telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Omlazení pleti

omlazení pleti

Aktivace genů s viditelným účinkem pro omlazení pleti do 14 dnů. Ošetření je vhodné pouze pro ženy. Doporučený věk je od 30 let.

Viditelné stárnutí pleti ovlivňuje mnoho faktorů. V první řadě jsou to faktory stárnutí genetické a náš vlastní proces stárnutí je tak naprogramován podle našich vlastních biologických hodin. V druhé řadě naše stárnutí ovlivňuje prostředí: slunce, kouření, stres, strava, péče o pleť a mnoho dalších faktorů, které v pleti vytvářejí toxické látky, nechvalně známé jako volné radikály. Vlivem všech těchto okolností naše pleť začíná stárnout. Pleť v obličeji ztrácí původní sílu a kvalitu. Pleť tak začíná stárnout, ztrácí svoji pevnost a je ochablá. Snížení elastičnosti pleti také poznáme podle toho, že se nám začíná měnit tvar obličeje.

Eberlin Biocosmetics
Omlazení pleti 60 minut – BIOLOGICAL SERUMS2 490 Kč
Objednat
Eberlin Biocosmetics
Omlazení pleti 60 minut – EBERLIN LAB2 990 Kč
Objednat

Omlazení pleti – BIOLOGICAL SERUMS

Speciální kosmetické ošetření, ve kterém je použito několik mimořádně účinných sér, jež jsou vyrobena z čistě biologických látek, které řeší specifické problémy pleti. Jejich účinek na pokožku během kosmetického ošetření je výrazný protože dokáže pleti poskytnout pevnost, hydrataci i okysličení. Díky svojí struktuře a propustnosti působí séra během ošetření až do hlubších vrstev epidermis a vyplňují a opravují vrásky. Podle tytu pleti vybereme ten nejvhodnější koktejl až 3 sér pro Vaše omlazující ošetření. Během ošetření pracujeme zejména se séry kolagen a elastin.

Ošetření je vhodné pro dehydrovanou pokožku s vráskami. Muži i ženy 30+

Délka ošetření 60 minut

Omlazení pleti – EBERLIN LAB

Exkluzivní ošetření pro omlazení pleti s inovativními, výkonnými a vysoce účinnými kombinacemi aktivních látek. Toto ošetření představuje skvělou šokovou léčbu.

Během tohoto ošetření používáme navíc kromě řady produktů Eberlin LAB také neinvazivní facelifting od firmy BTL Exilis, pomocí kterého dochází ke stimulaci kolagenových vláken a účinnému omlazení pleti. V kombinaci s omlazující ampulí Eberlin LAB a použitou kolagenovou maskou s 92% nativního kolagenu je opravdovým elixírem mládí pro Vaši pleť. Díky velmi vysoké koncentraci aktivních látek dosáhneme okamžitého a viditelného výsledku během tohoto mimořádného ošetření.

Délka ošetření 70 minut.

Produkty pro omlazení pleti k domácímu použití

V našem kosmetickém salonu a také na našem e-shopu si můžete zakoupit celou řadu produktů pro domácí použití. Zakoupené produkty vhodně navazují na provedené kosmetické ošetření a vhodně ho doplňují.

Back to Top