telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Výživa pleti

výživa pleti

Novinka od francouzské kosmetiky Ericson Laboratoire – to je maximální dávka péče pro Vaši pleť. Energetický koktejl plný vitaminů pro výživu pokožky, který pečuje o vrásky a posiluje a vyživuje pokožku. Péče pro každý věk, vhodná pro ženy i pro muže. To je výživa pleti Vitamin Energy.

Eberlin Biocosmetics
Výživa pleti 60 minut – MULTIVITAMINS & ANTIOXIDANTS1 990 Kč
Objednat

Výživa pleti – MULTIVITAMINS & ANTIOXIDANTS

Pro zdraví a krásu pokožky jsou nezbytné multivitaminy a antioxidanty, které bojují proti stárnutí pokožky a dokáží zabránit nežádoucí oxidaci buněk, jež vzniká v důsledku znečištěného životního prostředí. Laboratoře Eberlin Biocosmetics vyvinuly toto kosmetické ošetření, které obsahuje aktivní komplexy vitamínů a antioxidantů pro dokonalou výživu Vašich buněk a krásu Vaší pleti. Díky použitému koktejlu vitamínů A, C a E, které jsou kombinovány s dalšími důležitými látkami, dochází k pronikání aktivních složek do spodních vrstev pokožky. Pokožka se viditelně regeneruje a je hladká a zářivá. Ošetření obsahuje vitamínový biologický komplex, který zpomaluje stárnutí buněk a aktivuje proteiny, jež jsou schopny vytvářet kolagen a elastin. Použité aktivní látky: Vitamín C, pšeničné klíčky, hnědé mořské řasy, čepelatka, jod, železo, hořčík, měď, zinek, Vitamín C, rhamnose, resveratrol, pupečník asijský, zvlhčující faktor NMF, fomblin.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. Muži i ženy bez rozdílu věku.

Délka ošetření 60 minut

Produkty pro výživu pleti k domácímu použití

V našem kosmetickém salonu a také na našem e-shopu si můžete zakoupit celou řadu produktů pro domácí použití. Zakoupené produkty vhodně navazují na provedené kosmetické ošetření a vhodně ho doplňují.

Back to Top