telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Kryolipolýza

Hubnutí pomocí mrazu, neboli kryolipolýza, už v dnešní době není scénářem sci-fi. Kryolipolýza, tato neobvyklá metoda, která zaručuje trvalé výsledky při redukci tuku, si našla místo i v české estetické medicíně. Že nemáte rádi zimu a chlad? S kryolipolýzou možná začnete.

Liposukce zmražením

kryolipolýza

Využijte možnosti bezbolestného odstranění tuku bez nutnosti operačního zákroku. Liposukce zmražením, nebo-li kryolipolýza Vám zaručí výsledky naprosto srovnatelné s klasickou liposukcí, ale na rozdíl od ní nedochází k invazivnímu zásahu do Vašeho těla. Výhodou kryolipolýzy je také trvalé odstranění tukových buněk, takže nemohou opětovně ukládat tuk.

Odstraňte tuk jednoduše a bez námahy i na problematických partiích, kde se hudne opravdu obtížně. Díky řízenému zmražení tukových buněk dosáhnete výrazného úbytku tuku trvale a bez rizika. Užitečné informace naleznete také na stránce liposukce zmražením.

Ceník
Služba 1 nasátí 4 nasátí
Hubnutí kryolipolýzou 5 990 Kč 15 000 Kč
Objednat

Nezapomeňte se také podívat na nabídku akčních balíčků

Co je to kryolipolýza?

Kryolipolýza je moderní technologie určená k efektivnímu odstranění tuku v problematických partiích. Ošetření je vhodné pro klienty, kteří se chtějí trvale a bez rizika operace zbavit tuku. Kryolipolýza prokazatelně ničí tukové buňky a svým efektem je srovnatelná s klasickou liposukcí. Na rozdíl od ní, je však kryolipolýza komfortní a šetrná metoda. S její pomocí tak dosáhneme dokonalých estetických výsledků, které Vám klasická operační liposukce nemůže nikdy zaručit, a to navíc zcela bezbolestně. Kryolipolýza je proces, který je schválený americkou FDA.

Jak kryolipolýza funguje?

Při kryolipolýze se využívá neinvazivního chlazení tukové tkáně k vyvolání rozpadu tukových buněk, a to bez poškození jiných buněk nebo tkání. Tukové buňky jsou mnohem citlivější na chlad než jiné buňky, což umožňuje dlouhodobé, kontrolované chlazení tkáně, které vede k selektivnímu poškození tuku a šetří jiné tkáně. Chlad se při kryolipolýze aplikuje 45 minut, což způsobuje, že se tukové buňky začnou hroutit, až jsou nakonec zlikvidovány úplně. Díky principu řízeného zmražení podkožního tuku v problematických partiích dokáže kryolipolýza krystalizovat obsah tukových buněk a způsobit tak jejich rozpad. Dochází tak k apoptóze, tedy řízení smrti buňky. Odumřelé tukové buňky jsou tak odplavovány z těla přirozenými metabolickými pochody a lymfatickým systémem. Tento proces tak vede k postupnému snížení tukové vrstvy v problematické oblasti.

Jak kryolipolýza probíhá?

Během liposukce zmražením je klient v pohodlí na lůžku. Ošetřovaná partie je překryta speciální membránou napuštěnou nemrznoucím gelem, aby se co nejvíce chránila pokožka. Poté je spuštěn proces nasávání tuku do chladicí hlavice. Následně se ošetřovaná oblast krátce zahřeje a poté prudce ochladí na -5 až -10 stupňů Celsia. Během nasátí může klient chvíli cítit nepříjemný pocit, způsobený podtlakem, a také během spuštění procesu kryolipolýzy můžete krátkodobě mít nepříjemný pocit chladu v ošetřované oblasti. Během krátké doby ale nepříjemné pocity přejdou a můžete odpočívat. Celá proces trvá 45 minut. Po ukončení ošetření je opatrně odstraněna nasávací hlavice a ošetřovaná oblast se zlehka promasíruje. Ošetřovaná oblast může být lehce zarudlá a napjatá. Po kryolipolýze můžete stejně jako po bezbolestné liposukci vyrazit do práce, jelikož s ní není spojeno žádné omezení.

Co mohu po kryolipolýze očekávat a kdy uvidím výsledky?

Úbytek tukové tkáně v ošetřované oblasti je zhruba 25 % a více. Tělo však odumřelé tukové buňky vylučuje postupně, proto jsou první výsledky vidět zhruba po dvou týdnech. Výsledek se dá hodnotit až za 2 až 3 měsíce, protože teprve tehdy je celý proces vyloučení tukových buněk u konce.

Jsou výsledky kryolipolýzy trvalé?

Díky tomu, že v ošetřované oblasti dojde k úbytku tukových buněk, je výsledek kryolipolýzy trvalý. Je však nutné si hlídat životosprávu, protože stejně jako u všech ostatních metod liposukce je toto klíčem k úspěchu. Velmi často zhubnou klienti i mnohem více díky prvním motivačním změnám, které jim pomohou lépe zvládnout i svůj stravovací režim. Pokud ale nejste s výsledkem spokojeni nebo chcete-li výraznější efekt, je možno kryolipolýzu provést ve stejné oblasti znovu, a to nejdříve po 2 měsících, maximálně však ve stejné oblasti 3×. Jinou oblast můžeme ošetřit již po 14 dnech.

Pro koho je kryolipolýza vhodná?

Kryolipolýzu doporučujeme lidem s lehčí nadváhou, maximálně 10 až 15 kg, kteří mají problém s lokalizovaným ukládáním tuku v problematických partiích, jako je břicho, stehna, paže. Zvláště u žen je tato metoda vhodná i k odstranění špíčků na zádech v oblasti podprsenkových partií, které jsou jinak velmi problematické. Přestože je kryolipolýza velmi moderní neinvazivní metoda, má jistá omezení, kdy ji nemůžeme provést. Kontraindikace u tohoto ošetření jsou těhotenství, cukrovka a jiné metabolické poruchy, alergie na chlad, akutní onemocnění a některé další. Pokud Vás kryolipolýza zaujala, objednejte se k nám na bezplatnou konzultaci.

Back to Top