telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Detoxikace pleti – BIOPURE

detoxikace pleti

Kyslíková terapie a detoxikace pleti, přesně tím je nové městské ošetření Biopure. Zachytávání škodlivých látek a účinná detoxikace pleti, která je unavená a povadlá. K tomu, aby mohly kožní buňky produkovat potřebnou energii a vitalitu je potřebný dostatečný přísun kyslíku. Proto Ericson Laboratoire vyvinuly toto výjimečné ošetření pro detoxikaci pleti a její okysličení. Pokrokové technologie  použité v nové řadě Biopure zajišťují tu pravou terapii kyslíkem pro Vaše kožní buňky.

Ericson Laboratoire
Detoxikace pleti 90 minut – BIOPURE intenzivní kúra2 490 Kč
Objednat

Pro koho je detoxikace pleti Biopure vhodná?

Tato účinná detoxikace pleti a zároveň a její okysličení, je vhodná zejména pro ženy a muže žijící ve velkých městech, kde je snížená kvalita životního prostředí a kde je pleť každodenně vystavována nadměrné zátěži a stresu. Špatné životní prostředí, nadměrná automobilová doprava, práce v uzavřených kancelářích a celkově nadměrný výskyt oxidu uhelnatého, to vše vede ke změnám v našem organismu, které se projevují také na vzhledu naší pleti. Pokud se naší pleti dostatečně nevěnujeme, stává se povadlou, zašedlou a dochází k rychlejší tvorbě vrásek a nárůstu citlivosti pleti. Je tedy na místě o sebe pečovat a věnovat se také detoxikaci pleti od volných radikálů a následků městského smogu a stresu. Těžké kovy v našem organismu mění genetický kód, produkují volné radikály, zabraňují účinné detoxikaci, vyvolávají alergie a poškozují nervové buňky. Díky těmto negativním účinkům a stresu, pleť ztrácí svůj energetický potenciál. Ericson Laboratoire vyvinuli kosmetickou řadu Biopure a řadu produktů Urban Skin Care, která je určena právě pro ženy a muže žijící ve městech, kteří hledají svěží vzduch a touží po důkladné detoxikaci pleti, aby jí umožnili lépe dýchat. V tomto ošetření jsou použity tři hlavní důležité látky, které jsou svým okamžitým účinkem označovány jako pravá detoxikace pleti.

Účinné látky v detoxikaci pleti Biopure:

Vybrané účinné látky v detoxikaci pleti Biopuje mají charakteristické stejné směry společného působení při ochraně pleti. Fungují jako super oxygenace pleti, detoxikace pleti a jako zachytávače škodlivých látek. Navíc mají silný energizující účinek na buňky.

Phytovityl: je přírodní látka získaná z kukuřičných semen, která stimuluje buněčný metabolismus a obranyschopnost buněk proti volným radikálům a chrání pleť před poškozením těžkými kovy. Tím také působí preventivně v boji proti předčasnému stárnutí pleti a účinně detoxikuje pleť.

Purisovt: je přírodní látka získaná se semen Moringa Olifera, která nachází široké využití v tradiční medicíně díky svým antiseptickým vlastnostem. Obsahuje ve vysoké koncentraci vitamín A a C, komplex vitamínu B, železo, vápník, zinek a selen. Purisovt zachycuje znečišťující látky a težké kovy usazené v kůži a působí na ně doslova jako magnet.

Oxygeskin: Ericson laboratoire vyvinuly tuto účinnou látku získanou z rostlin rodu Nasturtium, která zjednodušeně řečeno usnadňuje buněčný transport kyslíku díky zvýšení syntézy cytoglobulinu.

Postup ošetření detoxikace pleti Biopure intenzivní kúra:

Nejprve provedeme odlíčení a očištění očního okolí Bi-Phase Make-up Remover a Sooting Lotion. Dále odlíčení a očištění obličeje, krku a dekoltu Detoxifyng Milk a Oxygenation Lotion, následuje peeling dle typu pleti, aplikace oxygenačního séra Oxygen Serum. Následuje dlouhá relaxační a stimulační masáž Reoxygen Intense Cream a detoxikační maska Mask Detoxygen. Na závěr aplikujeme matující sérum Oxymatt Serum a provedeme lehkou závěrečnou masáž se závěrečnou péčí dle typu pleti Hydra Soft nebo Hydra Matt

Produkty pro protivráskovou péči k domácímu použití

V našem kosmetickém salonu si můžete zakoupit celou řadu produktů pro domácí použití. Zakoupené produkty vhodně navazují na provedené kosmetické ošetření a vhodně ho doplňují.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím