telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Hydratace pleti

hydratace pleti

Intenzivní hydratační ošetření s okamžitým efektem, které využívá nejnovějších lékařských výzkumů. Ošetření je vhodné pro ženy i muže bez omezení věku.

Voda je životně důležitá složka všech živých organismů a má zásadní význam i pro kůži. Ačkoliv se to zdá neuvěřitelné, za většinu problémů s pletí může její nedostatečná hydratace. Často se stává, že řešíme více lifting pleti a odstranění vrásek, přičemž se ukazuje, že napřed musíme řešit dehydrataci pokožky. Pokles hydratace pleti se okamžitě projeví na ztrátě pružnosti a elasticity pleti, což následně bezprostředně vede ke vzniku nejprve jemných linek a vrásek, které se časem prohlubují, pokud se problém s hydratací pleti neřeší. Stárnutí, slunce, mráz, životní prostředí, klimatizace a mnoho dalších vnějších vlivů snižuje hydrataci naší pleti a způsobuje předčasné stárnutí pokožky.

Eberlin Biocosmetics
Hydratace pleti 60 minut – EQUILIBRIUM1 790 Kč
Objednat

Hydratace pleti – EQUILIBRIUM

Kosmetické ošetření EQUILIBRIUM Vám doporučujeme jako první kosmetické ošetření z řady přírodní kosmetiky Eberlin Biocosmetics. Ošetření Vám zajistí nejen okamžité zlepšení hydratace pleti, ale také jakéhokoliv stavu pleti, ať už se jedná o pleť suchou, nebo mastnou. Dostatečná hydratace pleti je prvním krokem k prevenci stárnutí pokožky a vzniku vrásek. Již po prvním ošetření dochází k vyrovnání pH pokožky a začíná tak Vaše cesta za opravdovou krásou. Díky vyvážené synergii účinných složek, jako jsou vitamíny, kolagen a elastin, pozorujeme zlepšení stavu pleti. Buňky jsou schopny přijmout až trojnásobek kyslíku a pleť je tak zářivější. Buněčná aktivita se zvyšuje až o 20 %, což vede ke zlepšení pružnosti pleti, a tím také ke zlepšení struktury pokožky. Hlavním účinkem tohoto ošetření je zvýšení a udržení hydratace pleti. V kosmetickém ošetření jsou použity tzv. hydratační polyplanty, které jsou složeny z několika důležitých přírodních látek (břečťan, arnika, bez černý, sléz, lípa, okurka). Jejich úkolem je pleť hydratovat a udržet ji zdravou a svěží.

Ošetření je vhodné pro suchou i mastnou pokožku k nastolení rovnováhy. Muži i ženy bez rozdílu věku.

Délka ošetření 60 minut

Produkty pro hydrataci pleti k domácímu použití

V našem kosmetickém salonu a také na našem e-shopu si můžete zakoupit celou řadu produktů pro domácí použití. Zakoupené produkty vhodně navazují na provedené kosmetické ošetření a vhodně ho doplňují.

Back to Top