telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Facelifting – omlazení obličeje

facelifting

V určitém věku jsou vrásky krásné, ale pokud si myslíte, že pro ně ještě nenastal ten správný čas, zbavte se jich! Nabídka omlazujících invazivních procedur je v současné době velice pestrá, ale rizika u těchto zákroků jsou značná a výsledky nejisté a rovněž je u nich poměrně dlouhá rekonvalescence, takže mnohdy celé Vaše okolí ví, že jste podstoupili facelifting. Poslední dobou se čím dál tím více žen i mužů přiklání na stranu neinvazivních omlazujících procedur jako je námi nabízený neinvazivní facelifting Exilis od firmy BTL.

Ceník
Služba 1 ošetření 4 + 1 zdarma
Obličej + podbradek 3 500 Kč 14 000 Kč
Obličej + krk 4 500 Kč 18 000 Kč
Krk 1 500 Kč 6 000 Kč
Dekolt 2 500 Kč 10 000 Kč
Čelo + oční okolí 2 500 Kč 10 000 Kč
Okolí rtů + rty 1 500 Kč 6 000 Kč
Obličej + krk + dekolt 5 000 Kč 20 000 Kč
Objednat

Proč zvolit facelifting Exilis?

Tato metoda faceliftingu představuje revoluci v oblasti neinvazivního omlazení pokožky a námi používaný přístroj získal prestižní americké ocenění na summitu THE Aesthetic Show v Las Vegas pro své skvělé výsledky. Na rozdíl od operačního faceliftingu, který řeší pouze důsledky přirozeného stárnutí, tato metoda efektivně působí přímo na původce stárnutí pokožky, a tím je úbytek kolagenu ve tkáních. Společným působením ultrazvuku a radiofrekvence, které během ošetření pronikají do vrstev pokožky epidermis a dermis, tak přímo působíme na tvorbu a vznik nových kolagenových vláken. Pokožka je tak zevnitř ozdravená a rekonstrukcí kolagenových vláken dojde k jejímu celkovému viditelnému omlazení. Navíc budete po takovémto faceliftingu vypadat přirozeně a pěkně a nedojde k žádnému narušení mimiky tváře nebo vzhledu.

Jak facelifting probíhá?

Ošetření probíhá v komfortní poloze vleže. Na obličej se nanese ultrazvukový gel a obličejovým aplikátorem se ošetří postupně celá požadovaná plocha obličeje. Během samotného faceliftingu cítíte pouze teplo. Toto ošetření je příjemné a našimi klienty velmi oblíbené pro své výsledky. Facelifting touto metodou můžeme provádět celoročně. Ošetření celé obličejové části a podbradku trvá zhruba 90 minut. Bezprostředně po ošetření je pokožka lehce narůžovělá cca 30 minut. Po ošetření můžete použít make-up a vyrazit například do práce nebo do společnosti. Facelifting lze tak bez obav naplánovat na den nějaké významné události jako je třeba ples. Touto moderní a neinvazivní metodou můžeme ošetřit nejen celý obličej, ale také krk nebo dekolt. Krk i dekolt jsou partie celkově problematické a zpravidla právě ony prozradí náš skutečný věk. Omládnout je možno také v ostatních tělesných partiích. Tuto proceduru pak nazýváme lifting.

Počet opakování faceliftingu

Přesný počet opakování ošetření stanovíme na konzultaci. Klientům doporučujeme 4 až 8 opakování vždy pro týdnu až 14 dnech, a to podle stavu pokožky a také podle věku. Výsledky jsou viditelné průběžně z ošetření na ošetření a přetrvávají v čase i 2 roky. Opět záleží na faktorech, jako je věk a celkový stav pokožky. Je vhodné vždy po roce podstoupit udržovací ošetření.

Pro koho je facelifting vhodný?

Vzhledem k tomu, že množství kolagenu v našem organismu začíná pozvolna klesat již od 25 ti let věku, je možno toto ošetření doporučit jako vysoce preventivní již od 30 ti let. Naopak nejstarší klienti, kteří u nás toto faceliftingové ošetření podstoupili, jsou ve věku nad 80 let. Jako každé přístrojové ošetření, i toto má své kontraindikace. Mezi hlavní patří těhotenství a kovové implantáty v místě ošetření. Využijte naší bezplatné konzultace a objednejte se na neinvazivní facelifting.

Podívejte se do galerie na výsledky faceliftingu:

Před faceliftingem

Po faceliftingu

Back to Top