telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

CELLULIT VIB – masáž proti celulitidě

Cellulit VIB

Představujeme Vám vysoce intenzivní ošetření proti odolné celulitidě CELLULIT VIB. Vyvinuly jej Ericson Laboratoire a jedná se o opravdu intenzivní ošetření na všechny typy celulitidy, a to i na velmi odolnou a tvrdou celulitidu. Během ošetření je použita kombinace velmi účinných stimulujících látek a intenzivní masáže drenážními válečky.

Cellulit VIB - masáž proti celulitidě
1 990 Kč
Objednat

Účinné látky v ošetření CELLULIT VIB:

Phytosonic – použití této účinné má za následek nárůst lipolýzy o 500% a pokles množství ukládaných triglyceridů o 55%! Lipolýza je proces odbourávání tuků uložených v tukových buňkách. Efekt této látky se přirovnává k účinkům ultrazvukové liposukce.

Legactif – je aktivní drenážní látka, která je kombinací tří rostlinných extraktů ze zlatobýlu, citrónu a listnatce. Díky této kombinaci stimuluje lymfatický systém, zlepšuje pružnost pokožky a zabraňuje otokům končetin.

Delipidol – jedinečná patentovaná molekula, kterou se podařilo získat s využitím biotechnologie. Jedná se o kombinaci kyseliny punikové (omega-5), která se získává ze semen hroznů, dále grenadinu a tyrosolu, extraktu z olivového oleje. Delipidol při použití 2× denně, zmírňuje celulitidu na stehnech po pouhých 28 dnech aplikace, přičemž tento efekt se po 56 dnech více než zdvojnásobí!

Lipocare – účinný koenzym pro spalování tuku. Bupleurum chinensis a kofein silně stimulují lipolýzu (nárůst o 1064 %) a podporují štěpení mastných kyselin pro vyšší účinnost uvolňování trygliceridů.

Další účinné látky: extrakty ze zeleného čaje, břečťanu, ženšenu, guarany, kaštanu koňského a červených hroznů. Esenciální oleje z rozmarýnu, cedru, cypřiše, grepu, methylnikotinát (vyvolává zčervenání kůže).

Jak probíhá ošetření CELLULIT VIB proti celulitidě?

Nejprve aplikujeme silné termoaktivní sérum pro spalování tuku a redukci celulitidy, poté provedeme dynamickou masáž nástrojky lipo-sculptor, následně aplikujeme zeštíhlující gel, poté aplikujeme odvodňující gel, provedeme drenážní masáž a nakonec provedeme zeštíhlující zábal.

Pro maximální efekt ošetření doporučujeme absolvovat kúru 6 ošetření s četností 2× týdně.

Ošetření je velmi intenzivní a není určeno těhotným ani kojícím ženám, ani osobám s možnou alergickou reakcí na výše uvedené aktivní látky.

Délka jednoho ošetření je 60 minut.

Cellulit VIB – související produkty

V návaznosti na provedené salonní ošetření CELLULIT VIB doporučujeme zakoupit tyto produkty pro domácí použití:

sérum spalující tuk

E785 FAT BURN SERUM – 2 990 Kč

12 ampulí silného séra pro spalování tuku

šokový gel

E786 FAT SHOCK GEL – 2 790 Kč

anticelulitidní šokový gel pro spalování tuku

šokový drenážní gel

E787 DRAIN SHOCK GEL – 2 790 Kč

šokový drenážní gel

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím