telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Péče o oční okolí

péče o oční okolí

Ošetření jemné pokožky očního okolí. Účinek na vrásky, váčky a tmavé kruhy. Ošetření péče o oční okolí je vhodné pro ženy i muže bez omezení věku.

Nejtenčí a nejjemnější pokožka našeho obličeje se nachází právě v oblasti očního okolí. Přičemž paradoxně tato velmi jemná pokožka je nucena snášet zvýšenou zátěž jako je make-up, intenzivní světlo v kancelářích, světlo obrazovky televize, nebo mobilu.

Eberlin Biocosmetics
Péče o oční okolí – BIO EYES – samostatné ošetření 50 minut1 290 Kč
Objednat
Péče o oční okolí – BIO EYES – jako součást jiného ošetření500 Kč
Objednat

Péče o oční okolí – BIO EYES

Toto ošetření je určeno pro péči o oční okolí, což je citlivá oblast, na které stárnutí pokožky pozorujeme nejdříve. Oko neustále mrká a pracuje, a proto není divu, že jsou svaly a pokožka v této citlivé a namáhané oblasti unavené. Navíc je pokožka očního okolí 4krát tenčí než pokožka zbytku těla. Eberlin Vám přináší tuto mimořádnou pečující řadu, která se stará o Vaše oči. Během ošetření se můžeme zaměřit na specifické problémy očního okolí, jako jsou vrásky, kruhy nebo pigmentace. Ošetření očního okolí si můžete dopřát jako samostatnou péči nebo jako součást jiného kosmetického ošetření. Inovativní ošetření kontur očí, které díky obsahu kyseliny hyaluronové zvyšuje elasticitu pokožky ve všech jejích vrstvách, navrací pleti mladistvý vzhled a eliminuje vrásky. Účinné látky použité v tomto ošetření: kyselina hyaluronová, koenzym Q10, břečťan, ginkgo biloba, komonice lékařská, řepík lékařský.

Ošetření je vhodné pro péči o oblast očního okolí žen i mužů bez rozdílu věku.

Délka ošetření 50 minut

Produkty pro péči o oční okolí k domácímu použití

V našem kosmetickém salonu a také na našem e-shopu si můžete zakoupit celou řadu produktů pro domácí použití. Zakoupené produkty vhodně navazují na provedené kosmetické ošetření a vhodně ho doplňují.

Back to Top