telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Citlivá pleť

problematická a citlivá pleť

Inovativní kosmetické řešení pro citlivou pleť a pro pleť s kuperózou neboli rosaceou. Ošetření je vhodné pro ženy i muže bez omezení věku.

Toto kosmetické ošetření je velmi vhodné pro okamžité a viditelné zklidnění citlivé pokožky, která snadno reaguje na podráždění vnějšími vlivy, nebo stresem. Čím více je pokožka citlivější, tím více a rychleji reaguje, jelikož vrchní vrstva pokožky (epidermis) je křehčí než normální pokožka.

Eberlin Biocosmetics
Citlivá pleť 60 minut – INFINITY2 190 Kč
Objednat
Eberlin Biocosmetics
Citlivá pleť 60 minut – CALMING1 790 Kč
Objednat

Citlivá pleť – INFINITY

Filozofií tohoto ošetření je osobní péče na základě přesné diagnostiky pleti, protože každá pokožka je jedinečná. V každém kroku této kosmetické péče jsou různé účinné přírodní látky, které řeší jiné potíže pleti. Získejte i Vy svoji osobní péči o pokožku. Regenerační síla pokožky je v kmenových buňkách a kombinace účinných látek použitých v tomto ošetření výjimečně zvyšuje schopnost regenerace pleti. Řada kosmetických ošetření INFINITY je osobním receptem na krásnou pleť. Během kosmetického ošetření INFINITY je Vám tak sestaveno kosmetické ošetření přímo na míru. V ošetření je použito mnoho účinných látek, jak jsou například: zvlhčující faktory (sodík, urea, glukóza, kyselina glutamová, kyselina mléčná, lysin, glycin), hydratační polyplanty (břečťan, arnika, okurka, bez černý), a mnoho dalších látek jako je chmel, šalvěj, rozmarýn, přeslička, citron, borovice, heřmánek, měsíček.

Ošetření je individuálně zvoleno podle potřeb pokožky a je vhodné pro všechny typy pleti. Muži i ženy bez rozdílu věku.

Délka ošetření 60 minut

Citlivá pleť – CALMING

Specifická produktová řada produktů CALMING slouží k péči o citlivou pleť. Tato mimořádná produktová linie obnovuje a udržuje ochrannou funkci pokožky, posiluje mikrobiotu, zabraňuje transepidermální ztrátě vody (TEWL) a chrání pokožku před oxidačními procesy. Za tímto účelem byly v laboratořích Eberlin Biocosmetics vybrány účinné látky, které zvyšují rovnováhu mikrobiomu a také zlepšují přirozenou obranyschopnost pokožky. Řada CALMING obsahuje zklidňující, protizánětlivé, antioxidační, zvlhčující a vyživující látky, které poskytují citlivé pokožce komfort a pomáhají obnovit její pružnost a pevnost.

Ošetření je vhodné citlivou pokožku, k nastolení rovnováhy a hydratace. Muži i ženy bez rozdílu věku.

Délka ošetření 60 minut

Produkty pro citlivou pleť k domácímu použití

V našem kosmetickém salonu a také na našem e-shopu si můžete zakoupit celou řadu produktů pro domácí použití. Zakoupené produkty vhodně navazují na provedené kosmetické ošetření a vhodně ho doplňují.

Back to Top