telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Vyhlazení vrásek pomocí Thermoliftu

vyhlazení vrásek

Již kolem třiceti let věku se začínají objevovat první vrásky a začíná klesat elasticita pleti a produkce kolagenu. V současné době je mnoho metod, které dokáží vrásky vyhladit a zabrzdit tak přirozené stárnutí pleti. Mnohé moderní omlazující metody tak dokáží pleti navrátit ztracené mládí a přispět tak k vyhlazení vrásek. Ale jakou omlazující metodu pro sebe zvolit?

Proč zvolit vyhlazení vrásek pomocí Thermoliftu?

U nás na Klinice krásy Anděl Vám doporučíme několik moderních metod pro vyhlazení vrásek, které jsou u našich klientů velmi oblíbené pro viditelné výsledky. Jednou z těchto metod je odstranění vrásek pomocí Thermoliftu. Tato novinka v oblasti neinvazivních omlazujících metod v sobě kombinuje monopolární a bipolární radiofrekvenci, čímž dochází k hloubkové stimulaci tkání a tím ke stimulaci novotvorby kolagenu v pleti. To vše bez rizika, které přináší vyhlazení vrásek operačními nebo invazivními metodami.

Jak probíhá samotné ošetření?

Ošetření probíhá vleže na lehátku. Po očištění a odlíčení naneseme na pleť vrstvu ochranného krému a liftingovými tahy, při kterých je pokožka zlehka nasávána do přístroje dochází ke stimulaci hlubokých vrstev pokožky radiofrekvencí. Během ošetření se vždy zaměříme na problematické partie s již vzniklými vráskami a také na partie rizikové pro vznik vrásek nových. Intenzivní ošetření hloubkových vrstev pokožky má za výsledek viditelné vyhlazení vrásek, které pocítíte již po prvním ošetření. Samotné ošetření je komfortní a nebolestivé a bezprostředně po něm můžete odejít domů nebo do práce. Během ošetření můžete pocítit lehké štípnutí, ale intenzita ošetření je vždy upravena každému individuálně. Bezprostředně po ošetření je pleť zrůžovělá a u citlivějších jedinců se může objevit lehké zčervenání pokožky.

Je ošetření pro vyhlazení vrásek potřeba opakovat?

Samotnému ošetření předchází konzultace, na které si řekneme, jaké jsou reálné možnosti pro vyhlazení vrásek. Každý z nás přichází s jiným stavem pleti a v jiném věku, a tím je také dáno, že každá pleť potřebuje jinou péči. Někomu pro viditelný efekt postačí jedno ošetření, ale u neinvazivních metod vždy platí, že opakování je základ úspěchu. Proto doporučujeme 4 až 8 opakování vždy po týdnu až 14 dnech. Takovéto vyhlazení vrásek Vám pak pleť viditelně omladí a vydrží jeden až dva roky.

Pro koho je ošetření vhodné?

Vzhledem k tomu, že k poklesu kolagenu dochází již kolem 30 let věku, doporučujeme mladším klientům toto ošetření jako preventivní, pro účinnou stimulaci pleti. Horní věková hranice pro odstranění vrásek není nijak omezena a není výjimkou, že na neinvazivní ošetření k nám přichází i klienti ve věku 80 let.

Komu vyhlazení vrásek nemůžeme doporučit?

Mezi hlavní kontraindikace, při kterých není možné ošetření podstoupit patří těhotenství, poruchy srážlivosti krve, kovové implantáty v místě ošetření, akutní záněty, čerstvé výplně, mezonitě, botox a některé další kontraindikace. Před ošetřením pro je nutné se objednat na konzultaci, která je zdarma.

Podívejte se do galerie na výsledky vyhlazení vrásek:
Před
vyhlazení vrásek před ošetřením

Po
vyhlazení vrásek po ošetření

Ceník
Objednat
Související procedury

Abychom co nejvíce vyhověli Vašim individuálním požadavkům, můžete si pro vyhlazení vrásek vybrat i z dalších procedur, které jsme pro vás připravili. V alternativách naleznete ošetření, která jsou prováděna nejen pomocí moderních přístrojů, ale také pouze pomocí kosmetiky a ověřených kosmetických postupů. V případě jakýchkoliv pochybností o vhodnosti alternativních ošetření pro vaše potřeby nás neváhejte kontaktovat a domluvte si bezplatnou konzultaci.

Facelifting

facelifting

Alternativou vyhlazující vrásky, nejen v oblasti obličeje, je procedura, kterou u nás naleznete pod názvem Facelifting. Jedná se o neinvazivní přístrojové ošetření pomocí moderního přístroje Exilis. Stimulace tímto přístrojem, kombinujícího ultrazvuk a radiofrekvenci, dochází k novotvorbě kolagenu a tím odstraňuje nepříznivé vizuální vlivy doprovázející stárnutí pokožky.

Zobrazit stránku – Facelifting

Fotorejuvenace

fotorejuvenace

Fotorejuvenace je komplexní ošetření eliminující celou řadu nepříznivých projevů zobrazujících se na pleti a to nejen v důsledku jejího stárnutí. Ošetřením dochází k celkovému osvěžení vzhledu pleti a to nejen k vyhlazení vrásek, ale také např. ke zmírnění výskytu pigmentových skvrn nebo červenání pleti. S ohledem na poskytování špičkových služeb a moderních kosmetických postupů je i tento neinvazivní zákrok prováděn nejmodernějším přístrojem od firmy BTL.

Zobrazit stránku – Fotorejuvenace

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím