telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Mezoterapie – MESO-VIT


Plnohodnotná a neinvazivní alternativa injekční mezoterapie, to je ošetření Meso-Vit, které má svým mimořádným účinkem na pleť efekt vitamínové bomby. Cítíte-li, že Vaše pleť je unavená a bez energie, pak vyzkoušejte Meso-Vit, který pro Vás bude tou pravou vzpruhou!

Pro koho je mezoterapie Meso-Vit určena?

Neinvazivní mezoterapie je komplexní péče určená ženám i mužům řešícím problém s nedostatečnou tonizací pleti, vráskami, pigmentovými skvrnami a přecitlivělostí pokožky. Mezoterapie má zklidňující a hojivé účinky i na pleť přecitlivělou. Při neinvazivní mezoterapii používáme pro ošetření dva speciální nástrojky, které pracují na principu mikroinjekcí.

Skinjector – Tento nástrojek je navržený na základě moderní technologie péče o pleť a jeho cílem je zvýšit absorbci sér s vitamínem A, C a E, použitých při mezoterapii.
Nástrojek vyvolává aktivní mikrovibrace, díky kterým dochází k lepšímu prokrvení tkání a tím i lepší absorpci použitých látek.

Micro-pik – Je rotační váleček, který má na sobě mikrojehličky. Tyto mikrojehličky vytváření v kůži mikrokanálky, které podporují vstřebávání aktivních látek v mezoterapii a usnadňují jejich průnik do hlubších vrstev pokožky. Klinické studie realizované v Evropě a USA prokázaly, že vstřebávání sér je při použití mikrojehliček tisíckrát silnější než při běžném použití. Navíc mikrojehličky stimulují novotvorbu kolagenu a elastinu následující hodiny po mezoterapii.

Účinné látky v mezoterapii Meso-Vit:

Při mezoterapii je použito několik intenzivních sér obsahujících vitamíny důležité pro zdravou pokožku:

Vitamín A – neboli retinol, je v mezoterapii použit jako aktivní složka, která má významný účinek proti stárnutí pokožky, má regenerační účinky na poškozenou pokožku a stimuluje tvorbu kolagenu. Vitamín A je významný elixír mládí, který oddaluje stárnutí pokožky. Na základě testů bylo prokázáno, že retinol H 10 významně zvyšuje produkci kyseliny hyaluronové v pokožce, a to až o 75%!

Vitamín C – neboli kyselina askorbová je dalším významným prvkem používaným v mezoterapii pro mladistvý vzhled pokožky. Aktivuje buněčný metabolismus, zrychluje syntézu kolagenu, chrání před UVA a UVB zářením a účinně depigmentuje pokožku.

Vitamín E – neboli tokoferol, představuje v mezoterapii zásadní aktivní složku působící proti stárnutí pokožky. Působí intenzivně proti volným radikálům a má protizánětlivé účinky. Dále má významný hydratační a protivráskový efekt.

Postup ošetření mezoterapie Meso-Vit intenzivní kúra:

Odlíčení a očištění očního okolí přípravkem Bi-Phase Make-up Remover a Soothing Lotion, odlíčení a očištění obličeje, krku a dekoltu přípravky Biodorfine Cleansing Gel, Biodorfine Cleansing Milk a Biodorfine Cleansing Lotion, dále provedeme minerální peeling s hřejivým účinkem Zeolite Scrub, poté následuje dlouhá uvolňující masáž Soothing Mikro Gel. Následuje aplikace regeneračního séra s vitamínem A a mikrovibrační skinjector, poté aplikace projasňujícího séra s vitamínem C + regenerační krém a rotační mikrojehličky. Dále naneseme na pleť regenerační krém Multi Regenerative Cream a aplikace alginátové masky Meso-Particles Mask. Závěrečná péče je složena z aplikace ochranného séra s vitamínem E a fluidu pro vícenásobnou vitalitu pokožky Multi Vitality Fluid.

Délka procedury je 90 minut.

Mezoterapie – MESO-VIT
2 490 Kč
Objednat

Mezoterapie – související produkty

Na Klinice krásy Anděl si můžete zakoupit celou řadu produktů z řady mezoterapie Meso-Vit pro domácí použití. Zakoupené produkty vhodně navazují na provedenou mezoterapii obličeje a doplňují ho.

regenerační sérum
E582 MESO-VIT A REGENERATING SERUM – REGENERAČNÍ SÉRUM – 1 990 Kč

Silně koncentrovaná dávka stabilního retinolu. Stimuluje tvorbu kolagenu a kyseliny hyaluronové a účinně obnovuje poškozenou pleť. Vyhlazuje vrásky, zklidňuje a působí proti volným radikálům.

projasňující sérum
E583 MESO-VIT C BRIGHTENING SERUM + ACORBIC ACID – PROJASŇUJÍCÍ SÉRUM – 1 990 Kč

Účinná koncentrace vitamínu C pro syntézu kolagenu a rozjasnění pleti. Chrání před UVA a UVB zářením a působí proti pigmentovým skvrnám. Má silné antioxidační vlastnosti a vyhlazuje vrásky.

ochranné sérum
E584 MESO-VIT E PROTECTIVE SERUP + TOCOPHEROL . OCHRANNÉ SÉRUM – 1 990 Kč

Vysoká koncentrace stabilního tokoferolu představuje zásadní aktivní složku proti stárnutí pleti. Chrání před oxidačním stresem a produkcí volných radikálů. Viditelně redukuje vrásky a regeneruje pokožku. Zklidňuje a působí protizánětlivě.

multiregenerační krém
E625 MULTIREGENERANTE CREAM – MULTIREGENERAČNÍ KRÉM – 2 290 Kč

Jedinečná stimulující péče s viditelnými výsledky pro dokonalou hydrataci , výživu, revitalizaci a regeneraci. Restrukturuje a zlepšuje kvalitu pokožky a potlačuje známky stárnutí. Zmírňuje a zklidňuje pleť.

fluidní přípravek
E581 MULTI VITALITY FLUID – FLUIDNÍ PŘIPRAVEK PRO VÍCENÁSOBNOU VITALITU – 2 290 Kč

Ozdravná a hloubková péče v podobě přípravku s lehkou texturou. Viditelně obnovuje a regeneruje pleť. Účinně omezuje zánět a dodává dokonalou hydrataci pokožce. Působí proti volným radikálům a vyhlazuje jemné linky a vrásky.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím