telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

PDT/LED OMEGA

PDT /LED Omega

LED biologické světlo je moderní metoda péče o pokožku, která vede k celkovému zlepšení jakéhokoliv stavů pleti. Patří mezi velmi oblíbené omlazující a pečující metody pro svoji neinvazivnost a vynikající efekt ošetření. LED paprsky, známé též jako studené světlo, pronikají do hloubky až 5 cm a pomocí silného záření je stimulována buněčná obnova pleti a ozdravné procesy v ní. LED biologické světlo lze použít jako samostatné ošetření, ale také v kombinaci s některými kosmetickými ošetřeními, což nejen zvýší jejich efekt, ale také výrazně šetří Váš čas.

PDT/LED OMEGA
PDT/LED OMEGA – samostatné ošetření500 Kč
Objednat
PDT/LED OMEGA – jako součást jiného ošetření300 Kč
Objednat

Jak funguje biologické světlo OMEGA?

Za použití různých vlnových délek proniká světlo do tkání, kde je absorbováno mitochondriemi, a tím dochází ke zvýšení celkové buněčné aktivity a buněčného metabolismu pro omlazení pleti. Dochází také k blokaci nadměrného melaninu, což redukuje nežádoucí pigmentace, a dále k desinfekci pokožky, odstranění bakterií a výraznému pozitivnímu účinku na akné.

Pro koho je biologické světlo OMEGA vhodné?

Studené světlo je vhodné pro všechny typy pokožky. Zejména napomáhá odstranění akné, zesvětlení pigmentací, redukci vrásek, optimalizaci kožního mazu, redukci výrazných pórů, odstranění červenání a kuperózy pokožky, omlazení a projasnění pleti. Díky speciálnímu monochromatickému světlu má ošetření vysoký účinek, a zároveň je bezpečné, protože PDT/LED OMEGA nevyzařuje žádné škodlivé ultrafialové ani infračervené záření. Kontraindikací k použití přístroje je epilepsie, těhotenství, léčba antibiotiky a některé další potíže. Doporučujeme Vám využít bezplatné konzultace a informovat se, zda je pro Vás ošetření vhodné.

PDT/LED OMEGA – červené světlo 630 nm

Využívá se zejména ke zlepšení elasticity pokožky a celkového stavu pleti, k redukci pigmentací, zlepšení hojení po úrazech a zákrocích, k omlazení a zvýšení produkce kolagenu, zmenšení pórů v obličeji, ale také pomáhá na unavený obličej a dokáže zlepšit kvalitu spánku.

PDT/LED OMEGA – modré světlo 470 nm

Využívá se zejména k odstranění akné a redukci jizev po akné, dále při červenání pleti a kuperóze. Modré světlo také skvěle pomáhá proti zimním depresím, způsobeným nedostatkem slunečního svitu.

PDT/LED OMEGA – zelené světlo 525 nm

Dokáže redukovat barevnost pleti s pigmentacemi, ale je také vhodné pro pleť bledou a unavenou, zašedlou nebo se žlutým nádechem. Oživuje stárnoucí pokožku a pomáhá obnovit buněčnou stabilitu.

PDT/LED OMEGA – zelené světlo 580 nm

Napomáhá výměně kyslíku v buňkách, podporuje správnou funkci lymfy, redukuje zarudnutí a vrásky, odstraňuje nadbytečný pigment a podporuje buněčnou imunitu.

Průběh ošetření:

odlíčení pleti, 20 minut světelná terapie, závěrečná péče.

Prohlédněte si galerii s reálnými výsledky ošetření pomocí PDT/LED OMEGA:
Před
PDT/LED OMEGA - před

Po
PDT/LED OMEGA - po

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím