telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

PDT/LED OMEGA

PDT /LED Omega

LED biologické světlo je moderní metoda péče o pokožku, která vede k celkovému zlepšení jakéhokoliv stavů pleti. Patří mezi velmi oblíbené omlazující a pečující metody pro svoji neinvazivnost a vynikající efekt ošetření. LED paprsky, známé též jako studené světlo, pronikají do hloubky až 5 cm a pomocí silného záření je stimulována buněčná obnova pleti a ozdravné procesy v ní. LED biologické světlo lze použít jako samostatné ošetření, ale také v kombinaci s některými kosmetickými ošetřeními, což nejen zvýší jejich efekt, ale také výrazně šetří Váš čas.

PDT/LED OMEGA
PDT/LED OMEGA – 30 minut790 Kč
Objednat

Pokud potřebujete maximální efekt v co nejkratším čase, doporučujeme Vám tyto expresní procedury s maximálním efektem na problematiku pleti. Ošetření trvá celkem 30 minut a zahrnuje odlíčení, exkluzivní masku podle problematiky pleti a studené biologické světlo PDT/LED OMEGA, které také nastavíme podle problematiky pokožky.

LIFTING – OMLAZENÍ – REGENERACE – HYDRATACE
DUALL CELLULOSE MASK

Expresní ošetření za pomocí studeného biologického světla PDT/LED OMEGA a exkluzivní pleťové masky s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové. Spojením těchto dvou moderních metod dosáhneme v krátkém čase maximálního výsledku. Toto ošetření doporučujeme zejména pro lifting, omlazení pleti, hydrataci a regeneraci i po náročnějších pleťových procedurách. Délka ošetření je 30 minut a zahrnuje odlíčení pleti, masku v kombinaci s biologickým světlem.

OMLAZENÍ – PIGMENTACE – HYDRATACE
PREMIUM CELL TEATMENT MASK GD11

Expresní ošetření za pomocí studeného biologického světla PDT/LED OMEGA a exkluzivní pleťové masky. Spojením těchto dvou moderních metod dosáhneme v krátkém čase maximálního výsledku. Toto ošetření doporučujeme zejména pro omlazení pleti, redukci pigmentací a hydrataci pleti. Délka ošetření je 30 minut a zahrnuje odlíčení pleti, masku v kombinaci s biologickým světlem.

AKNÉ – ČERVENÁNÍ PLETI – ROSACEA
AC SPOT BLEMISH SOOTHING MASK

Expresní ošetření za pomocí studeného biologického světla PDT/LED OMEGA a exkluzivní pleťové masky. Spojením těchto dvou moderních metod dosáhneme v krátkém čase maximálního výsledku. Toto ošetření doporučujeme zejména pro pokožku s akné, červenými žilkami a rosaceou. Délka ošetření je 30 minut a zahrnuje odlíčení pleti, masku v kombinaci s biologickým světlem.

PIGMENTOVÉ SKVRNY
MELABAN WHITENING MASK

Expresní ošetření za pomocí studeného biologického světla PDT/LED OMEGA a exkluzivní pleťové masky. Spojením těchto dvou moderních metod dosáhneme v krátkém čase maximálního výsledku. Toto ošetření doporučujeme zejména pro redukci pigmentací. Ošetření je vhodné také pro pigmentace typu melasma (pigmentace vznikající zejména v těhotenství tzv. „těhotenská maska“). Délka ošetření je 30 minut a zahrnuje odlíčení pleti, masku v kombinaci s biologickým světlem.

LIFTING – HYDRATACE
REAL COLLAGEN MASK

Expresní ošetření za pomocí studeného biologického světla PDT/LED OMEGA a exkluzivní pleťové masky. Spojením těchto dvou moderních metod dosáhneme v krátkém čase maximálního výsledku. Toto ošetření doporučujeme zejména pro lifting, hydrataci. Exkluzivní kolagenová maska s obsahem 76 % francouzského kolagenu a s úžasnou vůní damašské růže. Délka ošetření je 30 minut a zahrnuje odlíčení pleti, masku v kombinaci s biologickým světlem.

HYDRATACE – AKNÉ – ZKLIDNĚNÍ
STEM CELL COCONUT MASK

Expresní ošetření za pomocí studeného biologického světla PDT/LED OMEGA a exkluzivní pleťové masky. Spojením těchto dvou moderních metod dosáhneme v krátkém čase maximálního výsledku. Toto ošetření doporučujeme zejména pro pokožku s akné, podrážděnou a zarudlou pokožku, pokožku po invazivnějších pleťových procedurách. Maska obsahuje rostlinné kmenové buňky, hydrolyzovaný rostlinný protein a kokos. Délka ošetření je 30 minut a zahrnuje odlíčení pleti, masku v kombinaci s biologickým světlem.

Jak funguje biologické světlo OMEGA?

Za použití různých vlnových délek proniká světlo do tkání, kde je absorbováno mitochondriemi, a tím dochází ke zvýšení celkové buněčné aktivity a buněčného metabolismu pro omlazení pleti. Dochází také k blokaci nadměrného melaninu, což redukuje nežádoucí pigmentace, a dále k desinfekci pokožky, odstranění bakterií a výraznému pozitivnímu účinku na akné.

Pro koho je biologické světlo OMEGA vhodné?

Studené světlo je vhodné pro všechny typy pokožky. Zejména napomáhá odstranění akné, zesvětlení pigmentací, redukci vrásek, optimalizaci kožního mazu, redukci výrazných pórů, odstranění červenání a kuperózy pokožky, omlazení a projasnění pleti. Díky speciálnímu monochromatickému světlu má ošetření vysoký účinek, a zároveň je bezpečné, protože PDT/LED OMEGA nevyzařuje žádné škodlivé ultrafialové ani infračervené záření. Kontraindikací k použití přístroje je epilepsie, těhotenství, léčba antibiotiky a některé další potíže. Doporučujeme Vám využít bezplatné konzultace a informovat se, zda je pro Vás ošetření vhodné.

PDT/LED OMEGA – červené světlo 630 nm

Využívá se zejména ke zlepšení elasticity pokožky a celkového stavu pleti, k redukci pigmentací, zlepšení hojení po úrazech a zákrocích, k omlazení a zvýšení produkce kolagenu, zmenšení pórů v obličeji, ale také pomáhá na unavený obličej a dokáže zlepšit kvalitu spánku.

PDT/LED OMEGA – modré světlo 470 nm

Využívá se zejména k odstranění akné a redukci jizev po akné, dále při červenání pleti a kuperóze. Modré světlo také skvěle pomáhá proti zimním depresím, způsobeným nedostatkem slunečního svitu.

PDT/LED OMEGA – zelené světlo 525 nm

Dokáže redukovat barevnost pleti s pigmentacemi, ale je také vhodné pro pleť bledou a unavenou, zašedlou nebo se žlutým nádechem. Oživuje stárnoucí pokožku a pomáhá obnovit buněčnou stabilitu.

PDT/LED OMEGA – zelené světlo 580 nm

Napomáhá výměně kyslíku v buňkách, podporuje správnou funkci lymfy, redukuje zarudnutí a vrásky, odstraňuje nadbytečný pigment a podporuje buněčnou imunitu.

Průběh ošetření:

odlíčení pleti, 20 minut světelná terapie, závěrečná péče.

Prohlédněte si galerii s reálnými výsledky ošetření pomocí PDT/LED OMEGA:
Před
PDT/LED OMEGA - před

Po
PDT/LED OMEGA - po

Back to Top