telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Omlazení Praha

Poskytujeme profesionální služby pro omlazení celého těla s využitím moderních přístrojů a odborně proškoleného personálu. Každým dnem jsme o něco starší a dochází tím k fyziologickým změnám, které doprovází projevy stárnutí. Nesmiřujte se s těmito projevy a dodejte svému tělu opět mladistvý vzhled. Neumíme vrátit čas zpět, ale co opravdu umíme, je přivést Vaši pleť opět k životu.

Díky moderním metodám, používaným pro omlazení, jsou zákroky bezbolestné, neinvazivní a dalo by se říci, že i vysoce komfortní. Při omlazení obličeje nebo partií celého těla vnímáte pouze příjemné teplo, které je vyzařováno hlavicí přístroje.

Veškeré služby jsou poskytovány v příjemném prostředí v centru Prahy. Pokud budete chtít, před objednáním omlazovací procedury, cokoliv bezplatně konzultovat, jsme Vám k dispozici na výše uvedené telefonní lince nebo přímo na klinice.

Naše omlazovací služby pro Vás:

Facelifting – omlazení obličeje

facelifting - omlazení obličeje

Facelifting je určen pro neinvazivní omlazení pokožky obličeje, dekoltu a odstranění vrásek. Použitím radiofrekvenčního přístroje EXILIS od firmy BTL, který získal nejvyšší ocenění na prestižním americkém summitu, je dosáhováno skvělých výsledků již po prvním ošetření. Úbytkem kolagenu v pokožce dochází k jejímu zvrásnění a celkově ke zhoršení její pružnosti. Radiofrekvenční přístroj stimuluje tvorbu kolagenu, navrací pokožce její průžnost a tím dochází k jejímu omlazení.

Použitím neinvazivní metody faceliftingu je ošetření naprosto bezbolestné a není nutná žádná rekonvalescence. V průběhu ošetření cítíte pouze příjemné teplo a po jeho ukončení můžete ihned pokračovat v denních povinnostech. Číst více na stránce facelifting

Ceník
Služba 1 ošetření 4 + 1 zdarma
Obličej + podbradek 3 500 Kč 14 000 Kč
Obličej + krk 4 500 Kč 18 000 Kč
Krk 1 500 Kč 6 000 Kč
Dekolt 2 500 Kč 10 000 Kč
Čelo + oční okolí 2 500 Kč 10 000 Kč
Okolí rtů + rty 1 500 Kč 6 000 Kč
Obličej + krk + dekolt 5 000 Kč 20 000 Kč
Objednat

Dermapen

Dermapen

Dermapen je moderní neinvazivní metoda pro omlazení a stimulaci novotvorby kolagenu a elastinu, při které jsou použity vibrační nástrojky s mikrojehličkami. Během této metody jsou pomocí mikrojehliček do pokožky zapracována exkluzivní pleťová séra. Díky této moderní neinvazivní metodě je zajištěno vyšší vstřebávání účinných látek do pokožky.

Dermapen je moderní kosmetologická metoda pro individuální péči o pleť, kterou můžeme řešit nejen omlazení pleti, ale také problematickou pleť s akné, jizvičky po akné nebo například pigmentace. V nabídce máme řadu exkluzivních sér od Eberlin Biocosmetics a dokážeme Vám udělat ošetření na míru Vaší pleti. Číst více na stránce dermapen

Dermapen - 60 minut
2 490 Kč
Objednat

Fotorejuvenace – omlazení pleti

fotorejuvenace

Fotorejuvenace je revoluční metoda využívající pulsního světla pro celkové zlepšení stavu pleti a její omlazení. Tato metoda se využívá nejen k odstranění vrásek, pigmentových skvrn a drobných žilek, ale hlavně k celkovému zlepšení problematické pleti. Pomáhá při odstranění akné a redukci rozšířených pórů. Tato metoda je neinvazivní, bezbolestná a vhodná nejen pro omlazení, ale je využívána hlavně pro korekce nedokonalostí pleti.

Již po prvním ošetření uvidíte zlepšení stavu pleti. Díky stimulaci tvorby kolagenu bude Vaše pleť opět pružná a plná života. Fotorejuvenace je také vhodná pro preventivní ošetření pleti, aby byla stimulována tvorba kolagenu a nedocházelo k tvorbě vrásek. Číst více na stránce fotorejuvenace

Ceník
Služba 1 ošetření
Obličej 1 990 Kč
Obličej+ krk 2 500 Kč
Krk 1 000 Kč
Dekolt 1 800 Kč
Obličej+krk+dekolt 3 000 Kč
Hřbety rukou 1 800 Kč
Objednat
Back to Top