telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Kosmetický lifting

kosmetický lifting

Je Vaše pleť unavená a zašedlá? Trápí Vás otoky obličeje nebo akné? Pak právě pro Vás je určena metoda neinvazivního kosmetického liftingu. Kosmetický lifting obličeje, krku a dekoltu představuje neinvazivní metodu, pomocí které dosáhnete zjemnění a vyhlazení pokožky.

Čím je kosmetický lifting tak zajímavý?

Jedná se o současné působení lymfatických a liftingových tahů, které korigují otoky obličeje, detoxikují ošetřovanou oblast, ale také zjemňují a vyhlazují vrásky. Kosmetický lifting zajišťuje zvýšení mikrocirkulace v podkoží a také dochází ke stimulaci vlastních kolagenových vláken, která přirozenou cestou vypínají povolené partie obličeje a krku. Používaná kosmetika pak ošetření činí ještě efektivnějším a pleť je tak ošetřena zevnitř i zvenku.

Celkovým výsledkem kosmetického liftingu je nejen viditelně lepší stav pokožky, ale také přirozený tvar obličeje bez otoků. Je vhodný zejména pro ty, kteří touží po omlazení pokožky a vylepšení stavu pleti a nechtějí absolvovat chirurgické zákroky ani složitá ošetření. Kosmetický lifting můžeme navíc doporučit i v případě problematické pokožky s akné, jelikož při pravidelných návštěvách dochází k viditelnému zlepšení stavu pleti vlivem detoxikace pokožky zevnitř. Takže pokud hledáte přirozenou a neinvazivní metodu pro liftingové a detoxikační ošetření obličeje, pak právě Vám můžeme toto ošetření doporučit. Kosmetický lifting je přístrojové neinvazivní ošetření, které je vhodné pro ženy i pro muže.

Průběh ošetření: odlíčení pleti, úprava obočí, kosmetický lifting, závěrečná péče. Vzhledem k povaze ošetření, nemůže být v rámci procedury kosmetický lifting provedeno oční ošetření Bioptic.

Délka ošetření je 60 minut.

Kosmetický lifting 60 minut
1 000 Kč
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím