telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Odstranění vrásek

odstranění vrásek

Prestižní péče nejen pro odstranění vrásek před, v průběhu a po menopauze, určená ženám nad 40 let.

Řeší všechny problémy související s věkem, jako jsou vrásky, pigmentové skvrny a celkové horší kvalita pokožky.

Klíčovou roli v tomto ošetření hraje hormon DHEA. Tento hormon je označován za matku všech hormonů a náš organismus si dokáže přeměnit DHEA na takovou hormonální formu, která je nejvhodnější pro harmonické fungování organismu: estrogeny, progesteron nebo testosteron. Tento hormon se také označuje za hormon mládí, protože kolem věku 40 let jeho množství dramaticky klesá.

Eberlin Biocosmetics
Odstranění vrásek 70 minut – EPIGENETICS2 690 Kč
Objednat
Ericson Laboratoire
Odstranění vrásek 90 minut – SUPREME DHE.AGE intenzivní kúra2 990 Kč
Objednat

Odstranění vrásek – EPIGENETICS

Intenzivní omlazující a liftingové ošetření pro stárnoucí pleť. Epigenetika je relativně nová věda, která se zabývá změnou chování našich genů a také tím, jak my sami můžeme své geny ovlivnit. Kosmetické ošetření EPIGENETICS od Eberlin Biocosmetics, je založeno na revoluční epigenetické vědě s aktivními nanonosiči a dalšími faktory, které ovlivňují naše geny. Pokud naše pokožka zapomene, jak se správně regenerovat a vyživovat, je možné jí to pomocí aktivních látek, jako jsou peptidy, připomenout a naučit ji tak znovu regenerovat vlastní DNA. Exkluzivní aktivní složky modulují a regulují microRNA, které jsou zodpovědné za stárnutí pokožky. Pokožka získává zpět svoji vitalitu a pružnost a je viditelně hladší, pevnější a mladší. Ošetření je určeno pro náročnou pleť, která potřebuje výraznou anti-age péči nejen v kosmetickém salonu, ale i doma. Multi-genetická technologie s obsahem peptidů poskytne Vaší pleti pevnost, pružnost a liftingový efekt. Použité účinné látky: shikakai, akácie, bambus, pycnogenol, zázvor, elastin, Niosoma Nio-age, Collaxyl, chia, argan, semena hroznového víno, jojoba.

Ošetření je vhodné pro stárnoucí pleť. Muži i ženy 40+

Délka ošetření 70 minut

Odstranění vrásek – SUPREME DHE.AGE

Některé z celé řady výrazných účinků DHEA: zlepšuje stav pleti, zajišťuje hydrataci sliznic, zlepšuje libido, posiluje imunitu, zlepšuje náladu a snižuje náchylnost ke stresu, chrání před degenerativními onemocněními, posiluje strukturu svalstva a zajišťuje trvalý přísun energie atd.

Ericson Laboratoire vyvinuly toto prestižní ošetření pro ženy před a po menopauze jako stimulační a omlazující ošetření, které využívá mimořádných vlastností DHEA. Ošetření pro odstranění vrásek SUPREME DHE.AGE doporučujeme všem ženám, které na svojí pleti pociťují příznaky stárnutí, jako jsou ochablé kontury obličeje a výrazné vrásky. Vynikající účinky tohoto ošetření cítíte okamžitě a výsledek je ihned viditelný!

Délka procedury pro odstranění vrásek je 90 minut.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím