telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

SLIMMING & FIRMING

Slimming Firming
Tělové procedura od Eberlin Biocosmetics, během které ošetříme dolní polovinu těla (nohy, hýždě, břicho), což jsou partie, kde dochází k tvorbě lokalizovaných tukových zásob a k tvorbě celulitidy. Ošetření je velmi intenzivní a prohřívající. Na partie nejvíce postižené celulitidou se nanáší alginátová maska, pro zesílení účinku ošetření.

Inovativní tělové ošetření SLIMMING & FIRMING od Eberlin Biocosmetics pro odstranění celulitidy a redukci lokalizovaného tuku, to je ošetření, které vychází vstříc požadavkům moderní doby na štíhlé tělo. Obsažené účinné látky působí na spalování tuků, zlepšení stavu celulitidy a zmenšení otoků. Dochází také ke zlepšení mikrocirkulace v ošetřovaných partiích. Zeštíhlující a zpevňující anticelulitidní ošetření stimuluje lipolýzu, tvorbu kolagenu a produkci kyseliny hyaluronové.

Účinné látky v ošetření SLIMMING & FIRMING:

Methyl-nikotinát, shikakai, ginkgo biloba, bez černý, šalvěj, kofein, zelený čaj, břečťan, bambus, křemík, vitamín C, kyselina jantarová, extrakt z břízy, pupečník asijský, vinná réva, koňský kaštan, máta, myrhovník pravý, algináty a mnohé další účinné látky podporující zrychlení metabolismu tuků a odstranění celulitidy.

Eberlin Biocosmetics
Slimming & Firming1 990 Kč
Objednat
Back to Top