telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Omlazení Praha

Poskytujeme profesionální služby pro omlazení celého těla s využitím moderních přístrojů a odborně proškoleného personálu. Každým dnem jsme o něco starší a dochází tím k fyziologickým změnám, které doprovází projevy stárnutí. Nesmiřujte se s těmito projevy a dodejte svému tělu opět mladistvý vzhled. Neumíme vrátit čas zpět, ale co opravdu umíme, je přivést Vaši pleť opět k životu.

Díky moderním metodám, používaným pro omlazení, jsou zákroky bezbolestné, neinvazivní a dalo by se říci, že i vysoce komfortní. Při omlazení obličeje nebo partií celého těla vnímáte pouze příjemné teplo, které je vyzařováno hlavicí přístroje.

Veškeré služby jsou poskytovány v příjemném prostředí v centru Prahy. Pokud budete chtít, před objednáním omlazovací procedury, cokoliv bezplatně konzultovat, jsme Vám k dispozici na výše uvedené telefonní lince nebo přímo na klinice.

Facelifting – omlazení obličeje

facelifting - omlazení obličeje

Facelifting je určen pro neinvazivní omlazení pokožky obličeje, dekoltu a odstranění vrásek. Použitím radiofrekvenčního přístroje EXILIS od firmy BTL, který získal nejvyšší ocenění na prestižním americkém summitu, je dosáhováno skvělých výsledků již po prvním ošetření. Úbytkem kolagenu v pokožce dochází k jejímu zvrásnění a celkově ke zhoršení její pružnosti. Radiofrekvenční přístroj stimuluje tvorbu kolagenu, navrací pokožce její průžnost a tím dochází k jejímu omlazení.

Použitím neinvazivní metody faceliftingu je ošetření naprosto bezbolestné a není nutná žádná rekonvalescence. V průběhu ošetření cítíte pouze příjemné teplo a po jeho ukončení můžete ihned pokračovat v denních povinnostech. Číst více na stránce facelifting

Ceník
Objednat

Fotorejuvenace – omlazení pleti

fotorejuvenace

Fotorejuvenace je revoluční metoda využívající pulsního světla pro celkové zlepšení stavu pleti a její omlazení. Tato metoda se využívá nejen k odstranění vrásek, pigmentových skvrn a drobných žilek, ale hlavně k celkovému zlepšení problematické pleti. Pomáhá při odstranění akné a redukci rozšířených pórů. Tato metoda je neinvazivní, bezbolestná a vhodná nejen pro omlazení, ale je využívána hlavně pro korekce nedokonalostí pleti.

Již po prvním ošetření uvidíte zlepšení stavu pleti. Díky stimulaci tvorby kolagenu bude Vaše pleť opět pružná a plná života. Fotorejuvenace je také vhodná pro preventivní ošetření pleti, aby byla stimulována tvorba kolagenu a nedocházelo k tvorbě vrásek. Číst více na stránce fotorejuvenace

Ceník
Objednat

Lifting – omlazení těla

lifting - omlazení těla

Nejen pokožka obličeje, ale i celé tělo si zaslouží adekvátní péči. Nabízíme omlazení celé řady partií, za použití radiofrekvenčního přístroje EXILIS. Jedná se o stejné zařízení, které používáme pro omlazení obličeje. Díky výborným výsledkům a univerzálnosti tohoto zařízení, Vám můžeme nabídnou omlazení hřbetů rukou, paží, vnitřní strany stehen, kolen a břicha. Využijte této neinvazivní a bezbolestné metody omlazení pokožky pro znovuobnovení pružnosti a znovuobjevení krásy Vašeho těla.

Bližší informace, video a galerii dosažených výsledků si můžete prohlédnou na stránce lifting

Ceník
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím