telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Jessica Geleration

Jessica Geleration

Nabízíme manikúru s trvalým lakováním pomocí profesionálního systému Jessica GELeration. Jedná se o moderní techniku poskytující nejen krásné a trvanlivé lakování, ale jedná se také o moderní metodu, která je naprosto šetrná k přírodním nehtům. Využijte profesionálních služeb v našem salonu krásy a dopřejte si krásné lakování, které vydrží až 3 týdny. Odborné služby se vyplatí a pokud chcete pro sebe a své nehty získat to nejlepší, využijte služeb, které naše manikúra poskytuje.

Výhody Jessica GELeration

Moderní metoda Jessica GELeration není určena pouze pro zkrášlení nehtů, ale poskytuje celou řadu dalších, ne méně podstatných, benefitů při péči o nehty. Z estetického hlediska, oproti lakování pomocí laku nebo gelu, vyniká svým leskem a zároveň jednolitostí dosaženého povrchu. Tato manikúra je naprosto šetrná k nehtům jak při jejím provádění, tak při jejím odstraňování. Nedochází k broušení nehtů a tím k jejich zeslabování a díky své pevné struktuře naopak nehet zesiluje. Tím je Jessica GELeration vhodná i pro zeslabené nebo třepící se nehty.  Vytvrzením v UV lampě je dosaženo rychlého vytvrzení naneseného laku a není tedy nutné čekat na jeho zaschnutí. To zajišťuje možnost se okamžitě vrátit k běžně prováděným činnostem bez možnosti poškození laku.

Jessica GELeration
850 Kč
Objednat

Průběh manikúry pomocí Jessica GELeration

V první fázi si vyberete požadovaný odstín barvy, který se bude pro Jessica GELeration nanášet. Vybírat můžete ze 150 odstínů a tím dosáhnout dokonalého sladění s oděvem, náladou, událostí nebo jednoduše využít oblíbenou barvu. Poté probíhá nanášení jednotlivých vrstev systému Jessica GELeration. Součástí manikúry Jessica GELeration je také klasická manikúra, tedy úprava nehtu a kůžičky a masáž rukou přírodními oleji a krémy Jessica.

Objednávejte se přímo u paní Reginy Kokštejn tel: 774665527

Reference instagram: instagra0 icona

Reference facebook: facebook icona

Platba je možná pouze v hotovosti. Děkujeme.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím