telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Slim & Lift – zeštíhlení a zpevnění pokožky

Hubnoucí zábal Slim & Lift

Institut Ericson Laboratoire vyvinul jedinečné ošetření pro zpevnění a zeštíhlení pokožky celého těla, které aktivně potlačuje množení a růst tukových buněk. Pokud je náš přísun energie příliš velký na to, aby se dokázal uložit v našich tukových buňkách, jsou nuceny se dělit a jejich počet dále roste. Lze vůbec tomuto procesu zabránit a zvrátit ho v náš prospěch? Celotělové ošetření Slim &Lift dokazuje, že ano! Toto speciální ošetření pro zeštíhlení a zpevnění pokožky dokáže, že se nově vzniklé tukové buňky již nesytí tukem. Cílem ošetření není pouze tuk odstranit, ale také zabránit tvorbě tuku nového a docílit navíc i výrazného zpevnění pokožky.

Slim & Lift
2 490 Kč
Objednat

Díky nejnovějším vědeckým výzkumům máme nyní k dispozici novou aktivní složku, která nejenže dokáže blokovat produkování tuku, ale zároveň aktivně stimuluje tolik potřebnou tvorbu kolagenu, což vede v jednom kroku k zeštíhlení a zpevnění pokožky. Produkování nových kolagenových vláken je zcela nezbytné pro správnou tvorbu našich tkání. Zároveň také jedinečná kombinace účinných látek potlačuje tvorbu celulitidy a do značné míry ji dokáže redukovat.

Účinné látky v tělovém ošetření pro zeštíhlení a zpevnění pokožky:

Toto inovativní celotělové ošetření je mimořádnou kombinací velmi významných látek, které jsou přínosem pro zeštíhlení a zpevnění pokožky. Za povšimnutí stojí zejména celá řada účinných látek získaných z mořských i sladkovodních řas.

Coralline – řasa mořského původu, která je hlavní účinnou látkou proti ukládání tuku a podporuje zeštíhlení.

Dermochlorella – je extrakt ze sladkovodní řasy Chlorella Vulgaris. Tato řasa je jeden z nejstarších organismů na naší planetě a má vysoký obsah aktivních látek. Extrakt z Chlorelly má velmi pozitivní účinky na obnovu pokožky postiženou striemi, ale i na rozšířené červené žilky.

Focus – extrakt z této řasy je aktivátorem mechanismu spalování tuků.

Pro-Svetlyl – se získává z lotosu indického a vykazuje zcela mimořádné vlastnosti v boji proti obezitě, diabetu, ale také v boji s celulitidou.

Jak probíhá tělové ošetření pro zeštíhlení a zpevnění pokožky?

Celotělové ošetření Slim &Lift je luxusní péče pro celé Vaše tělo. Kromě obsahu vysoce účinných látek je také zapotřebí vyzdvihnout význam částečné lymfatické masáže s kombinací speciálních masážních technik. Nejprve provedeme peeling celého těla a následně aplikujeme sérum proti růstu tukových buněk a také liftingové sérum. Dále provedeme masáž celého těla a poté aplikujeme enzymatický peeling a celotělový zábal do termofolie. Po osprchování je provedena další masáž a ošetření celého těla závěrečným přípravkem. Toužíte-li po zeštíhlení a zpevnění pokožky, neváhejte se objednat na toto velmi oblíbené ošetření. Je vhodné pro ženy i pro muže.

Doporučujeme kúru 6 až 8 ošetření. Četnost ošetření 1× nebo 2× týdně.

Délka jednoho ošetření je 90 minut.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím