telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Odstranění pigmentových skvrn – WHITE LINE

odstranění pigmentových skvrn

Inovativní kosmetické ošetření, které pečuje o pokožku s pigmentovými skvrnami, rozjasňuje ji a omlazuje. Kosmetické ošetření WHITE LINE účinně zesvětluje již vzniklé pigmentace a brání vzniku nových pigmentací. Pokožka je jasná a získává rovnoměrný a mladší vzhled. Úspěch této řady je založen na vynikající kombinaci účinných látek zaměřených na inhibici enzymu tyrosinázy. Kyselina kojová, azaleová, glykolová a mléčná spolu se silnými antioxidanty z vitamínu C mu dávají vysokou depigmentační sílu. Přírodní výtažky z rostlin bojují proti stárnutí pokožky projasňují ji.

Eberlin Biocosmetics
Odstranění pigmentových skvrn 60 minut – WHITE LINE2 490 Kč
Objednat

Vznik pigmentových skvrn a nežádoucích pigmentací může mít hned několik příčin. Může se jednat o pigmentaci genetickou, nebo způsobenou věkem, nebo o pigmentaci způsobenou sluncem. Na trhu je řada produktů a ošetření, které využívají jednu tradiční metodu, a to je působení pouze na horní vrstvy kůže. Inovativní ošetření White Line od Eberlin Biocosmetics působí na pigmentaci ještě před jejím nástupem a zároveň zesvětluje již stávající pigmentové skvrny a tím zajišťuje komplexní řešení pro odstranění pigmentových skvrn a předcházení jejich vzniku.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. Muži i ženy bez rozdílu věku.

Délka ošetření pleti je 60 minut

Produkty pro odstranění pigmentových skvrn k domácímu použití

V našem kosmetickém salonu a také na našem e-shopu si můžete zakoupit celou řadu produktů pro domácí použití. Zakoupené produkty vhodně navazují na provedené kosmetické ošetření a vhodně ho doplňují.

Back to Top