telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
 

Masáže a tělové procedury

Nabízíme výběr účinných tělových procedur od španělské značky Eberlin Biocosmetics . V naší nabídce naleznete tělové procedury jak pro zlepšení kvality pokožky, tak procedury vhodné pro podporu hubnutí, jejichž účinky napomáhají i řešení dalších estetických nedostatků, jako je např. redukce celulitidy.

Naše tělové procedury pro Vás:

SLIMMING & FIRMING

Slimming & Firming

Vychutnejte si u nás intenzivní tělové ošetření určené pro dolní partii těla, které má účinek na celulitidu a lokalizované tukové zásoby. Slimming & Firming je inovativní procedura od španělské společnosti Eberlin Biocosmetics zabývající se výzkumem a vývojem kosmetiky s důrazem na použití přírodních látek. Tato procedura působí nejen proti celulitidě a pomáhá odbourat lokální tukové zásoby, ale zároveň působí na zlepšení celkové elasticity pokožky. Tím je dosaženo účinku pokud vás trápí nejen celulitida, ale i ochablá pokožka nebo strie.

Zeštíhlete problematické partie a zlepšete zároveň stav pokožky s inovativním ošetřením Slimming & Firming na naší klinice. Více informací naleznete na stránce Slimming & Firming. Více informací naleznete na stránce Slimming & Firming.

Eberlin Biocosmetics
Slimming & Firming1 990 Kč
Objednat
Back to Top