telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Péče o dekolt a prsa Morpho Bust

Péče o dekolt a prsa

Kompletní pečující a omlazující ošetření dekoltu a poprsí, které cílí na zvětšení velikosti prsou, ale také působí na produkci kolagenu, takže viditelně reguluje strie a jizvičky v této delikátní oblasti.

Prsa jsou naší chloubou, pečujme o ně a nebojme se ukázat krásný a plný dekolt. Toto ošetření si můžete dopřát samostatně nebo jako součást Vašeho oblíbeného kosmetického ošetření.

Ericson Laboratoire
Péče o dekolt a prsa – MORPHO BUST – samostatné ošetření1 790 Kč
Objednat
Péče o dekolt a prsa – MORPHO BUST – jako součást jiného ošetření1 290 Kč
Objednat

Pro koho je vhodné ošetření dekoltu a prsou Morpho Bust?

Toto ošetření je vhodné pro všechny ženy bez ohledu na věk či velikost prsou. Toto ošetření je revitalizující a je tedy vhodné pro prsa v jakémkoliv stavu. Toto ošetření zcela jistě nenahradí plastickou operaci prsou, pokud se rozhodnete pro dramatickou změnu, ale rozhodně Vám pomůže cítit se lépe ve svém vlastním těle a ve své vlastní kůži bez chirurgického zásahu. Prestižní francouzská kosmetická značka Ericson Laboratoire vyvinula toto ošetření pro ty z Vás, které nejste nakloněny invazivnímu řešení. Látky, které toto výjimečné ošetření obsahuje, podporují růst tukových buněk v oblasti dekoltu, takže Vaše křivky jsou jednoduše plnější.

Účinné látky v ošetření dekoltu a prsou Morpho Bust:

  • Dermochlorela – tato mimořádná přírodní látka zvyšuje expresi kolagenu o I ve fibroblastech o 333 % a kolagenu III o 150%! Má také vynikající korektivní schopnosti a při pravidelném používání dochází ke zlepšení elasticity pokožky a také k viditelnému zlepšení vzhledu strií.
  • Firmiderm – tato patentovaná aktivní složka, která je kombinací několika rostlinných látek se společným účinkem pro zpevnění poprsí, byla vyvinuta speciálně jako prostředek pro zpevnění a vypnutí ňader.

Další mimořádně účinné přírodní látky, které se podílejí na výsledku: slézová šťáva a jasmínová šťáva, šťáva z kosatce dalmatského a olej z růže pižmové. Tyto účinné látky mají hojivé a hydratační účinky a podporují buněčnou regeneraci, pružnost a pevnost.

Délka procedury péče o dekolt a prsa je 60 minut.

Produkty pro péči o dekolt a prsa k domácímu použití

V našem kosmetickém salonu si můžete zakoupit celou řadu produktů pro domácí použití. Zakoupené produkty vhodně navazují na provedené kosmetické ošetření a vhodně ho doplňují.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím