telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Něco na úvod o masážích

Masáže patří již od pradávna mezi nejstarší a nejpoužívanější metody pro regeneraci těla, ale i ducha. Jejich kladný vliv na správné fungování organismu je nesporný a je prověřený staletími. Správně provedená masáž má pozitivní vliv na celou řadu zdravotních problémů, působí regeneračně po sportovních výkonech a rovněž relaxačně při stresu a emočním vypětí. Relaxujte a načerpejte novou energii při našich odborně provedených masážích.

Všeobecně platí, že masáže nedoporučujeme v těchto případech: akutní záněty, nachlazení a virózy, léčba antibiotiky, pooperační stavy, kožní a jiné infekce, potíže s krevním tlakem, onemocnění srdce, otevřená poranění a velké modřiny. Máte-li pochybnosti, zda je pro Vás některý druh masáže vhodný, kontaktujte nás.

Lymfodrenáž přístrojová

Trápí Vás celulitida, bolavé a oteklé nohy nebo zácpa? Nebo jen máte sedavé zaměstnání bez pohybu?

V dnešní době nic neobvyklého. Váš lymfatický systém v sobě hromadí odpadní látky, které jsou příčinou výše uvedených problémů. Přístrojová lymfodrenáž je pro Vás spolehlivým a účinným řešením.

Tato metoda je komfortní, relaxační a přinese Vám rychlou úlevu zpravidla již po první aplikaci. Skvěle se hodí pro ošetření břicha, boků, hýždí, stehen nebo lýtek.

Délka masáže je 60 minut. Pro maximální efekt doporučujeme 10 opakování 1× až 2× týdně.

Lymfatická masáž dolních končetin

Tuto speciální lymfatickou masáž můžeme doporučit lidem s pravidelnou nadměrnou zátěží dolních končetin, jako je stání, nebo naopak sedavé zaměstnání. V těchto případech dochází k nadměrnému zatěžování lymfatického systému. Tento druh masáže se doporučuje zejména při léčbě otoků a také ke zlepšení stavu pokožky. Lymfatická masáž pomůže všem, kdo mají unavené a oteklé nohy. Je také velmi vhodným doplňkem před a po plastických operacích a liposukcích.

Léčba a prevence celulitidy

Kromě výše uvedeného je také díky schopnosti vyplavovat z těla toxiny lymfatická masáž doporučovaná především jako prevence a léčba celulitidy. Rozproudění lymfy pomůže důrazně v boji s celulitidou. Nepopulární pomerančová kůže vzniká především usazováním odpadních látek, tuku a vody v podkoží. Pomocí speciální lymfatické masáže je možné lymfu aktivovat, dosáhnout vyplavení škodlivin z těla a tak zlepšit kvalitu a stav pokožky.

Hlavní účinky lymfatické masáže

Celková detoxikace organismu, zmenšení otoků dolních končetin, zlepšení stavu celulitidy a redukce objemu, zmírnění bolesti nohou, zlepšení imunity organismu, zpomalení stárnutí kůže a prevence vrásek.

Recepce: 608006116

Ceník
Objednat

Sportovní a regenerační masáže


Velmi oblíbený typ masáže, při kterém se masér zaměří na Vaše konkrétní potřeby.  Cílem této masáže je zlepšit svalovou činnost a kloubní pohyblivost. Sportovní masáž můžeme doporučit sportovcům před výkonem či po něm, ale také lidem, kteří dají přednost důraznější masáži. Dobře provedená sportovní, fyzioterapeutická masáž má blahodárný vliv na revitalizaci organismu a na uvolnění svalového napětí. Při masáži se zaměříme zejména na záda, šíji, ruce a zadní stranu nohou. Při celkové masáži provádíme masáž celého těla. Tuto masáž je možno platit pouze hotově a není možno na ni uplatnit žádné slevy, akce, vouchery ani benefity.

Masér Nikolaj Redka: 775717745

Ceník
Objednat

Relaxační masáž


Relaxační masáž je zaměřena na uvolnění a harmonizaci celého těla. Můžeme ji rovněž doporučit lidem s menší fyzickou aktivitou nebo všem, kdo upřednostňují mírnější a relaxační techniku masáže. Relaxační masáží dosáhnete uvolnění svalstva, odstranění napětí a bolesti ve svalech. Pravidelná masáž má velmi blahodárný dopad na celkový psychický stav. Při masáži se zaměříme zejména na záda, šíji, ruce a zadní stranu nohou. Při celkové masáži provádíme masáž celého těla. Tuto masáž je možno platit pouze hotově a není možno na ni uplatnit žádné slevy, akce, vouchery ani benefity.

Masér Nikolaj Redka: 775717745

Ceník
Objednat

Ruční lymfatická masáž


Jednou z nejsložitějších struktur lidského těla je lymfatický systém. Nedostatek fyzické aktivity, sedavý způsob života, špatné stravování a řada dalších vnějších faktorů vede k tomu, že náš lymfatický systém stagnuje a lymfa tak nemá možnost proudit odpovídajícím způsobem. Pak nás můžou trápit otoky nejen dolních končetin, ale i migrény, nadváha a také celulitida. Pokud Vás trápí některé z uvedených potíží, doporučujeme vyzkoušet ruční lymfatickou masáž. Tato velmi jemná ruční masáž dokáže nejen ulevit od velkého množství potíží, ale některé potíže dokáže účinně odstranit. Také po některých operacích se doporučuje ruční lymfatická masáž pro správné proudění lymfy a funkčnosti lymfatického systému. Funkční lymfatický systém, to je základ zdraví a prevence mnoha civilizačních onemocnění. Máte-li problém s celulitidou, rozhodně doporučujeme vyzkoušet ruční lymfatickou masáž. Lékaři doporučují při potížích provádět lymfatickou masáž jednou za týden. Hlavní metodou lymfatické masáže je hlazení a tlak, tedy zcela bezbolestné procedury. Hlavním cílem této masáže je zvýšení aktivity lymfatického systému, což je užitečné pro:

  • Zlepšení imunitního systému, jelikož funkcí lymfy je odvádět z těla různé odpadní látky z rozkladu buněk, dále toxiny, přebytečné tekutiny, viry a mikroby.
  • Postupně se zbavíte otoků a zabráníte tak jejich opakování.
  • Lymfatická masáž urychluje metabolismus, a také pomáhá snižovat a kontrolovat hmotnost.
  • Ruční lymfatická masáž je velmi účinná na celulitidu právě proto, že odstraňuje mezibuněčné tekutiny (její přebytek je jedním z důvodů pomerančové kůže) a také celkově zlepšuje tonus pleti.
  • Postupně se zlepšuje stav kůže aktivováním syntézy kolagenu a elastinu, odstraněním odpadních látek a zlepšením výživy.
  • Ruční lymfatická masáž pomáhá zlepšit stav u některých druhů onemocnění.
  • Tato masáž je vysoce relaxační, zlepší Váš emocionální stav a zvýší odolnost organismu proti stresu. Tuto masáž je možno platit pouze hotově a není možno na ni uplatnit žádné slevy, akce, vouchery ani benefity.

Masér Nikolaj Redka: 775717745

Ceník
Objednat

Psychosomatická masáž


Při psychosomatické masáži vycházíme z faktu, že duše a tělo jsou jako spojité nádoby. Dlouhodobý stres a duševní přetížení organismu se nakonec vždy odrazí v určité části lidského těla a vznikají tak určité tělesné a duševní bloky. Pomocí jemné psychosomatické masáže dochází postupně k odstranění těchto bloků. Psychosomatická masáž je účinná například při depresích, nespavosti a bolestech hlavy, a je také vhodným doplňkem při psychoterapii. Psychosomatickou masáž lze také použít k podpoře léčby bolestí pohybového aparátu, nebo metabolických poruch. Tuto masáž je možno platit pouze hotově a není možno na ni uplatnit žádné slevy, akce, vouchery ani benefity.

Masér Nikolaj Redka: 775717745

Ceník
Objednat

Léčivá masáž


Cílem léčivé masáže je obnovit rovnováhu a harmonii celého těla. Léčivá masáž má vliv na člověka v oblasti fyziologické i duševní a dokáže sjednotit a harmonizovat celé tělo. Z fyziologického hlediska léčivá masáž pomáhá při potížích kardiovaskulárního, lymfatického a imunitního systému, dále zlepšuje kvalitu kůže, odstraňuje bolest kloubů a šlach, ale také nastoluje rovnováhu vnitřních orgánů. Masáž má silný harmonizační vliv na celé lidské tělo. Tuto masáž je možno platit pouze hotově a není možno na ni uplatnit žádné slevy, akce, vouchery ani benefity.

Masér Nikolaj Redka: 775717745

Ceník
Objednat

Masáž proti stresu


Chcete se zbavit stresu, svalového napětí a navodit pocit celkové pohody? Pak vyzkoušejte účinnou antistresovou masáž celého těla. Během této mimořádné masáže se zlepšuje krevní oběh, takže se celému tělu, vnitřním orgánům i pokožce dostává více kyslíku a také se zlepšuje tok lymfy v těle. To vše působí blahodárně také na zlepšení trávení a vyplavování toxinů z těla. Uvolníte se a zlepší se i kvalita Vašeho spánku. Antistresová masáž uvolní všechny Vaše svaly, utiší bolesti a napětí a podporuje hojení drobných zranění těla i ducha. Buďte vždy zdraví a šťastní! Tuto masáž je možno platit pouze hotově a není možno na ni uplatnit žádné slevy, akce, vouchery ani benefity.

Masér Nikolaj Redka: 775717745

Ceník
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím