telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Ruční lymfatická masáž.

Ruční lymfatická masáž


Jednou z nejsložitějších struktur lidského těla je lymfatický systém. Nedostatek fyzické aktivity, sedavý způsob života, špatné stravování a řada dalších vnějších faktorů vede k tomu, že náš lymfatický systém stagnuje a lymfa tak nemá možnost proudit odpovídajícím způsobem. Pak nás můžou trápit otoky nejen dolních končetin, ale i migrény, nadváha a také celulitida. Pokud Vás trápí některé z uvedených potíží, doporučujeme vyzkoušet ruční lymfatickou masáž. Tato velmi jemná ruční masáž dokáže nejen ulevit od velkého množství potíží, ale některé potíže dokáže účinně odstranit. Také po některých operacích se doporučuje ruční lymfatická masáž pro správné proudění lymfy a funkčnosti lymfatického systému. Funkční lymfatický systém, to je základ zdraví a prevence mnoha civilizačních onemocnění. Máte-li problém s celulitidou, rozhodně doporučujeme vyzkoušet ruční lymfatickou masáž. Lékaři doporučují při potížích provádět lymfatickou masáž jednou za týden. Hlavní metodou lymfatické masáže je hlazení a tlak, tedy zcela bezbolestné procedury. Hlavním cílem této masáže je zvýšení aktivity lymfatického systému, což je užitečné pro:

  • Zlepšení imunitního systému, jelikož funkcí lymfy je odvádět z těla různé odpadní látky z rozkladu buněk, dále toxiny, přebytečné tekutiny, viry a mikroby.
  • Postupně se zbavíte otoků a zabráníte tak jejich opakování.
  • Lymfatická masáž urychluje metabolismus, a také pomáhá snižovat a kontrolovat hmotnost.
  • Ruční lymfatická masáž je velmi účinná na celulitidu právě proto, že odstraňuje mezibuněčné tekutiny (její přebytek je jedním z důvodů pomerančové kůže) a také celkově zlepšuje tonus pleti.
  • Postupně se zlepšuje stav kůže aktivováním syntézy kolagenu a elastinu, odstraněním odpadních látek a zlepšením výživy.
  • Ruční lymfatická masáž pomáhá zlepšit stav u některých druhů onemocnění.
  • Tato masáž je vysoce relaxační, zlepší Váš emocionální stav a zvýší odolnost organismu proti stresu. Tuto masáž je možno platit pouze hotově a není možno na ni uplatnit žádné slevy, akce, vouchery ani benefity.

Masér Nikolaj Redka: 775717745

Ceník
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím