telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Protivrásková péče

protivrásková péče

Protivrásková péče Skinjexion od Ericson Laboratoire, to je ošetření s dlouhotrvajícím účinkem proti vráskám. Ošetření je alternativou injekčních zákroků, jako je injekční aplikace botoxu a kyseliny hyaluronové, ovšem na rozdíl od nich je Skinjexion zcela bezpečný a bez vedlejších rizik. Toto ošetření je vhodné pro ženy i muže od 25 let.

Pro koho je protivrásková péče Skinjexion vhodná?

Toto ošetření můžeme doporučit všem ženám a mužům, které začínají trápit vrásky a nejsou rozhodnuti pro invazivní zákroky, nebo se jim cíleně vyhýbají. Díky vysokému obsahu aktivních omlazujících látek, tak protivrásková péče Skinjexion poskytuje okamžitý efekt a hlavně dlouhodobé trvání výsledků. Ošetření efektivně omlazuje a oddaluje stárnutí pokožky. Protivrásková péče Skinjexion je vhodná pro všechny, kteří hledají účinnou prevenci vzniku vrásek a také řešení vrásek již vzniklých. Skinjexion můžeme také s úspěchem použít pro prodloužení efektu aplikace injekčního botoxu.

Eberlin Biocosmetics
Protivrásková péče 70 minut – FIRMEZZA2 490 Kč
Objednat
Ericson Laboratoire
Protivrásková péče 90 minut – SKINJEXION intenzivní kúra2 690 Kč
Objednat

Protivrásková péče – FIRMEZZA

Specifické ošetření pro zralou pleť, které působí přímo na buněčnou DNA a bojuje proti stárnutí pokožky. Exkluzivní receptury na bázi retinolu, planktonu, lykopenu a koenzymu Q10 dokáží výrazným způsobem zvýšit syntézu kolagenu a elastinu ve tkáních. Výsledkem takto aktivované buněčné energie je posílená a vyživená pokožka a zjemnění vrásek. Toto kosmetické ošetření je ideální pro nedostatečně vyživenou a stárnoucí pokožku s vráskami. Během ošetření je mimo jiné použito jedinečné sérum v boji proti stárnutí pokožky a vráskám. Jeho hlavní funkcí je zlepšení struktury tkání a zvýšení přirozené ochrany pokožky. Sérum zrychluje buněčný metabolismus a fixuje vlhkost ve vnější vrstvě pokožky. Výzkumné laboratoře Eberlin Biocosmetics navrhly toto sérum tak, aby působilo výrazně anti-agingově, proti vráskám a zachovalo obličeji jeho mladistvý oválný tvar. Síla a účinnost jeho přírodních složek je naprosto mimořádná. Účinné složky použité v tomto ošetření jsou například tyto: Mořské řasy fucus a čepelatka (vitamín A, B2, C, E), zinek, železo, hořčík, rostlinné proteiny, řepík lékařský, mentol.

Ošetření je vhodné pro muže i ženy s vráskami a nedostatečnou výživou pleti.

Délka ošetření 70 minut

Protivrásková péče – SKINJEXION

Proč je lepší dát přednost neinvazivní protivráskové péči Skinjexion? Jak funguje injekční aplikace botoxu a jaká jsou s tím spojená rizika?

Injekce botoxu nabízejí dočasné řešení péče o vrásky. Účinky injekcí botulotoxinu trvají 5 až 6 měsíců a je nutno je pravidelně opakovat, aby se omlazující efekt zachoval. S oblibou jsou injekce botoxu aplikovány do vrásek na čele, kolem očí a kolem úst. Po použití botoxu získává obličej mladší vzhled a vrásky jsou vyhlazenější. Aplikace botulotoxinových injekcí je ale spojena s jistými riziky jako je bolest hlavy, otok obličeje a modřiny, asymetrie obličeje nebo pokles víček a obočí.

Účinné látky v protivráskové péči Skinjexion:

V neinvazivním ošetření Skinjexion získáte výhodu botoxu, ale bez všech rizik, které toto ošetření provází. Mimořádně účinné látky, které jsou obsaženy v tomto intenzivním omlazujícím ošetření, Vám skutečně prodlouží mládí a přinesou výrazný omlazující efekt. Skutečná alternativa injekčních aplikací botulotoxinu zcela bez rizika. Hlavní účinné látky protivráskové péče Skinjexion jsou:

  • Imudilin: Tento přírodní peptid funguje jako antiageinová vakcína, posiluje buněčnou imunitu a brzdí tvorbu vrásek.
  • SNAP-8: Biotechnologicky vyvinutá složka kombinující 8 aminokyselin, které způsobují svalovou relaxaci a s tím spojené vyhlazení hlubokých vrásek. Bez vedlejších účinků, je tato účinná látka opravdovou alternativou botulotoxinových injekcí.
  • Kyselina hyaluronová: Kyselina hyaluronová o vysoké molekulové hmotnosti vyplňuje vrásky a efektivně vyhlazuje pokožku. Kyselina hyaluronová funguje v pleti jako houba a dokáže zadržet vodu v množství odpovídajícímu 1000násobku své hmotnosti.

Postup intenzivní kúry protivráskové péče Skinjexion:

Odlíčení a očištění očního okolí přípravkem Bi-Phase Make-Up Remover a Sooting Lotion, odlíčení a očištění obličeje, krku a dekoltu přípravky Synaptic Cleansing Milk a Synaptic Lotion. Následuje peeling pro buněčnou obnovu pleti Clinical Peeling, dále pak aplikace séra pro výplň vrásek a svalovou relaxaci Perfusion Serum HA-BX a stimulace pleti speciálními nástrojky Premedikl Skinjector. Opakované nanesení séra Perfusion Serum HA-BX do každé vrásky v obličeji a stimulace pleti nástrojky Premedikl Micropick, které zvyšují účinnost tohoto protivráskového séra.Po aplikaci séra následuje dlouhá relaxační masáž krémem No Age Vaxin-Super Rich, po které je nanesena speciální červená maska Endothermic Twin Mask, která se nechá působit 20 minut. Po sejmutí masky následuje další masáž, tentokráte krémem no Age VXN-Matt a aplikace Supradermic Filleru do hlubokých vrásek.

Délka procedury protivráskové péče je 90 minut.

Produkty pro protivráskovou péči k domácímu použití

V našem kosmetickém salonu si můžete zakoupit celou řadu produktů pro domácí použití. Zakoupené produkty vhodně navazují na provedené kosmetické ošetření a vhodně ho doplňují.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím