telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Manikúra Praha

Náš salon krásy nabízí komplexní služby pro péči o Vaše tělo a zevnějšek. Jednou z nabízených služeb je i manikúra, kterou můžete navštívit v krásném prostředí v centru Prahy a dopřát svým nehtům a také rukám profesionální péči. Pro manikúru nabízíme celou řadu služeb, které pokrývají nejen péči o samotné nehty a jejich lůžka, ale i komplexní ošetření, které dopřeje Vašim rukám  opravdovou úlevu. Manikúra je u nás prováděna pouze odborně proškoleným personálem poskytujícím precizní a individuální péči s ohledem na potřeby každého zákazníka. Pokud si nejste jisti, která z nabízených druhů manikúr je pro vaše nehty nejvhodnější, naše manikérka při první návštěvě zhodnotí stav vašich nehtů a doporučí nejvhodnější možné řešení. Nechte se hýčkat i na manikúře v Praze a dopřejte si vysoce kvalitní a odborně provedené služby. Manikúru na Klinice krásy Anděl provádí 3. mistryně Evropy v přírodní manikúře, paní Regina Kokštejn tel: 774665527. 

Jessica GELeration

Jessica GELeration

Manikúra moderní technikou Jessica GELeration je určena pro všechny, kteří hledají trvalejší řešení manikúry, než je klasické lakování. Tento druh manikúry vyniká přirozeným vzhledem nehtů a poskytuje nehtu ochranu díky speciálnímu laku, který je vytvrzený pod UV lampou. Neplní tak pouze dekorativní funkci, ale také funkci ochrannou. Tím je tato manikúra vhodná i pro zeslabené a třepivé nehty, kterým tak poskytuje dodatečnou ochranu. Další podstatnou výhodou je, že u manikúry Jessica GELeration si vyberete ze 150 odstínů velmi módních a aktuálních barev. Trvanlivost manikúry Jessica GELeration je až 3 týdny.

Dopřejte si krásu této moderní techniky manikúry Jessica GELreation a oslňte své okolí.  Budete mít krásné nehty, s trvanlivým lakováním, které vyniká svým leskem. To vše v našem salonu krásy, kde na Vás čeká profesionální manikérka Regina Kokštejn, která odvádí precizní práci. Další informace naleznete na stránce Jessica GELeration.

Jessica GELeration
850 Kč
Objednat

Lázeňská manikúra

Lázeňská manikúra

Pokud hledáte komplexní péči o své ruce, je lázeňská manikúra Jessica určena právě Vám. Toto luxusní ošetření poskytne Vašim rukám opravdovou úlevu a navodí pocit relaxace. Při lázeňské manikůře Jessica nejdříve uděláme analýzu Vašich nehtů, poté jsou ruce uvolněny v termálním zábalu s přírodními oleji a krémy Jessica, čímž dojde nejen ke zrelaxování rukou, ale také ke změkčení pokožky. Tím jsou Vaše ruce připraveny na následné manikúrní ošetření, při kterém dochází k samotné úpravě nehtů a ošetření jejich lůžek. Aby bylo dosaženo dokonalého efektu, je na samý závěr provedena masáž rukou přípravky Jessica.

Dopřejte si luxus v podobě lázeňské manikúry Jessica, pro komplexní ošetření rukou, nehtů a jejich lůžek. To vše v komfortu profesionálního salonu krásy v Praze, kde naleznete širokou nabídku služeb. O Vaše ruce pečuje profesionální manikérka Regina Kokštejn. Další informace naleznete na stránce lázeňská manikúra.

Ceník
Objednat

Manikúra P-Shine

Manikúra p-shine

Tradiční japonská manikúra určená pro ošetření nehtů bez barevného lakování. Je určena pro všechny, kteří chtějí zajistit svým nehtům dostatečnou péči a jejich vyživení, pomocí přírodních látek, jako je včelí vosk a křemičitá hlinka. Díky těmto složkám jsou nehty vyživovány a dochází k obnově jejich pevnosti a pružnosti. Takto ošetřené, působí přirozeným dojmem a spíše vyleštěně než nalakovaně. P-Shine se také účinně využívá pro obnovení zničených a zeslabených nehtů po neodborně provedených manikůrách nebo po aplikacích nehtů gelových. Svou nenápadností je určena pro všechny, kteří nemohou nebo nechtějí využít manikúru s barevným lakováním. Tím je předurčena také jako pánská manikúra.

Dodejte svým nehtům opět přirozenou pevnost a pružnost s využitím přírodních látek. V salonu krásy získáte odborně provedené ošetření na které se budete rádi vracet. Objednejte se k manikérce paní Regině Kokštejn. Další informace naleznete na stránce manikúra P-Shine.

Manikúra P-Shine
850 Kč
Objednat

Proč je dobré využít odborné manikůry

Ruce, z větší části nehty a jejich okolí jsou naší vizitkou. Podle nich je na první pohled vidět, jakou činností se převážně zabýváme. Zda se jedná o manuální práci nebo nikoliv a hlavně také, zda o sebe pečujeme a záleží nám na tom, jak působíme na okolí. Ruce a nehty jsou namáhány celou řadou vlivů jako je mechanické namáhání nebo působení různých chemických prostředků a je zapotřebí se o ně adekvátně starat. Domácí péče mnohdy nezajistí potřebné ošetření a v žádném případě nenahradí péči zkušených profesionálů, kteří na první pohled vidí, co je pro ošetření nehtů zapotřebí. Zkušená manikérka Vám zajistí nejen odborné ošetření, ale také doporučí vhodné lakování s ohledem na celkový estetický dojem. Námi prováděná manikúra Vám zajistí všechny výše uvedené výhody a je pouze na Vás, jakou péči využijete nebo jaká ošetření si necháte doporučit i pro případnou domácí péči.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím