telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Skořicová anticelulitidní masáž

Skořicová anticelulitidní masáž

Mezi nejvyhledávanější procedury v našem kosmetickém salonu patří bezesporu všechny procedury k odstranění celulitidy. Naše klientky si velmi oblíbily skořicovou anticelulitidní masáž, která je relaxační a pomáhá při redukci celulitidy.

Pro koho je vhodná skořicová anticelulitidní masáž?

Tato procedura je vhodná zejména pro ženy, které trápí dolíčky na stehnech, v oblasti hýždí či břicha. Skořicová anticelulitidní masáž masáž skvěle funguje jako prevence i účinné
opatření na již vzniklou celulitidu. Vzhledem k intenzivním skořicovým přípravkům, které jsou obsaženy v tomto ošetření, nedoporučujeme proceduru osobám citlivým nebo alergickým na skořici. Procedura také není vhodná pro těhotné nebo kojící ženy a, ženy s křečovými žilami.

Skořicová anticelulitidní masáž
1 590 Kč
Objednat

Jak probíhá skořicová anticelulitidní masáž?

Nejprve provedeme intenzivní skořicový peeling dolní poloviny těla a poté následuje intenzivní masáž tělesných partií postižených celulitidou. Jedná se o kombinovanou tělovou proceduru, při níž jsou použity speciální masážní válečky k eliminaci celulitidy v kombinaci s ruční anticelulitidní masáží. Po masáži následuje prohřívací skořicový zábal s intenzivním účinkem proti celulitidě.

Délka masáže je 50 minut.

Skořicová anticelulitidní masáž – související produkty

Na Klinice krásy Anděl si také můžete zakoupit produkty proti celulitidě pro domácí použití, které vhodně navazují na skořicovou anticelulitidní masáž a doplňují ji.

Celustin - čaj
CELUSTIN ČAJ – BYLINNÝ ČAJ PROTI CELULITIDĚ
Celustin - masážní gel
CELUSTIN MASÁŽNÍ GEL – TLUMÍ PROJEVY CELULITIDY
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím