telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Omlazení pleti – GENxSKIN

omlazení pleti

Aktivace genů s viditelným účinkem pro omlazení pleti do 14 dnů. Ošetření je vhodné pouze pro ženy. Doporučený věk je od 30 let.

Viditelné stárnutí pleti ovlivňuje mnoho faktorů. V první řadě jsou to faktory stárnutí genetické a náš vlastní proces stárnutí je tak naprogramován podle našich vlastních biologických hodin. V druhé řadě naše stárnutí ovlivňuje prostředí: slunce, kouření, stres, strava, péče o pleť a mnoho dalších faktorů, které v pleti vytvářejí toxické látky, nechvalně známé jako volné radikály. Vlivem všech těchto okolností naše pleť začíná stárnout. Pleť v obličeji ztrácí původní sílu a kvalitu. Pleť tak začíná stárnout, ztrácí svoji pevnost a je ochablá. Snížení elastičnosti pleti také poznáme podle toho, že se nám začíná měnit tvar obličeje.

Omlazení pleti 60 minut
1 990 Kč
Objednat
Omlazení pleti 90 minut – GENxSKIN intenzivní kúra
2 690 Kč
Objednat

U mladých žen tvoří symetrii krásy vysoké lícní kosti a úzká brada, říkáme tomu trojúhelník krásy. V pozdějším věku však naše pleť začíná povadat a dochází tak k zamrznutí negativních výrazů obličeje. Ženy si často stěžují, že mají naštvaný výraz, i když tomu tak není. To je bohužel projev stárnutí a vystupuje u nich tzv. obrácený trojúhelník krásy. Při této ztrátě pevnosti a pružnosti pokožky musíme zároveň působit na oba efekty stárnutí současně. Jednak na zvýšení produkce kolagenu a jednak také na zvýšení kvality opěrných vláken v pokožce.

Ericson Laboratoire vyvinuly toto kosmetické ošetření pro omlazení pleti, které dokáže působit na 14 genů způsobujících stárnutí pleti a přímo také na syntézu kolagenu a elastinu. Aktivní látka Matrigenic 14 G je výsledkem nejnovějších výzkumů a dokáže tak působit přímo v jádře buněk kde aktivuje geny zodpovědné za kvalitu a tvorbu kolagenových vláken a také kyseliny hyaluronové. Dochází tak k vyhlazení a vyplnění vrásek kolem očí, rtů a také mimických vrásek a takto aktivně bojuje proti stárnutí pleti.

Délka procedury pro omlazení pleti je 60 minut. Intenzivní kúra GENxSKIN je v délce 90 minut.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím