telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Hydratace pleti – HYDRA CLINIC

hydratace pleti

Intenzivní hydratační ošetření s okamžitým efektem, které využívá nejnovějších lékařských výzkumů. Ošetření je vhodné pro ženy i muže bez omezení věku.

Voda je životně důležitá složka všech živých organismů a má zásadní význam i pro kůži. Ačkoliv se to zdá neuvěřitelné, za většinu problémů s pletí může její nedostatečná hydratace. Často se stává, že řešíme více lifting pleti a odstranění vrásek, přičemž se ukazuje, že napřed musíme řešit dehydrataci pokožky. Pokles hydratace pleti se okamžitě projeví na ztrátě pružnosti a elasticity pleti, což následně bezprostředně vede ke vzniku nejprve jemných linek a vrásek, které se časem prohlubují, pokud se problém s hydratací pleti neřeší. Stárnutí, slunce, mráz, životní prostředí, klimatizace a mnoho dalších vnějších vlivů snižuje hydrataci naší pleti a způsobuje předčasné stárnutí pokožky.

Hydratace pleti 60 minut
1 590 Kč
Objednat
Hydratace pleti 90 minut – HYDRA CLINIC intenzivní kúra
2 490 Kč
Objednat

Na základě nejnovějšího vědeckého výzkumu vyvinuly laboratoře francouzské dermokosmetiky Ericson Laboratoire kosmetickou řadu Hydraclinic, která přímo působí na přirozené hydratační mechanismy pokožky. V tomto kosmetickém hydratačním ošetření se využívá technologie Aquaporinů (Nobelova cena v roce 2003) s cílem aktivovat pokožku tak, aby čerpala potřebnou vlhkost z vlastních rezerv.

Rozdíl je viditelný ihned po ošetření, jelikož nárůst hydratace pleti je okamžitý, a pokožka je tak viditelně hydratovaná a vrásky způsobené dehydratací se vyhlazují. Toto ošetření zpravidla také doporučujeme jako první ošetření v našem kosmetickém salonu.

Délka procedury hydratace pleti je 60 minut. Intenzivní kúra HYDRA CLINIC je v délce 90 minut.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím