telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Chemický peeling

chemický peeling

Nová generace šetrného chemického peelingu s vícenásobným účinkem na pleť. Ošetření je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií. Ošetření se neprovádí v létě.

Dnešní vývoj moderní dermo kosmetiky je ve znamení úzkého propojování kosmetologie a dermatologie, přičemž ošetření jako je chemický peeling Enzymacid se čím dál tím častěji nechávají inspirovat přímo estetickou medicínou, ale zachovávají si tak stále svoji neinvazivnost. Neinvazivní omlazující ošetření, jakým je šetrný chemický peeling, jsou čím dál tím oblíbenější. Kosmetická ošetření Ericson Laboratoire stojí již dlouhou řadu let na špici v oblasti kosmetických inovací, která čerpají z moderních poznatků dermatologie a právem tedy tuto značku označujeme za dermo kosmetiku.

Eberlin Biocosmetics
Chemický peeling 70 minut – ACID LINE2 490 Kč
Objednat
Chemický peeling – ACID LINE ruce – samostatné ošetření1 290 Kč
Objednat
Chemický peeling – ACID LINE ruce – jako součást jiného ošetření500 Kč
Objednat
Ericson Laboratoire
Chemický peeling 90 minut – ENZYMACID intenzivní kúra2 490 Kč
Objednat
Chemický peeling – ENZYMACID ruce – samostatné ošetření1 290 Kč
Objednat
Chemický peeling – ENZYMACID ruce – jako součást jiného ošetření500 Kč
Objednat

Chemický peeling – ACID LINE

Řada ošetření ACID LINE zahrnuje jedinečný výběr přírodních kyselin pro chemické peelingy. Během kosmetického ošetření jsou použity látky přírodního původu, které působí na pleť jako silný a hloubkový peeling. Použité kyseliny mají exfoliační a regenerační účinky na pleť a jsou důležitým faktorem při řešení všech kosmetických nedostatků a problémů pokožky. Jejich působení má pozitivní vliv na akné, vrásky, pigmentové skvrny, jizvy i strie a obecně při jakékoliv nedokonalosti pleti. Během ošetření ACID LINE je Vám vybrán takový průběh kosmetického ošetření, aby respektoval potřeby Vaší pleti. Během ošetření máme na výběr kyselinu glykolovou, mandlovou, kojovou a mléčnou.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. Muži i ženy bez rozdílu věku.

Délka ošetření 70 minut

Chemický peeling – ENZYMACID

Pro koho je vhodný chemický peeling Enzymacid?

Toto ošetření je vhodné především pro všechny typy pleti, která je nějakým způsobem problematická. Na rozdíl od lékařských chemických peelingů, ale Vaše pleť po ošetření Enzymacid nebude nijak poškozena. Naopak uvidíte již po prvním ošetření velmi pěkný efekt a Vaše pleť bude zářivější a jemnější. Chemický peeling Enzymacid můžeme doporučit jak pro pleť se sklonem k akné a s výskytem jizev po akné, ale také pro pleť se zvýšenou tvorbou pigmentací a vrásek. Při pravidelných návštěvách chemického peelingu Vás rozhodně pozitivně překvapí výrazné zlepšení stavu pleti.

Chemický peeling Enzymacid s vícenásobným účinkem na pleť představuje jednu z nejlepších technologií pro zlepšení kvality kůže a buněčnou obnovu pokožky. Enzymacid v sobě spojuje hned několik účinným moderních peelingů:

Mechanický peeling a dermabraze – působením tohoto peelingu dochází během ošetření k exfoliaci – odstranění zrohovatělé povrchové vrstvy kožních buněk, která se časem nahromadila a brání v buněčné obnově pleti. Kombinace použitých krystalů v chemickém peelingu tuto vrstvu pokožky odstraňuje a pomáhá při hydrataci a vstřebávání účinných látek.

Chemický peeling – představuje aplikaci přírodně se vyskytujících kyselých látek na pleť tak, že pomáhá při obnově povrchové vrstvy pokožky a ošetřuje první známky stárnutí, jako jsou pigmentace, jizvy po akné a tlustší vrstvy pokožky v některých obličejových partiích jako je nos a brada.

Enzymatický peeling – součástí chemického peelingu je také nová generace enzymů tzv. stabilizovaná proteáza, která je schopna proniknout do svrchních vrstev pleti. Pokožka tak bude hladší a jasnější, aniž by došlo k jejímu poškození.

Účinné látky v chemickém peelingu Enzymacid:

Ericson Laboratoire dokázaly v jediném ošetření spojit výjimečné působení hned 8 mimořádných AHA kyselin. Podívejme se, jakou funkci v chemickém peelingu jednotlivé látky mají.

Kyselina mléčná – již se nemusíte koupat v mléce, aby Vaše pleť byla vláčná a hydratovaná. Tato kyselina získaná ze zkvašeného mléka se o to postará za Vás. Zároveň má v chemickém peelingu i vliv na odstranění pigmentových skvrn a barevné sjednocení pleti.

Kyselina galaktarová – zjasňuje charakter pleti a má zároveň působí jako účinný antioxidant. Dovede také zjemnit linky vrásek a napomáhá odlučování odumřelých buněk.

Kyselina glykolová – účinná AHA kyselina, která podporuje exfoliaci odstraněním zrohovatělé vrstvy pokožky a podporuje tak obnovu kožních buněk. Při chemickém peelingu Enzymacid pracujeme se 70% roztokem kyseliny glykolové. Díky této vysoké koncentraci můžeme dosáhnout opravdu excelentních výsledků a krásné hladké pleti.

Kyselina mandlová – účinná látka, která zajišťuje jemný peeling a navíc stimuluje produkci kolagenu a elastinu. V chemickém peelingu Enzymacid má tato látka také funkci zjasňující a antibakteriální.

Kyselina citrónová – má intenzivní antioxidační účinek a výjimečné regenerující vlastnosti na pleť.

Kyselina askorbová – obsah vitamínu C získaný z této kyseliny je nezbytný pro tvorbu nového kolagenu a zároveň má funkci antioxidantu.

Kyselina vinná – tato látka se používá zejména pro svůj pozitivní vliv při omlazujících ošetřeních a rovněž umožňuje obnovu buněk na povrchu pleti.

Kyselina salicylová – v chemickém peelingu má funkci protizánětlivou a má tedy význam při problematické pleti s akné, proto i ona našla svoje místo v chemickém peelingu Enzymacid.

Chemický peeling Enzymacid je možno podstoupit jako jednotlivé ošetření, ale je také možnost absolvovat intenzivní kúru 4 ošetření s četností jedenkrát týdně.

Postup ošetření chemický peeling Enzymacid intenzivní kúra:

Odlíčení a očištění pleti přípravky Soft Enzym Milk a Soft Enzym Lotion, hloubkový peeling přípravkem Dermaxid Face Peeling, ošetření očí přípravkem Bioptic Soothing Lotion. Dále je na pleť nanesena ampule s Glyco Serum Vit C koncentrace 70/30 a následně Glyco Serum Vit C s vyšší koncentrací 70/40. Po působení ampulí s chemickým peelingem je na pleť nanesen krém Post Acid Modeling Mask a je provedena dlouhá šetrná a relaxující masáž. Následuje intenzivní maska Peel Off Mask cca 20 minut. Po zaschnutí a sejmutí masky pleť ošetříme přípravkem Prozym a Whitefluid. Po aplikaci chemického peelingu, nebo celé kúry ošetření, doporučujeme použití ochranných slunečních krémů s vyšším faktorem. Je také potřeba se vyhnout intenzivnímu slunečnímu svitu a soláriu. Ošetření chemický peeling se provádí pouze v období podzim až jaro.

Délka procedury chemický peeling je 90 minut.

Chemický peeling – související produkty

chemický peeling Enzymacid - produkty

Na Klinice krásy Anděl si můžete zakoupit celou řadu produktů z řady Enzymacid pro domácí použití. Produkty Enzymacid pro domácí péči nenahrazují chemický peeling provedený v našem salonu, ale velmi vhodně jej doplňují.

čistící regenerační pěna
E909 SOFT ENZYM MOUSS – ČISTÍCÍ REGENERAČNÍ PĚNA – 990 Kč

Tato jemná pěnivá konzistence v kombinaci s vodou jemně a šetrně odstraní veškeré nečistoty z pokožky. Pěna je vhodná pro první očištění pokožky za mokra například ve sprše před samotným odlíčením pleti.

regenerující odličující pleťové mléko
E907 SOFT ENZYM MILK – REGENERUJÍCÍ ODLIČOVACÍ PLEŤOVÉ MLÉKO – 990 Kč

Pleťové mléko šetrně a důkladně odstraňuje veškeré nečistoty, které se na naší pleti zachytily během dne a samozřejmě účinně odstraňuje veškeré druhy make-upu.

regenerační pleťová voda
E908 SOFT ENZYM LOTION – REGENERUJÍCÍ PLEŤOVÁ VODA – 990 Kč

Jemná pleťová voda vždy zakončuje čištění pleti, vyrovnává hodnotu PH pokožky, ale také navíc pokožku hydratuje. Voda navíc obsahuje kyselinu mléčnou, takže pleť je při pravidelném používání hladká a zářivá.

peeling s dvojím účinkem
E910 DERMAXID FACE PEELING – PEELING S DVOJÍM ÚČINKEM – 1 490 Kč

Součást domácího chemického peelingu odstraňuje odumřelé buňky a ostatní nečistoty na pokožce mechanickým působením. Peeling také činí pleť hladkou a jemnou.

exfoliačně regenerující sérum
E911 GLYCO SERUM 70/10 – EXFOLIAČNĚ REGENERUJÍCÍ SÉRUM – 1 990 Kč

Účinná koncentrace kyseliny glykolové pro domácí chemický peeling, je koncentrátem, který má okamžitý peelingový a regenerační účinek. Omlazující efekt na pokožku.

hydratační krém
E912 PROZYM CREAM – HYDRATAČNÍ KRÉM S OBNOVUJÍCÍM EFEKTEM – 2290 Kč

Vysoká koncentrace kyseliny mandlové a mléčné vhodná pro každodenní péči o pokožku po chemickém peelingu. Duální enzymatické a chemické působení tohoto mimořádného krému, ale také vysoký obsah vitamínu C způsobuje, že Vaše pleť se mění den za dnem k lepšímu. Vysoká hydratace pleti a korekce tmavých skvrn.

vyživující regenerující krém
E913 INTRAZYM CREAM – VYŽIVUJÍCÍ REGENERUJÍCÍ KRÉM – 2 290 Kč

V tomto krému pro domácí použití najdeme hned 3 AHA kyseliny, a to kyselinu vinnou, galaktarovou a mléčnou a opět vysoký obsah vitamínu C. Pleť je tak po chemickém peelingu významně vyživována a regenerována. Opět dochází k zesvětlování nežádoucích pigmentací.

ochranný krém
E914 WHITEFLUID SPF 20 – OCHRANNÝ DENNÍ KRÉM SPF 20 – 2 290 Kč

Denní krém s ochranným faktorem, který je dokonale uzpůsoben pro ochranu pleti po chemickém peelingu. Pomáhá zamezovat tvorbě pigmentací a má obsah hydratačních látek, které hydratují pleť po celý den.

regenerující péče o rty
E915 LIPAXID LIP CONTOUR – REGENERUJÍCÍ PÉČE O VAŠE RTY – 2 190 Kč

Dvojitá ochrana pro Vaše rty, pokud Vás v zimním období trápí olupování a praskání rtů. Tento malý zázrak vhodný pro opakované použití během dne poskytuje rtům dokonalou hydrataci a péči.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím