telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Výživa pleti

výživa pleti

Novinka od francouzské kosmetiky Ericson Laboratoire – to je maximální dávka péče pro Vaši pleť. Energetický koktejl plný vitaminů pro výživu pokožky, který pečuje o vrásky a posiluje a vyživuje pokožku. Péče pro každý věk, vhodná pro ženy i pro muže. To je výživa pleti Vitamin Energy.

Eberlin Biocosmetics
Výživa pleti 60 minut – MULTIVITAMINS & ANTIOXIDANTS1 990 Kč
Objednat
Ericson Laboratoire
Výživa pleti 90 minut – VITAMIN ENERGY2 590 Kč
Objednat

Výživa pleti – MULTIVITAMINS & ANTIOXIDANTS

Pro zdraví a krásu pokožky jsou nezbytné multivitaminy a antioxidanty, které bojují proti stárnutí pokožky a dokáží zabránit nežádoucí oxidaci buněk, jež vzniká v důsledku znečištěného životního prostředí. Laboratoře Eberlin Biocosmetics vyvinuly toto kosmetické ošetření, které obsahuje aktivní komplexy vitamínů a antioxidantů pro dokonalou výživu Vašich buněk a krásu Vaší pleti. Díky použitému koktejlu vitamínů A, C a E, které jsou kombinovány s dalšími důležitými látkami, dochází k pronikání aktivních složek do spodních vrstev pokožky. Pokožka se viditelně regeneruje a je hladká a zářivá. Ošetření obsahuje vitamínový biologický komplex, který zpomaluje stárnutí buněk a aktivuje proteiny, jež jsou schopny vytvářet kolagen a elastin. Použité aktivní látky: Vitamín C, pšeničné klíčky, hnědé mořské řasy, čepelatka, jod, železo, hořčík, měď, zinek, Vitamín C, rhamnose, resveratrol, pupečník asijský, zvlhčující faktor NMF, fomblin.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. Muži i ženy bez rozdílu věku.

Délka ošetření 60 minut

Výživa pleti – VITAMIN ENERGY

Pro koho je výživa pleti Vitamin Energy určena?

Rodina, práce, domácnost, stres a životní prostředí. To vše jsou vlivy, které ovlivňují kvalitu naší pleti. Každodenním nahromaděním všech uvedených vlivů vzniká trvalá únava, která se také projevuje viditelně na stavu a kvalitě naší pleti. Pokud z Vaší pleti nemáte dobrý pocit, zdá se Vám unavená a povadlá, pak je možné, že Vaše pleť potřebuje pořádnou dávku vitaminů. Pleť, stejně jako my, potřebuje také kvalitní výživu. Proto Ericson Laboratoire vyvinuly toto inovativní kosmetické ošetření pro každodenní intenzivní výživu pleti.

Vitaminy hrají klíčovou roli i ve složení moderních kosmetických přípravků. Účinně chrání a posilují kvalitu naší pokožky a jsou nepostradatelné pro náš organismus. Výživa pleti Vitamin Energy má v sobě několik látek s velmi vysokými koncentracemi vitaminů, které přímo ovlivňují kvalitu pokožky.

Účinné látky ve výživě pleti Vitamin Energy:

Výživa pleti Vitamin Energy v sobě obsahuje velké množství látek a vitaminů, které pokrývají všechny důležité potřeby pleti.

HTAC BOOSTER – energetický komplex obohacený o rostlinný taurin, který chrání mladistvost pleti a má energizující a posilující účinky na pleť a oddaluje vznik prvních vrásek. Taurin je tělu přirozeně vlastní, umí si ho samo vytvářet, ale s věkem jeho produkce v organismu klesá, a tím také klesá schopnost vázat v organismu vodu a dochází tak k dehydrataci pleti. Taurin, který jednoduše zvyšuje energii kožních buněk, se v tomto případě získává s červených řas Jania Rubens.

Vitamin C – nebo-li kyselina askorbová. V tomto případě vysoce koncentrované sérum, které obsahuje 20% vitaminu C, který je nezbytný pro jasný vzhled pleti a také působí jako účinný antioxidant proti volným radikálům a dalším škodlivým vlivům. Vitamin C má prokázaný omlazující účinek díky svému působení na fibroblasty a následné stimulaci tvorby kolagenu. Dále působí jako prosvětlující látka díky působení na tvorbu melaninu.

Vitamin A – nebo-li retinol. Umožňuje regeneraci kožních tkání a prokazatelně podporuje syntézu kolagenu. Při nedostatku retinolu má kůže suchý vzhled a objevují se na ní první vrásky.

Vitamin E – nebo-li tokoferol. Má schopnost vychytávat volné radikály zodpovědné za stárnutí pokožky. Působí protizánětlivě a hydratačně.

Další podstatní vitaminy obsažené v tomto ošetření jsou: K, B1, B2, B3, B5, B6, B8, B9, B12.

Co dalšího zažijete u ošetření výživa pleti Vitamin Energy?

Při ošetření používáme také speciální vysokofrekvenční přístroj Energetic T.Bar, který vibruje rychlostí 6000 vibrací za minutu a přináší rychlé a viditelné výsledky:

  • Pružnost pleti a postupné mizení vrásek
  • Liftingový účinek na kontury obličeje
  • Detoxikace pleti
  • Rychlé odstranění známek únavy
  • Okamžitý energizující účinek

Produkty pro výživu pleti k domácímu použití

V našem kosmetickém salonu si můžete zakoupit celou řadu produktů pro domácí použití. Zakoupené produkty vhodně navazují na provedené kosmetické ošetření a vhodně ho doplňují.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím