telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Masáže a tělové procedury

Nabízíme výběr ověřených a luxusních tělových procedur od prestižní značky Ericson Laboratoire. V naší nabídce naleznete tělové procedury jak pro zlepšení kvality pokožky, tak procedury vhodné pro podporu hubnutí, jejichž účinky napomáhají i řešení dalších estetických nedostatků, jako je např. redukce celulitidy. Nechte se hýčkat v profesionálním salonu krásy v Praze, kde naleznete perfektní služby, a to nejen pro Vaše tělo.

Naše tělové procedury pro Vás:

SLIMMING & FIRMING

Slimming & Firming

Vychutnejte si u nás intenzivní a prohřívající tělové ošetření určené pro dolní partii těla, které má zeštíhlující a regenerační účinky. Slimming & Firming je inovativní procedurou od španělské společnosti Eberlin Biocosmetics zabývající se výzkumem a vývojem kosmetiky s důrazem na použití přírodních látek. Tato procedura působí nejen proti celulitidě a pomáhá odbourat lokální tukové zásoby, ale zároveň působí na zlepšení celkové elasticity pokožky. Tím je dosaženo účinku pokud vás trápí nejen celulitida, ale i ochablá pokožka nebo strie.

Zeštíhlete problematické partie a zlepšete zároveň stav pokožky s inovativním ošetřením Slimming & Firming na naší klinice. Více informací naleznete na stránce Slimming & Firming. Více informací naleznete na stránce Slimming & Firming.

Eberlin Biocosmetics
Slimming & Firming1 990 Kč
Objednat

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž je masáž podporující lymfatický oběh zajišťující odvod odpadních látek z těla. Lymfatický systém nemá oproti krevnímu oběhu zdroj energie, který by podporoval proudění lymfy v těle. Pokud lymfa dostatečně neproudí, dochází k zanášení těla odpadními látkami, což se nejčastěji projevuje tupou bolestí dolních končetin. Jedním z hlavních přirozených zdrojů pro rozproudění lymfy je pohyb. V dnešní době sedavých zaměstnání se nám pohybu příliš nedostává a tím vzniká potřeba podpořit naše zdraví moderními metodami.

Využitím moderní přístrojové lymfodrenáže nemusíte obětovat mnoho času ani vybočovat ze své komfortní zóny. Rozprouděním lymfy dochází hlavně k detoxikaci těla, zlepšení stavu celulitidy a zmírnění bolesti nohou. Více informací naleznete na stránce Přístrojová lymfodrenáž.

Přístrojovou lymfodrenáž nelze zakoupit, ale můžete ji od nás obdržet zdarma k vybraným procedurám.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím