telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Masáže a tělové procedury

Nabízíme výběr ověřených a luxusních tělových procedur od prestižní značky Ericson Laboratoire. V naší nabídce naleznete tělové procedury jak pro zlepšení kvality pokožky, tak procedury vhodné pro podporu hubnutí, jejichž účinky napomáhají i řešení dalších estetických nedostatků, jako je např. redukce celulitidy. Nechte se hýčkat v profesionálním salonu krásy v Praze, kde naleznete perfektní služby, a to nejen pro Vaše tělo.

Naše tělové procedury pro Vás:

CELLULIT VIB – masáž proti celulitidě

Cellulit VIB

Tělová procedura CELLULIT VIB je velice intenzivní ošetření pro odstranění celulitidy a redukci tuku. Jedná se o lokální ošetření zajišťující narušení tukových vazeb způsobujících „pomerančovou kůži“ a je účinné i na tzv. tvrdou celulitidu. Komplex účinných látek zajišťuje především efektivní odbourání a odplavení tukových buněk, ale také stimuluje mikrooběh pokožky, zlepšuje pružnost jejích kapilár a působí protizánětlivě. To je pouze stručný výčet účinků této revoluční masáže.

Dopřejte si u nás tuto moderní proceduru kombinující vysoce účinné látky a intenzivní masáž, aby byla vaše pokožka opět svěží a bez dolíčků. Více informací naleznete na stránce Cellulit VIB – masáž proti celulitidě.

Cellulit VIB - masáž proti celulitidě
1 990 Kč
Objednat

Enzymacid Body – tělový chemický peeling

Tělový chemický peeling

Řešení vhodné pro omlazení pokožky těla zajišťující její barevné sjednocení a zjemnění. Kombinací těchto efektů tak pokožka působí svěžejším a celkově mladším dojmem. Tělovým ošetřením Enzymacid Body jsou odstraněny odumřelé buňky pokožky a chemickým působením kombinace přírodních účinných látek je pleť vyhlazena a celkově projasněna. Významným efektem tohoto tělového peelingu je také jeho dlouhodobé působení na obnovu pokožky, které přetrvává až několik týdnů.

Dodejte své pokožce jemnost a umožněte jí barevné sjednocení v moderním prostředí kosmetického salonu v centru Prahy. Více informací naleznete na stránce Enzymacid Body – tělový chemický peeling.

Enzymacid Body – tělový chemický peeling
1 990 Kč
Objednat

Skořicová anticelulitidní masáž

Anticelulitidní masáž

Mezi nejoblíbenější tělové procedury patří bezesporu všechny procedury pro redukci celulitidy a objemu. Skořicová masáž je oblíbena právě pro svoje příznivé účinky na zmírnění projevů celulitidy, a následně tak vede také k zeštíhlení ošetřovaných partií. Jedná se o masážní proceduru, při které ošetříme spodní tělesné partie (nohy, hýždě a břicho) účinnou kombinací několika masážních technik. Jedná se o kombinaci účinné ruční masáže a masáže prováděné speciálními masážními nástrojky.

Vyzkoušejte i Vy tuto oblíbenou tělovou proceduru, která patří mezi stálice našeho kosmetického salonu. Více informací naleznete na stránce Skořicová anticelulitidní masáž.

Skořicová anticelulitidní masáž
1.590 Kč
Objednat

Slim & Lift – zeštíhlení a zpevnění pokožky

Hubnoucí zábal Slim & Lift

Tělová procedura Slim & Lift je vhodná pro zeštíhlení a celkové zpevnění pokožky. Toto inovativní řešení svým působením redukuje ukládání tuku v tukových buňkách. Také podporuje syntézu kolagenu, který udržuje naši pokožku pevnou a pružnou. Toto komplexní ošetření skládající se nejen ze samotného zábalu, ale také z částečné lymfatické masáže a kombinace speciálních masážních technik dopřeje Vašemu tělu a mysli opravdový požitek.

Hubnutí nemusí znamenat pouze odpírání, ale dá se podpořit i vysoce komfortními metodami, mezi než patří i zábal Slim & Lift.  Hubněte, zpevněte svou pokožku a relaxujte díky odborné péči v našem salonu. Více informací naleznete na stránce Slim & Lift – zeštíhlení a zpevnění pokožky.

Slim & Lift – zeštíhlení a zpevnění pokožky
2 490 Kč
Objednat

Insulinol – masáž proti celulitidě

Insulinol

Odstranění celulitidy, nebo alespoň její redukce, nemusí být díky profesionální péči problematické. Insulinol — masáž proti celulitidě — ošetření podporující odbourávání tuku a redukci celulitidy, které modeluje problematické partie. Celulitida je estetický problém, jenž trápí převážně ženy, jelikož mají pokožku slabší než muži, a tak je projev celulitidy u nich výraznější. Insulinol je jedním z možných řešení, která si můžete v našem salonu vychutnat.

Netrapte se s celulitidou a redukujte ukládání tuku v tukových buňkách pomocí inovativní tělové procedury Insulinol, jež Vám poskytne nejen výše uvedený efekt, ale díky svému relaxačnímu efektu dopřejete odpočinku i své mysli. Více informací naleznete na stránce Insulinol – masáž proti celulitidě.

Insulinol – masáž proti celulitidě
2 490 Kč
Objednat

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž je masáž podporující lymfatický oběh zajišťující odvod odpadních látek z těla. Lymfatický systém nemá oproti krevnímu oběhu zdroj energie, který by podporoval proudění lymfy v těle. Pokud lymfa dostatečně neproudí, dochází k zanášení těla odpadními látkami, což se nejčastěji projevuje tupou bolestí dolních končetin. Jedním z hlavních přirozených zdrojů pro rozproudění lymfy je pohyb. V dnešní době sedavých zaměstnání se nám pohybu příliš nedostává a tím vzniká potřeba podpořit naše zdraví moderními metodami.

Využitím moderní přístrojové lymfodrenáže nemusíte obětovat mnoho času ani vybočovat ze své komfortní zóny. Rozprouděním lymfy dochází hlavně k detoxikaci těla, zlepšení stavu celulitidy a zmírnění bolesti nohou. Více informací naleznete na stránce Přístrojová lymfodrenáž.

Přístrojová lymfodrenáž
500 Kč
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím