telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Péče o oční okolí – BIOPTIC

péče o oční okolí

Ošetření jemné pokožky očního okolí. Účinek na vrásky, váčky a tmavé kruhy. Ošetření péče o oční okolí je vhodné pro ženy i muže bez omezení věku.

Nejtenčí a nejjemnější pokožka našeho obličeje se nachází právě v oblasti očního okolí. Přičemž paradoxně tato velmi jemná pokožka je nucena snášet zvýšenou zátěž jako je make-up, intenzivní světlo v kancelářích, světlo obrazovky televize, nebo mobilu.

To vše našemu očnímu okolí rozhodně neprosívá. Nelze se tedy divit, že právě v této citlivé oblasti se nám objeví vrásky nejdříve, případně nás nemysle překvapí oteklé oči nebo tmavé skvrny pod očima. Oční okolí tedy potřebuje naši pravidelnou a speciální péči nejvíce. Ne nadarmo se říká: oko, do duše okno. Oproti jiným částem obličeje, kde je pokožka silná až 1 mm, je pokožka očního okolí tenká pouze 0,04 mm! Dopřejte si tedy pravidelnou péči o oční okolí v našem salonu. Také Vám doporučíme vhodné produkty pro domácí péči, které zacílíme přesně na Vaše problémy s očima, ať už jsou to vrásky, nebo tmavé skvrny pod očima, nebo oteklé oči.

Délka procedury péče o oční okolí je 60 minut.

Péče o oční okolí – BIOPTIC – samostatné ošetření
1 290 Kč
Objednat
Péče o oční okolí – BIOPTIC – jako součást jiného ošetření
500 Kč
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím