telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Lifting – omlazení těla

lifting těla

Pozorujete na sobě viditelné příznaky stárnutí jako je povadlá pokožka nebo tvorba vrásek? Nepomáhá Vám cvičení ani drahé krémy? Možná jste nevěděli, že po 40 ti letech věku prudce klesá schopnost organismu produkovat kolagen, a tento pokles tak přímo souvisí se ztrátou pružnosti a pevnosti pokožky. Po menopauze je pak tento pokles ještě dramatičtější. Pokud nejste se stavem postupného stárnutí pokožky smířeni, pak právě pro Vás je zde velmi účinné řešení, a to neoperační lifting těla. K metodě neinvazivního a neoperačního liftingu požíváme přístroj EXILIS od firmy BTL, který získal nejvyšší ocenění na prestižním americkém summitu THE Aesthetic Show v Las Vegas právě pro skvělé a viditelné výsledky a rovněž pro svou neinvazivní a šetrnou technologii.

Ceník
Objednat

Proč zvolit lifting Exilis?

Společné působení radiofrekvence a ultrazvuku proniká do nejhlubších vrstev pokožky, a zde dochází k výraznému prokrvení a zrychlení metabolismu. Toto působení má přímý vliv na lifting pokožky, jelikož stimulované fibroblasty (základní vazivové buňky) začnou ve zvýšené míře produkovat kolagenová a elastinová vlákna. Dochází tak k vypínání, ozdravení a omlazení pokožky. Výsledky jsou patrné průběžně, jak dochází k nárůstu kolagenových vláken v pokožce.

Jak lifting probíhá?

Po vstupní konzultaci je stanoven rozsah liftingu a také a četnost ošetření. Samotné ošetření je klienty hodnoceno jako relaxační a probíhá vleže na lehátku. Během ošetření převládá pocit tepla v ošetřované oblasti. Rekonvalescence není nutná a po liftingovém ošetření nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky.

V jakých partiích lze lifting provést?

Liftingové ošetření můžeme provést na většině částí těla. Nejoblíbenější ošetřované partie jsou ochablé paže, stehna a břicho. Oblíbené je také ošetření břicha po porodu, jelikož pomáhá navrátit pokožku do normálu. Omlazení partií obličeje krku a dekoltu nazýváme facelifting.

Počet opakování liftingu

Pro maximální efekt doporučujeme 4 až 8 opakování liftingu, vždy v rozsahu týden až 14 dní.

Je pro mě lifting vhodný?

Lifting můžeme v zásadě doporučit všem zdravým klientům ve věku 40+. Touto liftingovou metodou dosáhnete vylepšení svého vzhledu bez chirurgického zásahu. Jelikož se jedná o přístrojové ošetření, jsou zde jisté kontraindikace. Mezi hlavní kontraindikace liftingového ošetření patří: těhotenství, poruchy srážlivosti krve a kovové implantáty v místě ošetření. Využijte naší bezplatné konzultace a zjistěte, zda je tato metoda vhodná i pro Vás.

Podívejte se do galerie na výsledky liftingu těla:

Před liftingem

Po liftingu

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím