telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Lifting obličeje – SLIM FACE LIFT

lifting obličeje

Naprostá novinka v dermo-kosmetice. Nechirurgický lifting obličeje. Liftingové vyplnění vrásek a zároveň redukce tuku v oblasti podbradku a krku. Ošetření je vhodné pro ženy i muže od 35 let.

Je vědecky potvrzeno, že naše pokožka začíná stárnout již kolem věku 25 let. V tomto věku je samozřejmě na lifting obličeje brzo a je předčasné o něm uvažovat. Bohužel ale již kolem tohoto věku můžeme začít pozorovat postupnou ztrátu elasticity pokožky, která je hlavní příčinou vzniku jemných linek a vrásek. Stárnutí tkání je výsledkem degenerace vláken kolagenu a elastinu a je to zcela přirozený jev, který se týká nás všech. Pro ty z Vás, kteří se rozhodnou s během času bojovat, přináší Ericson Laboratoire revoluční neinvazivní lifting obličeje Slim Face Lift. Aktivní složky obsažené v tomto revolučním ošetření hrají hlavní roli liftingu obličeje a aktivně tak napravují ztrátu pružnosti tkání, významně redukují vrásky a zlepšují strukturu pokožky. Lifting obličeje navíc podtrhují další aktivní látky, které důrazným způsobem redukují uložený tuk v oblasti podbradku a krku, a tím významně přispívají k dosažení mladistvého vzhledu.

Ericson Laboratoire
Lifting obličeje 90 minut – SLIM FACE LIFT intenzivní kúra2 690 Kč
Objednat

Pro koho je vhodný lifting obličeje Slim Face Lift?

Vzhledem k tomu, že se jedná o neoperační a zcela inovativní lifting obličeje špičkovou dermo-kosmetikou Ericson Laboratoire, můžeme toto ošetření doporučit všem ženám i mužům nad 35 let. Pokud máte pocit, že se na Vaší pleti začínají tvořit viditelné vrásky, nebo že ovál vašeho obličeje nemá již tak pevné kontury jako dříve, nebo pokud vidíte jisté uvolnění kontur v oblasti podbradku a krku, pak je lifting obličeje skvělá volba. Slim Face Lift je inovativní ošetření s vícenásobným účinkem na Vaši pleť. Ocení ho zejména ti z Vás, kteří si chtějí udržet mladistvý vzhled bez invazivních zásahů. Lifting obličeje Slim Face Lift působí přímo na příčiny vzniku vrásek a stárnutí obličeje a není tak jen udržujícím ošetřením, ale výrazným přínosem pro omlazení stavu pleti. Co konkrétně působí lifting obličeje?

Ošetření je inspirováno dvěma moderními metodami pro omlazení pleti:

Lifting obličeje pomocí chirurgických nití – ošetření je inspirováno metodou estetické chirurgie, je ale založeno na stimulaci a ukotvení vlastních elastických vláken v pokožce pomocí vlastních proteinů. Cílem obličejového liftingu je napravit ochabnutí obličejových kontur bez invazivních zásahů do pokožky.

Liposukce podbradku – ošetření Slim Face Lift cílí na samotné centrum tukových buněk a neinvazivním způsobem redukuje tuk v problematické spodní části obličeje. Svoje cílení zaměřuje na dva polyamidy, o nichž bylo jasně prokázáno, že mají na svědomí tvorbu tuků pod pokožkou.

Lifting obličeje Slim Face Lift a jeho účinné látky:

Slim-Excess – roztok získaný z mořských oligosacharidů z červených řas, který působí v samém srdci tukových buněk. Ve studiích provedených s přípravkem Slim-Exces bylo dosaženo významných a viditelných změn v liftingu obličeje zeštíhlením oválu obličeje, redukci dvojité brady a zlepšení pružnosti pokožky.

Uplevity – jedná se o biotechnologií získaný inovativní peptit, který účinně bojuje proti ochablosti tkání a podporuje výrazně tvorbu kolagenu a elastinu. V testech bylo prokázáno zvýšení tvorby kolagenu 1 o více než 47 %. Uplevity zvyšuje pevnost pokožky a tvaruje obličejové kontury a tím výrazně přispívá k liftingu obličeje.

Lifting obličeje Slim Face Lift je možno podstoupit jako jednotlivé ošetření, je ale také možnost pro výrazný efekt absolvovat intenzivní kůru 4 ošetření s četností jedenkrát týdně.

Postup ošetření lifting obličeje Slim Face Lift intenzivní kúra:

Odlíčení a očištění pleti přípravky Elastinine Cleansing Milk a Elastinine Cleansing Lotion. Provedení peelingu Adipose Scrub v oblasti obličeje a krku. Ošetření očí přípravkem Bioptic Soothing Lotion. Dále aplikujeme Hyaluronic Serum a jemnými tahy ošetříme vrásky v obličeji. Dále je na řadě aplikace zeštíhlujícího Lipo Drain Sera, kterým zacílíme na zeštíhlení tukových partií v oblasti krku a tváře. Jako třetí sérum na řadě je Fibro Elastic Serum, kterým ošetříme povislé kontury obličeje a krku. Následuje Lipolysine Cream Mask a zpevňující masáž obličeje. Poté přichází řada na speciální zeštíhlující masáž baňkami Premedikl Facial Lift Pumper. Následuje nanesení nanesení intenzivní masky Fokal Addesion Mask cca 20 minut. Po odstranění masky je pleť ošetřena lehkou masáží a přípravkem Integrine-Nutrition.

Délka procedury lifting obličeje Slim Face Lift je 90 minut.

Produkty pro lifting obličeje k domácímu použití

V našem kosmetickém salonu si můžete zakoupit celou řadu produktů pro domácí použití. Zakoupené produkty vhodně navazují na provedené kosmetické ošetření a vhodně ho doplňují.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím