telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Masáže a tělové procedury

Nabízíme výběr ověřených a luxusních tělových procedur od prestižní značky Ericson Laboratoire. V naší nabídce naleznete tělové procedury jak pro zlepšení kvality pokožky, tak procedury vhodné pro podporu hubnutí, jejichž účinky napomáhají i řešení dalších estetických nedostatků, jako je např. redukce celulitidy. Nechte se hýčkat v profesionálním salonu krásy v Praze, kde naleznete perfektní služby, a to nejen pro Vaše tělo.

Naše tělové procedury pro Vás:

SLIMMING & FIRMING

Slimming & Firming

Vychutnejte si u nás intenzivní a prohřívající tělové ošetření určené pro dolní partii těla, které má zeštíhlující a regenerační účinky. Slimming & Firming je inovativní procedurou od španělské společnosti Eberlin Biocosmetics zabývající se výzkumem a vývojem kosmetiky s důrazem na použití přírodních látek. Tato procedura působí nejen proti celulitidě a pomáhá odbourat lokální tukové zásoby, ale zároveň působí na zlepšení celkové elasticity pokožky. Tím je dosaženo účinku pokud vás trápí nejen celulitida, ale i ochablá pokožka nebo strie.

Zeštíhlete problematické partie a zlepšete zároveň stav pokožky s inovativním ošetřením Slimming & Firming na naší klinice. Více informací naleznete na stránce Slimming & Firming. Více informací naleznete na stránce Slimming & Firming.

Eberlin Biocosmetics
Slimming & Firming1 990 Kč
Objednat

CELLULIT VIB – masáž proti celulitidě

Cellulit VIB

Tělová procedura CELLULIT VIB je velice intenzivní ošetření pro odstranění celulitidy a redukci tuku. Jedná se o lokální ošetření zajišťující narušení tukových vazeb způsobujících „pomerančovou kůži“ a je účinné i na tzv. tvrdou celulitidu. Komplex účinných látek zajišťuje především efektivní odbourání a odplavení tukových buněk, ale také stimuluje mikrooběh pokožky, zlepšuje pružnost jejích kapilár a působí protizánětlivě. To je pouze stručný výčet účinků této revoluční masáže.

Dopřejte si u nás tuto moderní proceduru kombinující vysoce účinné látky a intenzivní masáž, aby byla vaše pokožka opět svěží a bez dolíčků. Více informací naleznete na stránce Cellulit VIB – masáž proti celulitidě.

Cellulit VIB - masáž proti celulitidě
1 990 Kč
Objednat

Enzymacid Body – tělový chemický peeling

Tělový chemický peeling

Řešení vhodné pro omlazení pokožky těla zajišťující její barevné sjednocení a zjemnění. Kombinací těchto efektů tak pokožka působí svěžejším a celkově mladším dojmem. Tělovým ošetřením Enzymacid Body jsou odstraněny odumřelé buňky pokožky a chemickým působením kombinace přírodních účinných látek je pleť vyhlazena a celkově projasněna. Významným efektem tohoto tělového peelingu je také jeho dlouhodobé působení na obnovu pokožky, které přetrvává až několik týdnů.

Dodejte své pokožce jemnost a umožněte jí barevné sjednocení v moderním prostředí kosmetického salonu v centru Prahy. Více informací naleznete na stránce Enzymacid Body – tělový chemický peeling.

Enzymacid Body – tělový chemický peeling
1 990 Kč
Objednat

Skořicová anticelulitidní masáž

Anticelulitidní masáž

Mezi nejoblíbenější tělové procedury patří bezesporu všechny procedury pro redukci celulitidy a objemu. Skořicová masáž je oblíbena právě pro svoje příznivé účinky na zmírnění projevů celulitidy, a následně tak vede také k zeštíhlení ošetřovaných partií. Jedná se o masážní proceduru, při které ošetříme spodní tělesné partie (nohy, hýždě a břicho) účinnou kombinací několika masážních technik. Jedná se o kombinaci účinné ruční masáže a masáže prováděné speciálními masážními nástrojky.

Vyzkoušejte i Vy tuto oblíbenou tělovou proceduru, která patří mezi stálice našeho kosmetického salonu. Více informací naleznete na stránce Skořicová anticelulitidní masáž.

Skořicová anticelulitidní masáž
1.590 Kč
Objednat

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž je masáž podporující lymfatický oběh zajišťující odvod odpadních látek z těla. Lymfatický systém nemá oproti krevnímu oběhu zdroj energie, který by podporoval proudění lymfy v těle. Pokud lymfa dostatečně neproudí, dochází k zanášení těla odpadními látkami, což se nejčastěji projevuje tupou bolestí dolních končetin. Jedním z hlavních přirozených zdrojů pro rozproudění lymfy je pohyb. V dnešní době sedavých zaměstnání se nám pohybu příliš nedostává a tím vzniká potřeba podpořit naše zdraví moderními metodami.

Využitím moderní přístrojové lymfodrenáže nemusíte obětovat mnoho času ani vybočovat ze své komfortní zóny. Rozprouděním lymfy dochází hlavně k detoxikaci těla, zlepšení stavu celulitidy a zmírnění bolesti nohou. Více informací naleznete na stránce Přístrojová lymfodrenáž.

Přístrojová lymfodrenáž
500 Kč
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím