telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Lifting obličeje – SLIM FACE LIFT

lifting obličeje

Naprostá novinka v dermo-kosmetice. Nechirurgický lifting obličeje. Liftingové vyplnění vrásek a zároveň redukce tuku v oblasti podbradku a krku. Ošetření je vhodné pro ženy i muže od 35 let.

Je vědecky potvrzeno, že naše pokožka začíná stárnout již kolem věku 25 let. V tomto věku je samozřejmě na lifting obličeje brzo a je předčasné o něm uvažovat. Bohužel ale již kolem tohoto věku můžeme začít pozorovat postupnou ztrátu elasticity pokožky, která je hlavní příčinou vzniku jemných linek a vrásek. Stárnutí tkání je výsledkem degenerace vláken kolagenu a elastinu a je to zcela přirozený jev, který se týká nás všech. Pro ty z Vás, kteří se rozhodnou s během času bojovat, přináší Ericson Laboratoire revoluční neinvazivní lifting obličeje Slim Face Lift. Aktivní složky obsažené v tomto revolučním ošetření hrají hlavní roli liftingu obličeje a aktivně tak napravují ztrátu pružnosti tkání, významně redukují vrásky a zlepšují strukturu pokožky. Lifting obličeje navíc podtrhují další aktivní látky, které důrazným způsobem redukují uložený tuk v oblasti podbradku a krku, a tím významně přispívají k dosažení mladistvého vzhledu.

Ericson Laboratoire
Lifting obličeje 90 minut – SLIM FACE LIFT intenzivní kúra2 690 Kč
Objednat

Pro koho je vhodný lifting obličeje Slim Face Lift?

Vzhledem k tomu, že se jedná o neoperační a zcela inovativní lifting obličeje špičkovou dermo-kosmetikou Ericson Laboratoire, můžeme toto ošetření doporučit všem ženám i mužům nad 35 let. Pokud máte pocit, že se na Vaší pleti začínají tvořit viditelné vrásky, nebo že ovál vašeho obličeje nemá již tak pevné kontury jako dříve, nebo pokud vidíte jisté uvolnění kontur v oblasti podbradku a krku, pak je lifting obličeje skvělá volba. Slim Face Lift je inovativní ošetření s vícenásobným účinkem na Vaši pleť. Ocení ho zejména ti z Vás, kteří si chtějí udržet mladistvý vzhled bez invazivních zásahů. Lifting obličeje Slim Face Lift působí přímo na příčiny vzniku vrásek a stárnutí obličeje a není tak jen udržujícím ošetřením, ale výrazným přínosem pro omlazení stavu pleti. Co konkrétně působí lifting obličeje?

Ošetření je inspirováno dvěma moderními metodami pro omlazení pleti:

Lifting obličeje pomocí chirurgických nití – ošetření je inspirováno metodou estetické chirurgie, je ale založeno na stimulaci a ukotvení vlastních elastických vláken v pokožce pomocí vlastních proteinů. Cílem obličejového liftingu je napravit ochabnutí obličejových kontur bez invazivních zásahů do pokožky.

Liposukce podbradku – ošetření Slim Face Lift cílí na samotné centrum tukových buněk a neinvazivním způsobem redukuje tuk v problematické spodní části obličeje. Svoje cílení zaměřuje na dva polyamidy, o nichž bylo jasně prokázáno, že mají na svědomí tvorbu tuků pod pokožkou.

Lifting obličeje Slim Face Lift a jeho účinné látky:

Slim-Excess – roztok získaný z mořských oligosacharidů z červených řas, který působí v samém srdci tukových buněk. Ve studiích provedených s přípravkem Slim-Exces bylo dosaženo významných a viditelných změn v liftingu obličeje zeštíhlením oválu obličeje, redukci dvojité brady a zlepšení pružnosti pokožky.

Uplevity – jedná se o biotechnologií získaný inovativní peptit, který účinně bojuje proti ochablosti tkání a podporuje výrazně tvorbu kolagenu a elastinu. V testech bylo prokázáno zvýšení tvorby kolagenu 1 o více než 47 %. Uplevity zvyšuje pevnost pokožky a tvaruje obličejové kontury a tím výrazně přispívá k liftingu obličeje.

Lifting obličeje Slim Face Lift je možno podstoupit jako jednotlivé ošetření, je ale také možnost pro výrazný efekt absolvovat intenzivní kůru 4 ošetření s četností jedenkrát týdně.

Postup ošetření lifting obličeje Slim Face Lift intenzivní kúra:

Odlíčení a očištění pleti přípravky Elastinine Cleansing Milk a Elastinine Cleansing Lotion. Provedení peelingu Adipose Scrub v oblasti obličeje a krku. Ošetření očí přípravkem Bioptic Soothing Lotion. Dále aplikujeme Hyaluronic Serum a jemnými tahy ošetříme vrásky v obličeji. Dále je na řadě aplikace zeštíhlujícího Lipo Drain Sera, kterým zacílíme na zeštíhlení tukových partií v oblasti krku a tváře. Jako třetí sérum na řadě je Fibro Elastic Serum, kterým ošetříme povislé kontury obličeje a krku. Následuje Lipolysine Cream Mask a zpevňující masáž obličeje. Poté přichází řada na speciální zeštíhlující masáž baňkami Premedikl Facial Lift Pumper. Následuje nanesení nanesení intenzivní masky Fokal Addesion Mask cca 20 minut. Po odstranění masky je pleť ošetřena lehkou masáží a přípravkem Integrine-Nutrition.

Délka procedury lifting obličeje Slim Face Lift je 90 minut.

Lifting obličeje – související produkty

Lifting obličeje - produkty

Na Klinice krásy Anděl si můžete zakoupit celou řadu produktů z řady Slim Face Lift pro domácí použití. Zakoupené produkty vhodně navazují na lifting obličeje a doplňují ho.

čistící pleťové mléko
E2129 ELASTININE CLEANSING MILK – ČISTÍCÍ PLEŤOVÉ MLÉKO – 1 390 Kč

Jemné pleťové mléko pro šetrné odstranění make-upu a nečistot z Vaší pleti s obsahem liftingových složek Slim-Exces a Uplevity. Výtažek ze slézu proti volným radikálům. Výtažek z lilie pro regeneraci kůže a její hydrataci.

čistící pleťová voda
E2130 ELASTININE CLEANSING LOTION – ČISTÍCÍ PLEŤOVÁ VODA – 1 390 Kč

Jemná pleťová voda pro zakončení precizního dočištění Vaší pleti, která vyrovnává hodnotu PH a regeneruje. Obsahuje liftingové složky Slim-Exces a Uplevity, dále protizánětlivý výtažek z lípy a regenerační výtažek z přesličky.

Lipo Drain Serum
E2115 DUO FORCE: LIPO DRAIN SERUM + FIBRO ELASTIC SERUM – 3 990 Kč

Lipo Drain Serum pro remodelaci a zeštíhlení oválu obličeje, které stimuluje tvorbu kolagenu 1 s obsahem Slim-Exces. Fibro Elastic Serum s obsahem Uplevity pro výrazný lifting a vypnutí pleti, navíc s obsahem Ichtokolagenu, který stimuluje produkci dermálního kolagenu.

krém pro suchou pokožku
E2120 INTEGRINE-NUTRITION – KRÉM PRO SUCHOU POKOŽKU – 2 690 Kč

Rychle vyživuje i velmi suchou pokožku. Zpevňuje kontury obličeje a znovu vykresluje linii obličeje. Dodá Vaší pleti mladistvý vzhled. Obsahuje Slim-Exces, Uplevity a kyselinu hyaluronovou. Optimalizuje Vaši pleť a vyhlazuje vrásky.

lifting a hydratace
E2118 FIBRILINE-CONFORT – LIFTING A HYDRATACE – 2 690 Kč

Intevzivní hydratace a buněčná regenerace v krému s lehkou krémovou konzistencí. Zpevňuje a regeneruje pokožku. Obsahuje Slim-Exces, Uplevity a výtažky z břízy s regeneračními a revitalizačními vlastnostmi. Obsah vitamínu C pro stimulaci tvorby kolagenu.

intenzivní liftingový krém
E2119 ACTININE-TENSIVE – INTENZIVNÍ LIFTING – 2 690 Kč

Intenzivní liftingový krém lehké konzistence, který rychle vypne kožní tkáně a znovu vykreslí ovál obličeje a pleť tak získá mladistvý vzhled. Obsahuje Slim-Exces, Uplevity a Quicklift pro vynikající vypnutí pokožky. Výtažek z ječmene má silné regenerační účinky na pokožku.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím