telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Fotorejuvenace

fotorejuvenace

Nejste úplně spokojeni se stavem Vaší pleti? Máte pocit, že je Vaše pleť povadlá, a navíc se na ní začínají objevovat různé nedokonalosti jako rozšířené póry, červené žilky nebo pigmentové skvrny? Pak Vaše pleť potřebuje rejuvenaci – omlazení. Můžeme Vám doporučit oblíbené omlazující ošetření, a to fotorejuvenaci pomocí IPL. IPL je označení pro intenzivní pulzní světlo a u nás na Klinice krásy Anděl používáme přístroj EXILITE II firmy BTL, který je naprostou technologickou špičkou a novinkou ve svém oboru. Výhodou fotorejuvenace je působení na více problémů pleti zároveň. Jednak můžete očekávat vyhlazení vrásek a celkové zvýšení svěžesti a vitality pleti, ale také zmírnění červenání pleti, zmírnění pigmentací a zlepšení vzhledu rozšířených pórů a žilek. Fotorejuvenace má také pozitivní vliv na zmírnění akné.

Ceník
Služba 1 ošetření
Obličej 1 990 Kč
Obličej+ krk 2 500 Kč
Krk 1 000 Kč
Dekolt 1 800 Kč
Obličej+krk+dekolt 3 000 Kč
Hřbety rukou 1 800 Kč
Objednat

Proč zvolit fotorejuvenaci přístrojem EXILITE II?

Fotorejuvenace EXILITE II má efektní průnik vysoké dávky energie do tkání, a tak dochází k žádoucímu nastartování novotvorby kolagenu a celkové regenerace pleti. Díky systému distribuce světelné energie po celé ploše obdélníkového krystalu dokážeme během fotorejuvenace pokožku ošetřit rovnoměrně a s větší intenzitou. Po samotném IPL ošetření Vaši pleť navíc vystavíme účinku monochromatického pulzního žlutého světla BTL POSTLIGHT, které také pozitivně ovlivňuje produkci kolagenu v tkáni a rovněž urychluje zklidnění pokožky po rejuvenaci a vyhlazuje vrásky.

Jak fotorejuvenace probíhá?

Fotorejuvenace probíhá vleže. Vaši pleť důkladně odlíčíme a zbavíme nečistot, a poté naneseme na ošetřované partie chladivý ochranný gel. Společně testovacím pulzem nastavíme intenzitu tak, aby pro Vás byla příjemná, a následně ošetříme celý obličej. Během samotného ošetření má na sobě klient ochranné brýle a pociťuje mírné štípání. Poté pleť ještě ošetříme a zklidníme případné podráždění žlutým světlem BTL POSTLIGHT. Procedura obvykle trvá kolem 30 minut. Bezprostředně po proceduře může být Vaše pleť červená.

Jaká jsou doporučení před a po fotorejuvenací?

Před fotorejuvenací doporučujeme se alespoň 14 dní vyhýbat soláriu a intenzivnímu slunečnímu záření. Ošetření tedy není vhodné absolvovat například po exotické dovolené, nebo v letních měsících. Totéž doporučení platí i po ošetření. Během celé doby terapie IPL doporučujeme používat ochranný faktor 30. Ošetření se neprovádí v letním období.

Pro koho je fotorejuvenace vhodná?

Fotorejuvenaci je možné doporučit zhruba od 25 let věku. Horní hranice není omezena, záleží na celkovém zdravotním stavu klienta. Ošetření se neprovádí v těchto případech: těhotenství, onemocnění oční sítnice, epilepsie, rakovina kůže a některých dalších případech. Můžete se objednat na vstupní konzultaci, která je zdarma.

Jaké partie můžeme fotorejuvenací ošetřit?

Nejčastější ošetřovanou partií je obličej a dále je možno také ošetřit krk a dekolt. Oblíbené je také ošetření hřbetů rukou.

Jak často je možné fotorejuvenaci podstoupit?

Doporučujeme 4 až 6 ošetření s odstupem 7 až 10 dnů.

Back to Top