telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Problematická a citlivá pleť – SENSITIVE PRO

problematická a citlivá pleť

Inovativní kosmetické řešení pro citlivou pleť a pro pleť s kuperózou neboli rosaceou. Ošetření je vhodné pro ženy i muže bez omezení věku.

Toto kosmetické ošetření je velmi vhodné pro okamžité a viditelné zklidnění citlivé pokožky, která snadno reaguje na podráždění vnějšími vlivy, nebo stresem. Čím více je pokožka citlivější, tím více a rychleji reaguje, jelikož vrchní vrstva pokožky (epidermis) je křehčí než normální pokožka.

Eberlin Biocosmetics
Problematická a citlivá pleť 70 minut – INFINITY2 190 Kč
Objednat
Ericson Laboratoire
Problematická a citlivá pleť 60 minut – SENSITIVE PRO1 590 Kč
Objednat
Problematická a citlivá pleť 90 minut – SENSITIVE PRO intenzivní kúra2 490 Kč
Objednat

Problematická a citlivá pleť – INFINITY

Filozofií tohoto ošetření je osobní péče na základě přesné diagnostiky pleti, protože každá pokožka je jedinečná. V každém kroku této kosmetické péče jsou různé účinné přírodní látky, které řeší jiné potíže pleti. Získejte i Vy svoji osobní péči o pokožku. Regenerační síla pokožky je v kmenových buňkách a kombinace účinných látek použitých v tomto ošetření výjimečně zvyšuje schopnost regenerace pleti. Řada kosmetických ošetření INFINITY je osobním receptem na krásnou pleť. Během kosmetického ošetření INFINITY je Vám tak sestaveno kosmetické ošetření přímo na míru. V ošetření je použito mnoho účinných látek, jak jsou například: zvlhčující faktory (sodík, urea, glukóza, kyselina glutamová, kyselina mléčná, lysin, glycin), hydratační polyplanty (břečťan, arnika, okurka, bez černý), a mnoho dalších látek jako je chmel, šalvěj, rozmarýn, přeslička, citron, borovice, heřmánek, měsíček.

Ošetření je individuálně zvoleno podle potřeb pokožky a je vhodné pro všechny typy pleti. Muži i ženy bez rozdílu věku.

Délka ošetření 70 minut

Problematická a citlivá pleť – SENSITIVE PRO

Problematická a citlivá pleť je náchylná na podráždění, na které normální pokožka vůbec nereaguje. Jsou to zejména stresové faktory, jako je působení znečištěného životního prostředí, sluneční záření, tabák, teplo, klimatizace, kancelářské prostory typu open space s nízkou vlhkostí atd. Psychický stres, únava, přepracování a podrážděnost také vedou k narušení citlivé rovnováhy našeho vnitřního prostředí a také pokožky. Tato souhra okolností vnějších a vnitřních vlivů citlivou pokožku stresuje a vlivem těchto faktorů dochází k tomu, že v kůži prakticky neustále probíhají zánětlivé procesy, prudce klesá schopnost regenerace pokožky.

Citlivá pokožka je velmi často zarudnutá a lidé s citlivou pletí pociťují pálení, teplo a svědění pokožky. Důsledkem neustálého chronického podráždění pokožky může být až kuperoza neboli rosacea.

Ericson Laboratoire vyvinuly toto naprosto inovativní řešení k okamžitému zklidnění citlivé pokožky na bázi genové analýzy a vyvinuly novou účinnou látku Septicalm, která přímo ovlivňuje zánětlivé procesy v pokožce. Po tomto kosmetickém ošetření bude Vaše pleť zklidněná a zánětlivé procesy v pokožce budou minimalizovány.

Délka procedury problematická a citlivá pleť je 60 minut. Intenzivní kúra SENSITIVE PRO je v délce 90 minut.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím