telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Sezónní ošetření Sothys Paris pro podzim a zimu


Na sezónu podzim a zima jsme si pro Vás připravili zážitkové ošetření od francouzské kosmetiky Sothys Paris. Toto ošetření funguje na bázi chronobiologie a respektuje přirozené rytmy organismu a Vaší pleti. Na jaře je pleť unavená a potřebuje regeneraci a revitalizaci. V létě je pleť poškozena slunečními paprsky a potřebuje účinnou ochranu před slunečními paprsky a intenzivní hydrataci. Na podzim a v zimě jsou ale potřeby pleti jiné, a právě proto Vám přinášíme zážitkové ošetření od Sothys Paris, které v sobě snoubí ochranu i péči o pokožku je prosyceno vůněmi vanilky a maracuji a bude pro Vaše smysly opravdovým zážitkem. Ošetření je vhodné pro muže i ženy a není nijak omezeno věkem. Doporučujeme tuto limitovanou a mimořádnou nabídku vyzkoušet na vlastní kůži.

Pro koho je sezonní ošetření Sothys Paris určeno?

Ošetření je pro své pozitivní účinky vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro pleť s nedostatkem jasu, mdlou a unavenou. Hlavním efektem sezonního ošetření Sothys Paris je intenzivní okysličení pleti, dodání potřebných vitamínů a minerálních látek, což vede k rozjasnění a posílení pleti.

Účinné látky v sezonním ošetření Sothys Paris:

Toto komplexní vitamínové ošetření v sobě ukrývá množství aktivních látek, které jsou důležité pro kvalitu a jas pleti:

  • Výtažek z vanilky – účinný antioxidant
  • Výtažek z maracuji – antioxidační a ochranné vlastnosti
  • Růžový jíl – čistící, okysličující a detoxikační funkce
  • Bambucké máslo – regenerační a vyživující funkce
  • Koktejl minerálů – s obsahem hořčíku, zinku, mědi a vápníku, které oživují buňky a chrání je před poškozením
  • Komplex multifunkčních antioxidantů – jako fytoplankton, kvasnice a polyfenol, které jsou důležité pro buněčnou regeneraci

Přijďte na vlastní kůži zažít toto vitamínové sezonní ošetření Sothys Paris s omamnou vůní vanilky a maracuji. Nabídka ošetření je limitovaná neopakovatelná.

Délka ošetření je 60 minut

Sezónní ošetření Sothys Paris
1790 Kč
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím