telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Odstranění vrásek

odstranění vrásek

Prestižní péče nejen pro odstranění vrásek před, v průběhu a po menopauze, určená ženám nad 40 let.

Řeší všechny problémy související s věkem, jako jsou vrásky, pigmentové skvrny a celkové horší kvalita pokožky.

Klíčovou roli v tomto ošetření hraje hormon DHEA. Tento hormon je označován za matku všech hormonů a náš organismus si dokáže přeměnit DHEA na takovou hormonální formu, která je nejvhodnější pro harmonické fungování organismu: estrogeny, progesteron nebo testosteron. Tento hormon se také označuje za hormon mládí, protože kolem věku 40 let jeho množství dramaticky klesá.

Eberlin Biocosmetics
Odstranění vrásek 60 minut – EPIGENETICS2 690 Kč
Objednat

Odstranění vrásek – EPIGENETICS

Intenzivní omlazující a liftingové ošetření pro stárnoucí pleť. Epigenetika je relativně nová věda, která se zabývá změnou chování našich genů a také tím, jak my sami můžeme své geny ovlivnit. Kosmetické ošetření EPIGENETICS od Eberlin Biocosmetics, je založeno na revoluční epigenetické vědě s aktivními nanonosiči a dalšími faktory, které ovlivňují naše geny. Pokud naše pokožka zapomene, jak se správně regenerovat a vyživovat, je možné jí to pomocí aktivních látek, jako jsou peptidy, připomenout a naučit ji tak znovu regenerovat vlastní DNA. Exkluzivní aktivní složky modulují a regulují microRNA, které jsou zodpovědné za stárnutí pokožky. Pokožka získává zpět svoji vitalitu a pružnost a je viditelně hladší, pevnější a mladší. Ošetření je určeno pro náročnou pleť, která potřebuje výraznou anti-age péči nejen v kosmetickém salonu, ale i doma. Multi-genetická technologie s obsahem peptidů poskytne Vaší pleti pevnost, pružnost a liftingový efekt. Použité účinné látky: shikakai, akácie, bambus, pycnogenol, zázvor, elastin, Niosoma Nio-age, Collaxyl, chia, argan, semena hroznového víno, jojoba.

Ošetření je vhodné pro stárnoucí pleť. Muži i ženy 40+

Délka ošetření 60 minut

Produkty pro odstranění vrásek k domácímu použití

V našem kosmetickém salonu a také na našem e-shopu si můžete zakoupit celou řadu produktů pro domácí použití. Zakoupené produkty vhodně navazují na provedené kosmetické ošetření a vhodně ho doplňují.

Back to Top