telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Hormonální rovnováha

hormonální rovnováha

Hormonální pleťový program pro mladistvý vzhled a ženskost. Ošetření je vhodné pouze pro ženy. Doporučený věk je od 25 roků až do menopauzy.

Všechny ženy během měsíčního cyklu trpí nepříjemnými změnami, za které může hormonální cyklus, a to zejména kolísání hladiny ženských hormonů. Každé období ženského cyklu má charakteristický vliv na stav pleti, ale také na ženskou náladu a tělesnou kondici. Určitě jste si všimly, že před menstruací, kdy ženám klesá hladina hormonu estrogenu, není jejich pleť hezká a objevuje se i akné nebo bolest hlavy a další symptomy. Proto Ericson Laboratoire vyvinuly toto moderní ženské ošetření a celou kosmetickou řadu. Inspirací pro toto kosmetické ošetření byla žena, její ženskost a krása. Pleť je orgán, který je mimo jiné závislý i na hormonech.

Eberlin Biocosmetics
Hormonální rovnováha 60 minut – GOLD LINE1 990 Kč
Objednat

Hormonální rovnováha – GOLD LINE

Objevte kouzlo věčného mládí s tímto mimořádným ošetřením a dopřejte si luxusní zlatou péči. Ošetření GOLD LINE bojuje proti hormonálním změnám v pokožce a tím také proti jejímu stárnutí. Cílem této řady je dosáhnout zdravé pleti bez nedokonalostí. Obsažené látky jako koloidní zlato, orchidea, bambus a zelený čaj jsou Vaší vstupenkou do světa krásné a zdravé pokožky bez kompromisů. Ošetření zvyšuje a udržuje vlhkost pleti díky obsahu kyseliny hyaluronové. Díky obsahu aktivních látek bojuje proti hormonálním změnám v pokožce. Výtažky z bambusu působí proti UV záření a v něm obsažené omega kyseliny stimulují metabolické procesy pro udržení energie a vitality. Díky výtažkům z orchidey zůstává pokožka svěží a projasněná po celý den. Obsažené koloidní zlato podporuje regeneraci a obnovu pokožky, posiluje a harmonizuje vzhled pleti a zabraňuje jejímu stárnutí. Účinné látky použité v tomto ošetření: koloidní zlato, lilie, orchidea, sezam, zinek, zelený čaj, kyselina hyaluronová, bambus, hedvábný protein, omega-3 a omega-6 mastné kyseliny SPF 15.

Ošetření je vhodné pro omlazení pleti a k nastolení hormonální rovnováhy. Ženy 20+

Délka ošetření 60 minut

Produkty pro hormonální rovnováhu k domácímu použití

V našem kosmetickém salonu a také na našem e-shopu si můžete zakoupit celou řadu produktů pro domácí použití. Zakoupené produkty vhodně navazují na provedené kosmetické ošetření a vhodně ho doplňují.

Back to Top