telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Lymfodrenáž – přístrojová

lymfodrenáž

Trápí Vás celulitida, bolavé a oteklé nohy nebo zácpa? Nebo jen máte sedavé zaměstnání bez pohybu?

V dnešní době nic neobvyklého. Váš lymfatický systém v sobě hromadí odpadní látky, které jsou příčinou výše uvedených problémů. Přístrojová lymfodrenáž je pro Vás spolehlivým a účinným řešením.

Tato metoda je komfortní, relaxační a přinese Vám rychlou úlevu zpravidla již po první aplikaci. Skvěle se hodí pro ošetření břicha, boků, hýždí, stehen nebo lýtek.

Délka masáže je 60 minut. Pro maximální efekt doporučujeme 10 opakování 1× až 2× týdně.

Přístrojovou lymfodrenáž nelze zakoupit, ale můžete ji od nás obdržet zdarma k vybraným procedurám.

Lymfodrenáž dolních končetin

Tuto speciální lymfatickou masáž můžeme doporučit lidem s pravidelnou nadměrnou zátěží dolních končetin, jako je stání, nebo naopak při sedavém zaměstnání zaměstnání. V těchto případech dochází k nadměrnému zatěžování lymfatického systému. Tento druh masáže se doporučuje zejména při léčbě otoků a také ke zlepšení stavu pokožky. Lymfatická masáž pomůže všem, kdo mají unavené a oteklé nohy. Je také velmi vhodným doplňkem před plastickými operacemi a po nich a také po liposukcích.

Lymfodrenáž jako léčba a prevence celulitidy

Kromě výše uvedeného je lymfodrenáž také díky své schopnosti vyplavovat z těla toxiny dopuručována především jako prevence a léčba celulitidy. Rozproudění lymfy pomůže výrazně v boji s celulitidou. Nepopulární pomerančová kůže vzniká především usazováním odpadních látek, tuku a vody v podkoží. Pomocí speciální lymfatické masáže je možné lymfu aktivovat, dosáhnout vyplavení škodlivin z těla a tak zlepšit kvalitu a stav pokožky.

Hlavní účinky lymfodrenáže

Celková detoxikace organismu, zmenšení otoků dolních končetin, zlepšení stavu celulitidy a redukce objemu, zmírnění bolesti nohou, zlepšení imunity organismu, zpomalení stárnutí kůže a prevence vrásek.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím