telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Enzymacid Body – tělový chemický peeling

Enzymacid Body

Pro perfektní pocit z krásně hladké a barevně sjednocené pokožky Vám přinášíme unikátní tělový chemický peeling Enzymacid Body. Jedná se o novou generaci tělového peelingu od špičkové francouzské kosmetiky Ericson Laboratoire. Toto tělové ošetření v sobě spojuje hned 3 druhy tělového peelingu, a to mikrodermabrazi celého těla+ chemický peeling celého těla + enzymatický peeling celého těla! Ošetření díky jeho unikátnosti doporučujeme všem klientům, kteří by se rádi cítili lépe ve své vlastní kůži. Díky třem unikátním druhům tělového peelingu bude Vaše pokožka hladší, barevně sjednocená, a v důsledku toho bude také vypadat mladší.

Enzymacid Body
1 990 Kč
Objednat

Účinné látky v tělovém peelingy Enzymacid Body:

Tento inovativní chemický tělový peeling je jedinečnou kombinací účinných přírodních látek. Představíme Vám ty nejdůležitější složky tohoto tělového peelingu. Hlavní účinné látky jsou přírodní AHA kyseliny, které zlepšují vzhled a strukturu pokožky. Díky obsaženým AHA kyselinám dosáhneme pomocí tělového peelingu odstranění starých vrstev pokožky, posílení ochranné funkce pokožky a stimulace buněčné obnovy.

Kyselina glykolová – je AHA kyselina získaná z cukrové třtiny, která podporuje tělový peeling odstraněním odumřelých buněk kůže, ale také napomáhá syntéze kolagenu a elastinu. Pokožka je krásně vláčná.

Kyselina mléčná – získává se ze zkvašeného mléka. Koneckonců ženy se odpradávna koupaly v mléce, chtěly-li mít pokožku vláčnou a hydratovanou, což je přesně význam této látky v tělovém peelingu. Zároveň také významně barevně sjednocuje pokožku a eliminuje pigmentové skvrny.

Kyselina galaktarová – získává se z červené řepy a v tělovém peelingu výrazně stimuluje buněčnou obnovu, ale také chrání před volnými radikály a má významné antioxidační vlastnosti.

Kyselina salicylová – je kyselina, která se získává z vrbové kůry. V tělovém peelingu má silný exfoliační účinek, ale navíc působí protizánětlivě a antibakteriálně, což napomáhá hojení různých pupínků a vřídků, například na pažích nebo stehnech.

Další významné přírodní látky použité v tělovém peelingu:

Olej z pšeničných klíčků působí proti stárnutí pokožky. Výtažek z mandarinek podporuje zesvětlení nadměrné pigmentace. Měsíček má výrazný protizánětlivý a regenerační účinek. Grapefruit zpevňuje a omlazuje pokožku. Limeta má antiseptický účinek. A konečně bambucké máslo působí na pokožku regeneračně a podporuje její ochrannou funkci.

Doporučujeme kúru 4 ošetření. Četnost ošetření jedenkrát týdně.

Délka jednoho ošetření je 45 minut.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím