telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Problematická a citlivá pleť

problematická a citlivá pleť

Inovativní kosmetické řešení pro citlivou pleť a pro pleť s kuperózou neboli rosaceou. Ošetření je vhodné pro ženy i muže bez omezení věku.

Toto kosmetické ošetření je velmi vhodné pro okamžité a viditelné zklidnění citlivé pokožky, která snadno reaguje na podráždění vnějšími vlivy, nebo stresem. Čím více je pokožka citlivější, tím více a rychleji reaguje, jelikož vrchní vrstva pokožky (epidermis) je křehčí než normální pokožka.

Eberlin Biocosmetics
Problematická a citlivá pleť 70 minut – INFINITY2 190 Kč
Objednat

Problematická a citlivá pleť – INFINITY

Filozofií tohoto ošetření je osobní péče na základě přesné diagnostiky pleti, protože každá pokožka je jedinečná. V každém kroku této kosmetické péče jsou různé účinné přírodní látky, které řeší jiné potíže pleti. Získejte i Vy svoji osobní péči o pokožku. Regenerační síla pokožky je v kmenových buňkách a kombinace účinných látek použitých v tomto ošetření výjimečně zvyšuje schopnost regenerace pleti. Řada kosmetických ošetření INFINITY je osobním receptem na krásnou pleť. Během kosmetického ošetření INFINITY je Vám tak sestaveno kosmetické ošetření přímo na míru. V ošetření je použito mnoho účinných látek, jak jsou například: zvlhčující faktory (sodík, urea, glukóza, kyselina glutamová, kyselina mléčná, lysin, glycin), hydratační polyplanty (břečťan, arnika, okurka, bez černý), a mnoho dalších látek jako je chmel, šalvěj, rozmarýn, přeslička, citron, borovice, heřmánek, měsíček.

Ošetření je individuálně zvoleno podle potřeb pokožky a je vhodné pro všechny typy pleti. Muži i ženy bez rozdílu věku.

Délka ošetření 70 minut

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím