telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Individuální kosmetické ošetření


V našem kosmetickém salonu poskytujeme rozmanitou škálu opravdu kompletní a cílené kosmetické péče pro ženy i muže, která respektuje každý stav, věk a typ pleti. Někdy se ale může stát, že nemáte dostatek času na relaxaci v kosmetickém salonu, ale přesto Vaše pleť nutně potřebuje nutnou péči. Přesně pro tyto účely je zde pro Vás individuální kosmetické ošetření. Během individuálního kosmetického ošetření se Vám dostane kvalitní a profesionální péče našich kosmetiček. V našem kosmetickém salonu pracujeme se špičkovou španělskou kosmetikou  Eberlin Biocosmetics a také toto individuální kosmetické ošetření je provedeno produkty této značky.

Průběh individuálního kosmetického ošetření:

Odlíčení pleti, tonizace, peeling, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, úprava obočí, masáž, pleťová maska, závěrečná péče. Konkrétní produkty pro individuální kosmetické ošetření jsou zvoleny podle typu a aktuálního stavu Vaší pleti.

Délka ošetření: 60 minut

Eberlin Biocosmetics
Individuální kosmetické ošetření 60 minut1 790 Kč
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím