telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Pedikúra Praha

Pedikúra by měla být nedílnou součástí péče o naše tělo. Nejedná se pouze o pravidelné stříhání nehtů na nohou, jak se mnozí domnívají, ale o pedikúru, která je prováděna komplexně. V našem salonu krásy nabízíme profesionální pedikúru, s níž získáte také ošetření chodidel, která poskytne Vašim nohám opravdovou úlevu.

Péče o nohy a chodidla je často opomíjenou součástí péče o tělo a nejedná se pouze o estetický aspekt, ale špatná nebo minimální pozornost k našim nohám často vede i ke zdravotním problémům. Chodidla jsou v průběhu dne silně namáhána a často sevřena v obuvi bez adekvátní podpory. Tím dochází k různým otlakům, únavě nohou a bolestem. Pokud nás nic nebolí, tak si ani neuvědomujeme, jak při každém kroku pracují prsty na nohou a vytváří tak oporu při chůzi. A právě z tohoto důvodu je správně provedená pedikúra důležitá.

Dopřejte svým nohám profesionálně provedenou pedikúru, kterou provádějí odborně vyškolené pedikérky. Svěřte se do naší péče a pocítíte dokonalou úlevu a relax. Pedikúru na Klinice krásy Anděl provádí paní Regina Kokštejn tel: 774665527.

Mokrá pedikúra Jessica Zen Spa

Mokrá pedikúra

Mokrá pedikúra Jessica Zen Spa je komplexní ošetření pro nohy, které začíná příjemnou koupelí v perličkové vodní lázni a světelnou terapií, aby byly nohy připraveny pro následnou péči. Poté následuje zábal nohou. Díky tomu je pokožka dokonale připravena na odstranění odumřelých a zrohovatělých vrstev. Po jejich odstranění se již pedikérka věnuje úpravě samotných nehtů, jejich okolí a lůžka. Na základě zvolené varianty ošetření může následovat ještě lakování nehtů, aby byl výsledek dokonalý i z estetického hlediska.

Dopřejte svým nohám a sobě dokonalou péči, kterou mokrá pedikúra, prováděná v našem salonu krásy, nabízí. Mějte zdravé a krásné nohy připravené do otevřených bot. Další informace naleznete na stránce mokrá pedikúra.

Ceník
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím