telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Odstranění pigmentových skvrn – PERFECTION

odstranění pigmentových skvrn

Odstranění pigmentových skvrn – PERFECTION je profesionální ošetření pro zesvětlení pigmentací. Ošetření je vhodné pro ženy i muže od 25 let.

Vznik pigmentových skvrn a nežádoucích pigmentací může mít hned několik příčin. Může se jednat o pigmentaci genetickou, nebo způsobenou věkem, nebo o pigmentaci způsobenou sluncem. Na trhu je řada produktů a ošetření, které využívají jednu tradiční metodu, a to je působení pouze na horní vrstvy kůže. Inovativní ošetření Perfection od Ericsonu působí na pigmentaci ještě před jejím nástupem a zároveň zesvětluje již stávající pigmentové skvrny a tím zajišťuje komplexní řešení pro odstranění pigmentových skvrn a předcházení jejich vzniku.

Ericson Laboratoire
Odstranění pigmentových skvrn 90 minut – PERFECTION intenzivní kúra2 490 Kč
Objednat

Toto inovativní řešení Vám přinese zesvětlení barvy pleti, barevné sjednocení pokožky a jasnější a zářivější pleť. Zároveň také vysokou ochranu proti UV záření a prevenci proti dalším barevným nedokonalostem Vaší pokožky. Významnou aktivní látkou tohoto ošetření a celé kosmetické řady je Lumiskin, což je látka, která Vám přinese postupné zesvětlení ošetřované oblasti, ale také prevenci a ochranu proti odrážení UV paprsků a jejich průniku do pokožky.

Kromě obličeje a dekoltu je další problematickou partií, kde se často vyskytují pigmentové skvrny, také oblast rukou. V rámci kosmetického ošetření PERFECTION ošetříme také hřbety rukou.

Délka procedury 90 minut.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím