telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Japonská manikúra P-Shine

Manikúra p-shine

Nabízíme odborné provádění provedení manikúry P-Shine, která vyniká svým přírodním složením. Je určena pro ochranu ochranu a vyživení poškozených nehtů nebo je vhodná pro situace, kdy není vhodné použít barevné lakování a je upřednostňován přírodní vzhled nehtu. Tím je tato Japonská manikúra P-Shine vhodná také pro ošetření nehtů pro pánskou manikúru. U nás naleznete pouze prvotřídní služby pro které používáme kvalitní materiály a nástroje. V kombinaci s odborně proškoleným personálem odvádějícím kvalitní práci je zajištěna vysoká kvalita provedení P-Shine. Chcete-li mít přírodní nehty bez lakování, které budou zároveň vyživovány pomocí přírodních složek je pro Vás manikúra P-Shine ta správná volba.

Výhody manikúry P-Shine

Jak již bylo uvedeno výše je manikúra P-Shine často využívána pro své ochranné a vyživující účinky pro zeslabené nebo třepící se nehty. Bez ohledu na vnik poškození např. z důvodu zeslabení nebo podbroušení po časté a neodborné aplikaci nehtů umělých, poškození chemickými prostředky, mechanickým namáháním atd. P-Shine je šetrná metoda pro péči o nehty a obsahuje složky dodávající nehtu výživu a lesk jako jsou včelí vosk, mateří kašíčka, křemičitá hlinka a parafin. Vyniká dlouhodobým efektem se snadnou následnou údržbou a zajišťuje zvýšení pevnosti a pružnosti nehtů. Tím také poskytuje prevenci proti lámání nebo třepení. Jedná se tedy o dokonalou péči pro vyživení a ošetření nehtu s přirozeným efektem.

Manikúra P-Shine
850 Kč
Objednat

Průběh manikúry P-Shine

Po důkladném ošetření nehtů, jejich lůžka a okolí jsou nehty srovnány a odmaštěny. Následně je nanesena pasta poskytující výživu a pomocí jelencové leštičky je vyleštěna. Po vyleštění je nanesen pudr z drcených lastur udržující vysoký lesk. Na samotný závěr manikúry P-Shine nanášíme na kůžičku v okolí nehtu vitamínový olej. Tak je zajištěna komplexní péče nejen o nehty, ale také o jejich okolí.

P-Shine jako pánská manikúra

Pro svou nenápadnost je manikúra P-Shine určena také jako pánská manikúra. Nehty nejsou lakovány, jsou pouze vyleštěny a tím nepůsobí výrazným dojmem, ale naprosto přirozeně. Použitím přírodních výživných látek v P-Shine je zajištěna ochrana nehtu proti lámání a třepení.  Díky těmto přednostem si mohou kvalitní péči o nehty, s aplikací výživných látek, užít i muži.

Objednávejte se přímo u paní Reginy Kokštejn tel: 774665527

Reference instagram: instagra0 icona

Reference facebook: facebook icona

Platba je možná pouze v hotovosti. Děkujeme.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím