telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Lázeňská manikúra

Lázeňská manikúra

Vychutnejte si komplexní péči o Vaše ruce a nehty v našem  kosmetickém salonu. Lázeňská manikúra Jessica není pouze samotná péče o nehty, ale poskytuje rukám potřebnou komfortní péči, která jim zajistí kvalitní manikúrní ošetření a relax. Naše ruce nejsou pouze pracovní nástroj, který by nepotřeboval žádnou péči. Je to právě naopak a jejich vystavením rozličným vlivům prostředí i ony vyžadují dostatečnou péči, kterou získáte s lázeňskou manikúrou Jessica. V našem salonu krásy nabízíme pouze plně profesionální služby prováděné odborným personálem a pouze s kvalitním vybavením a prostředky. Přesvědčte se o skutečné hodnotě poskytované péče na vlastních rukou. U nás naleznete pouze péči bez kompromisů a zároveň místo, kam se budete rádi vracet.

Výhody lázeňské manikůry Jessica

Podstatnou výhodou, kterou lázeňská manikúra Jessica poskytuje, je její komplexnost. Ta je dána tím, že je poskytovaná péče soustředěna nejen na nehty samotné, ale také na pokožku rukou, kde je pomocí peelingu dosaženo jejího omlazení a samozřejmě také na nehtová lůžka. Tím si můžete dopřát manikúru s notnou dávkou luxusu, který Vám rádi poskytneme v našem kosmetickém salonu.

Ceník
Objednat

Jak již bylo naznačeno výše, lázeňská manikúra Jessica poskytuje celkovou péči o Vaše ruce. V první fázi jsou ruce uvolněny v termálním zábalu s přírodními oleji, díky kterému jsou zrelaxovány a zároveň krásně vláčné. Pokožka rukou je krásně změkčená a Vaše ruce mají mladistvý vzhled. Po následném ošetření okolí nehtů a jejich lůžek jsou upraveny samotné nehty do požadovaného tvaru a jejich lakování vybraným odstínem barvy. Na samotný závěr Vám manikérka ještě provede masáž rukou a tím je manikúra Jessica zakončena.

Objednávejte se přímo u paní Reginy Kokštejn tel: 774665527

Reference instagram: instagra0 icona

Reference facebook: facebook icona

Platba je možná pouze v hotovosti. Děkujeme.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím