telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Lymfodrenáž přístrojová

Trápí Vás celulitida, bolavé a oteklé nohy nebo zácpa? Nebo jen máte sedavé zaměstnání bez pohybu?

V dnešní době nic neobvyklého. Váš lymfatický systém v sobě hromadí odpadní látky, které jsou příčinou výše uvedených problémů. Přístrojová lymfodrenáž je pro Vás spolehlivým a účinným řešením.

Tato metoda je komfortní, relaxační a přinese Vám rychlou úlevu zpravidla již po první aplikaci. Skvěle se hodí pro ošetření břicha, boků, hýždí, stehen nebo lýtek.

Délka masáže je 60 minut. Pro maximální efekt doporučujeme 10 opakování 1× až 2× týdně.

Lymfatická masáž dolních končetin

Tuto speciální lymfatickou masáž můžeme doporučit lidem s pravidelnou nadměrnou zátěží dolních končetin, jako je stání, nebo naopak sedavé zaměstnání. V těchto případech dochází k nadměrnému zatěžování lymfatického systému. Tento druh masáže se doporučuje zejména při léčbě otoků a také ke zlepšení stavu pokožky. Lymfatická masáž pomůže všem, kdo mají unavené a oteklé nohy. Je také velmi vhodným doplňkem před a po plastických operacích a liposukcích.

Léčba a prevence celulitidy

Kromě výše uvedeného je také díky schopnosti vyplavovat z těla toxiny lymfatická masáž doporučovaná především jako prevence a léčba celulitidy. Rozproudění lymfy pomůže důrazně v boji s celulitidou. Nepopulární pomerančová kůže vzniká především usazováním odpadních látek, tuku a vody v podkoží. Pomocí speciální lymfatické masáže je možné lymfu aktivovat, dosáhnout vyplavení škodlivin z těla a tak zlepšit kvalitu a stav pokožky.

Hlavní účinky lymfatické masáže

Celková detoxikace organismu, zmenšení otoků dolních končetin, zlepšení stavu celulitidy a redukce objemu, zmírnění bolesti nohou, zlepšení imunity organismu, zpomalení stárnutí kůže a prevence vrásek.

Recepce: 608006116

Ceník
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím