telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Bezbolestná liposukce

bezbolestná liposukce

Chcete vylepšit svoji postavu a právem se obáváte operační liposukce? Nebo jste již klasickou liposukci podstoupili a výsledek Vás zklamal? Nabízíme Vám účinné řešení – bezbolestnou liposukci přístrojem EXILIS od firmy BTL. Tento radiofrekvenční přístroj získal nejvyšší ocenění na prestižním americkém summitu THE Aesthetic Show v Las Vegas právě pro svou neinvazivní technologii a skvělé výsledky.

Proč zvolit bezbolestnou liposukci Exilis?

Exilis představuje revoluční neinvazivní metodu tvarování postavy, tzv. bezbolestnou liposukci. Jedná se o komfortní neoperační zákrok, během něhož společným působením radiofrekvence a ultrazvuku efektivně redukujeme tuk v problematických partiích.Kromě redukce váhy dochází rovněž k odstranění celulitidy a zvýšení elasticity kůže. Touto metodou můžeme ošetřit téměř celé tělo.

Ceník
Služba 1 ošetření 5 ošetření
Břicho celé 4 500 Kč 14 990 Kč
Záda, partie 2 špíčků 4 500 Kč 14 990 Kč
Vnitřní stehna 4 500 Kč 14 990 Kč
Vnější stehna 4 500 Kč 14 990 Kč
Kolena 4 500 Kč 14 990 Kč
Stehna celá + kolena 6 900 Kč 19 900 Kč
Lýtka 4 500 Kč 14 990 Kč
Modelace zadečku 4 500 Kč 14 990 Kč
Paže 4 500 Kč 14 990 Kč
Redukce podbradku 1 500 Kč 4 500 Kč
Objednat

Nezapomeňte se také podívat na nabídku akčních balíčků

Jak bezbolestná liposukce probíhá?

Bezbolestná liposukce je pohodlná, probíhá vleže na lehátku. Během ošetření je hlavice Exilisu vedena po pokožce a cítíte pouze teplo v ošetřované oblasti. Metoda je vysoce komfortní, neinvazivní a bezbolestná. Po proceduře může být pokožka cca 30 minut lehce narůžovělá. Doporučujeme zvýšit pitný režim a na ošetření chodit dostatečně hydratován. Pitný režim je potřeba zvýšit již dva dny před ošetřením a dodržet ho týden po ošetření. Lehká fyzická aktivita, například chůze, je vítána. Není třeba žádná rekonvalescence a bezprostředně po proceduře můžete jít třeba do práce. Po ošetření nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky.

Počet opakování?

Pro maximální efekt doporučujeme 4 až 6 opakování, vždy po týdnu.

Je pro mě bezbolestná liposukce vhodná?

Bezbolestnou liposukci můžeme doporučit všem klientům ve věku od 18 do 70 let. Metoda zaručuje zlepšení vzhledu bez chirurgického zásahu. Jako každé přístrojové ošetření má i toto kontraindikace. Mezi ně patří zejména těhotenství a kovové implantáty v místě ošetření. Využijte naší bezplatné konzultace a zjistěte, zda je metoda vhodná i pro Vás.

Prohlédněte si galerii s reálnými výsledky bezbolestné liposukce:
Před
bezbolestná liposukce - před

Po
bezbolestná liposukce - po

Názor klientky

Pro ucelení informací jsme vyzpovídali paní Lenku, která podstoupila ošetření přístrojem BTL Exilis na Klinice krásy Anděl v Praze.

Proč jste se rozhodla právě pro bezbolestnou liposukci?

Po dětech se mi bohužel nedařilo stále zhubnout přes břicho. Na doporučení kamarádky jsem vyzkoušela bezbolestnou liposukci na Klinice krásy Anděl. Absolvovala jsem liposukci břicha a boků.

Jaké byly vaše dojmy z procedury?

Musím říct, že je to příjemná a také bezbolestná procedura, a hlavně skutečně funguje.

Kolik ošetření jste podstoupila?

Na proceduře jsem byla celkem šestkrát.

Splnila se vaše očekávání?

S výsledkem jsem více než spokojena. Nejen, že jsem zhubla, ale je vidět, že i kůže na břiše je celkově v lepším stavu, bez hrbolků. Výsledky jsem viděla průběžně, takže pro mě bylo motivující, abych si více hlídala životosprávu. Bezbolestnou liposukci mohu tedy opravdu doporučit. Uvažuji, že si nechám touto metodou trochu upravit i stehna.

Názor lékaře

„Chirurgická liposukce je, ač si to mnohdy neuvědomujeme, celkem velký zásah do těla. Neinvazivní varianta je rozhodně bezpečnější volbou, i když výsledky jsou individuální. Je nutné zapojit správnou životosprávu, která by ale měla být samozřejmostí u obou variant. I když estetická medicína dnes umí téměř zázraky, realistická očekávání od obou procedur jsou nutností,“ uvedla MUDr. Martina Tomášková.

Back to Top