíhlující sérum Insulinol a provedeme masáž proti celulitidě pomocí speciálních masážních nástrojků. Na cílové oblasti aplikujeme účinnou termomasku. Po osprchování tělo ještě následně ošetříme závěrečnou péčí s obsahem uvedených aktivních látek.

Doporučujeme kúru 6 až 8 ošetření. Četnost ošetření 1 x týdně.

Délka jednoho ošetření je 90 minut.

Insulinol
2 490 Kč
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím