telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Liposukce

Nabízíme profesionální liposukci, která je neinvazivní a bezbolestná. Liposukce je prováděna zkušeným a odborně proškoleným personálem za pomocí přístroje Exilis BTL jenž získal nejvyšší možné ocenění za neinvazivní technologii a skvělé výsledky. Takto provedená liposukce vyniká nulovou délkou rekonvalescence po proceduře a výsledky jsou srovnatelné s operační liposukcí. Přidanou hodnou je, kromě úbytku centimetrů, také odstranění celulitidy a zvýšení elasticity kůže v místě ošetření.

Bezbolestná liposukce

bezbolestná liposukce

Chcete vylepšit svoji postavu a právem se obáváte operační liposukce? Nebo jste již klasickou liposukci podstoupili a výsledek Vás zklamal? Nabízíme Vám účinné řešení – bezbolestnou liposukci přístrojem EXILIS od firmy BTL. Tento radiofrekvenční přístroj získal nejvyšší ocenění na prestižním americkém summitu THE Aesthetic Show v Las Vegas právě pro svou neinvazivní technologii a skvělé výsledky.

Liposukce není jen jedna a my nabízíme provedení pomocí vysoce komfortní metody v příjemném prostředí v centru Prahy. Bez bolesti, narkózy a následných modřin. Zbavte se jednoduše nadbytečného tuku i v problémových partiích, jako jsou boky nebo stehna. Číst více na stránce bezbolestná liposukce

Ceník
Služba 1 ošetření 5 ošetření
Břicho celé 4 500 Kč 14 990 Kč
Záda, partie 2 špíčků 4 500 Kč 14 990 Kč
Vnitřní stehna 4 500 Kč 14 990 Kč
Vnější stehna 4 500 Kč 14 990 Kč
Kolena 4 500 Kč 14 990 Kč
Stehna celá + kolena 6 900 Kč 19 900 Kč
Lýtka 4 500 Kč 14 990 Kč
Modelace zadečku 4 500 Kč 14 990 Kč
Paže 4 500 Kč 14 990 Kč
Redukce podbradku 1 500 Kč 4 500 Kč
Objednat

Nezapomeňte se také podívat na nabídku akčních balíčků

Co je liposukce?

Pojem liposukce asi nemusíme nikomu zdlouhavě představovat. Je to procedura, při které je odstraněna nadbytečná a nežádoucí tuková tkáň. Snaha o takovéto zásahy do těla sahá až do dvacátých let minulého století, tehdy však bez větších úspěchů. První úspěšná liposukce proběhla v sedmdesátých letech a od devadesátých let se tento zákrok těší velké oblibě. Po celém světě si ročně nechá tuk odstranit až půl milionu lidí.

Operační liposukce

Základní princip invazivní liposukce je zavedení kanyly do podkoží a následné odsátí tuku za pomocí podtlaku. Tento zákrok je nutné provádět v částečné, či celkové anestezii, a proto i průběh rekonvalescence je podobný, jako po jakékoliv jiné operaci. Pokud pomineme vedlejší účinky anestezie, dalším nepříjemným faktorem je samozřejmě bolest, otoky, modřiny a nutnost nosit kompresní prádlo. Klidový režim se doporučuje v rozmezí týdnu až dvou a kompletní výsledky liposukce jsou vidět zhruba za tři měsíce.

Neinvazivní liposukce

Tento způsob odstranění tukových buněk technicky liposukcí není, jelikož nedochází k „odsátí“ v pravém slova smyslu. Při bezbolestné liposukci je problematická část těla ošetřena hlavicí přístroje, který pomocí radiofrekvence a ultrazvuku naruší tukové buňky, a jejich obsah se poté vyloučí z těla přirozenými metabolickými procesy. Celosvětově nejpoužívanější přístroj pro bezbolestnou liposukci je Exilis od BTL. Tento moderní a vysoce účinný přístroj používáme také na Klinice krásy Anděl.

Back to Top