telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Protivrásková péče – SKINJEXION

protivrásková péče

Protivrásková péče Skinjexion od Ericson Laboratoire, to je ošetření s dlouhotrvajícím účinkem proti vráskám. Ošetření je alternativou injekčních zákroků, jako je injekční aplikace botoxu a kyseliny hyaluronové, ovšem na rozdíl od nich je Skinjexion zcela bezpečný a bez vedlejších rizik. Toto ošetření je vhodné pro ženy i muže od 25 let.

Pro koho je protivrásková péče Skinjexion vhodná?

Toto ošetření můžeme doporučit všem ženám a mužům, které začínají trápit vrásky a nejsou rozhodnuti pro invazivní zákroky, nebo se jim cíleně vyhýbají. Díky vysokému obsahu aktivních omlazujících látek, tak protivrásková péče Skinjexion poskytuje okamžitý efekt a hlavně dlouhodobé trvání výsledků. Ošetření efektivně omlazuje a oddaluje stárnutí pokožky. Protivrásková péče Skinjexion je vhodná pro všechny, kteří hledají účinnou prevenci vzniku vrásek a také řešení vrásek již vzniklých. Skinjexion můžeme také s úspěchem použít pro prodloužení efektu aplikace injekčního botoxu.

Protivrásková péče – SKINJEXION intenzivní kúra
2 690 Kč
Objednat

Proč je lepší dát přednost neinvazivní protivráskové péči Skinjexion? Jak funguje injekční aplikace botoxu a jaká jsou s tím spojená rizika?

Injekce botoxu nabízejí dočasné řešení péče o vrásky. Účinky injekcí botulotoxinu trvají 5 až 6 měsíců a je nutno je pravidelně opakovat, aby se omlazující efekt zachoval. S oblibou jsou injekce botoxu aplikovány do vrásek na čele, kolem očí a kolem úst. Po použití botoxu získává obličej mladší vzhled a vrásky jsou vyhlazenější. Aplikace botulotoxinových injekcí je ale spojena s jistými riziky jako je bolest hlavy, otok obličeje a modřiny, asymetrie obličeje nebo pokles víček a obočí.

Účinné látky v protivráskové péči Skinjexion:

V neinvazivním ošetření Skinjexion získáte výhodu botoxu, ale bez všech rizik, které toto ošetření provází. Mimořádně účinné látky, které jsou obsaženy v tomto intenzivním omlazujícím ošetření, Vám skutečně prodlouží mládí a přinesou výrazný omlazující efekt. Skutečná alternativa injekčních aplikací botulotoxinu zcela bez rizika. Hlavní účinné látky protivráskové péče Skinjexion jsou:

  • Imudilin: Tento přírodní peptid funguje jako antiageinová vakcína, posiluje buněčnou imunitu a brzdí tvorbu vrásek.
  • SNAP-8: Biotechnologicky vyvinutá složka kombinující 8 aminokyselin, které způsobují svalovou relaxaci a s tím spojené vyhlazení hlubokých vrásek. Bez vedlejších účinků, je tato účinná látka opravdovou alternativou botulotoxinových injekcí.
  • Kyselina hyaluronová: Kyselina hyaluronová o vysoké molekulové hmotnosti vyplňuje vrásky a efektivně vyhlazuje pokožku. Kyselina hyaluronová funguje v pleti jako houba a dokáže zadržet vodu v množství odpovídajícímu 1000násobku své hmotnosti.

Postup intenzivní kúry protivráskové péče Skinjexion:

Odlíčení a očištění očního okolí přípravkem Bi-Phase Make-Up Remover a Sooting Lotion, odlíčení a očištění obličeje, krku a dekoltu přípravky Synaptic Cleansing Milk a Synaptic Lotion. Následuje peeling pro buněčnou obnovu pleti Clinical Peeling, dále pak aplikace séra pro výplň vrásek a svalovou relaxaci Perfusion Serum HA-BX a stimulace pleti speciálními nástrojky Premedikl Skinjector. Opakované nanesení séra Perfusion Serum HA-BX do každé vrásky v obličeji a stimulace pleti nástrojky Premedikl Micropick, které zvyšují účinnost tohoto protivráskového séra.Po aplikaci séra následuje dlouhá relaxační masáž krémem No Age Vaxin-Super Rich, po které je nanesena speciální červená maska Endothermic Twin Mask, která se nechá působit 20 minut. Po sejmutí masky následuje další masáž, tentokráte krémem no Age VXN-Matt a aplikace Supradermic Filleru do hlubokých vrásek.

Délka procedury protivráskové péče je 90 minut.

Protivrásková péče – související produkty

Protivrásková péče - produkty

Na Klinice krásy Anděl si můžete zakoupit celou řadu produktů z řady protivráskové péče Skinjexion pro domácí použití. Zakoupené produkty vhodně navazují na provedené protivráskové ošetření a vhodně ho doplňují.

protivráskové odličovací mléko
E1134 SYNAPTIC MILK – PROTIVRÁSKOVÉ ODLIČOVACÍ MLÉKO – 1 390 Kč

Důkladně čistí a posiluje pleť a posiluje její obranyschopnost. Zjemňuje a revitalizuje pokožku.

protivrásková odličovací voda
E1135 SYNAPTIC LOTION – PROTIVRÁSKOVÁ ODLIČOVACÍ VODA – 1 390 Kč

Završuje čištění pleti a vyrovnává její PH. Působí protizánětlivě a posiluje obranyschopnost pleti. Zabraňuje předčasnému stárnutí.

klinický peeling
E1136 CLINICAL PEELING – KLINICKÝ PEELING – 1 490 Kč

Vyhlazuje povrchové vrásky a odstraňuje odumřelé buňky. Podporuje buněčnou obnovu pleti a neutralizuje volné radikály.

sérum vyplňující vrásky
E1137 PERFUSION SERUM HA-BX – SÉRUM VYPLŇUJÍCÍ VRÁSKY – 2 590 Kč

Vysoce koncentrované sérum pro vyplnění vrásek a hydrataci pokožky s obsahem kyseliny hyaluronové. Chrání pokožku před stárnutím a zároveň uvolňuje svalové napětí, čímž vyhlazuje i mimické vrásky.

výživný anti-age krém
E1139 NO AGE VAXIN COMFORT – VÝŽIVNÝ ANTI-AGE KRÉM – 2 690 Kč

Vyživuje a hydratuje suchou a citlivou pleť. Rychle redukuje vrásky a omlazuje pleť. Je plný vitamínů a minerálů a má regenerační schopnosti.

liftingový krém
E1140 NO AGE VAXIN LIFTING – LIFTINGOVÝ KRÉM – 2 690 Kč

Zpevňující krém, který okamžitě vyhlazuje pokožku a vyplňuje vrásky. Poskytuje liftingový efekt unavené pleti a podporuje anti-age procesy v pokožce. Obsahuje důležité vitamíny a minerály.

matující anti-age krém
E1141 NO AGE VAXIN MATT – MATUJÍCÍ ANTI-AGE KRÉM – 2 690 Kč

Lehký krém pro smíšenou a mastnou pleť, který pokožku vyhlazuje a vyplňuje vrásky, zároveň ale brání nadměrné produkci kožního mazu. Efektivně hydratuje a působí anti-agingově.

supervýživný krém
E1142 NO AGE VAXIN SUPER RICH – SUPERVÝŽIVNÝ KRÉM – 2 690 Kč

Hutný reparační krém pro dehydrovanou a suchou pokožku. Okamžitě pleť regeneruje a vyhlazuje vrásky. Obsahuje silné anti-age látky.

supradermic filler
E1143 SUPRADERMIC FILLER – VYPLNĚNÍ VRÁSEK – 2 190 Kč

Tento filler, který byl vyvinut za pomocí moderní technologie, opticky vyplňuje mimické vrásky a zajišťuje hladkou pleť.

vyplňující rtěnka
E1144 SUPRADERMIC LIPSTICK – VYPLŇUJÍCÍ RTĚNKA – 2 190 Kč

Zvětšuje objem rtů, které zároveň hydratuje a zvláčňuje. Efektivně redukuje vrásky kolem úst.

perfuzní náplast
E1145 PERFUSION PATCHES – PERFUZNÍ NÁPLASTI – 890 Kč

Náplasti pro domácí použití, které Vám umožní provedení intenzivního domácího ošetření vrásek.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím