telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Omlazení pleti

omlazení pleti

Aktivace genů s viditelným účinkem pro omlazení pleti do 14 dnů. Ošetření je vhodné pouze pro ženy. Doporučený věk je od 30 let.

Viditelné stárnutí pleti ovlivňuje mnoho faktorů. V první řadě jsou to faktory stárnutí genetické a náš vlastní proces stárnutí je tak naprogramován podle našich vlastních biologických hodin. V druhé řadě naše stárnutí ovlivňuje prostředí: slunce, kouření, stres, strava, péče o pleť a mnoho dalších faktorů, které v pleti vytvářejí toxické látky, nechvalně známé jako volné radikály. Vlivem všech těchto okolností naše pleť začíná stárnout. Pleť v obličeji ztrácí původní sílu a kvalitu. Pleť tak začíná stárnout, ztrácí svoji pevnost a je ochablá. Snížení elastičnosti pleti také poznáme podle toho, že se nám začíná měnit tvar obličeje.

Eberlin Biocosmetics
Omlazení pleti 70 minut – BIOLOGICAL SERUMS2 490 Kč
Objednat

Omlazení pleti – BIOLOGICAL SERUMS

Speciální kosmetické ošetření, ve kterém je použito několik mimořádně účinných sér, jež jsou vyrobena z čistě biologických látek, které řeší specifické problémy pleti. Jejich účinek na pokožku během kosmetického ošetření je výrazný protože dokáže pleti poskytnout pevnost, hydrataci i okysličení. Díky svojí struktuře a propustnosti působí séra během ošetření až do hlubších vrstev epidermis a vyplňují a opravují vrásky. Podle tytu pleti vybereme ten nejvhodnější koktejl až 3 sér pro Vaše omlazující ošetření. Během ošetření pracujeme zejména se séry kolagen a elastin.

Ošetření je vhodné pro dehydrovanou pokožku s vráskami. Muži i ženy 30+

Délka ošetření 70 minut

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím