telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Chemický peeling

chemický peeling

Nová generace šetrného chemického peelingu s vícenásobným účinkem na pleť. Ošetření je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií. Ošetření se neprovádí v létě.

Dnešní vývoj moderní dermo kosmetiky je ve znamení úzkého propojování kosmetologie a dermatologie, přičemž ošetření jako je chemický peeling Enzymacid se čím dál tím častěji nechávají inspirovat přímo estetickou medicínou, ale zachovávají si tak stále svoji neinvazivnost. Neinvazivní omlazující ošetření, jakým je šetrný chemický peeling, jsou čím dál tím oblíbenější. Kosmetická ošetření Ericson Laboratoire stojí již dlouhou řadu let na špici v oblasti kosmetických inovací, která čerpají z moderních poznatků dermatologie a právem tedy tuto značku označujeme za dermo kosmetiku.

Eberlin Biocosmetics
Chemický peeling 70 minut – ACID LINE2 490 Kč
Objednat
Chemický peeling – ACID LINE ruce – samostatné ošetření1 290 Kč
Objednat
Chemický peeling – ACID LINE ruce – jako součást jiného ošetření500 Kč
Objednat

Chemický peeling – ACID LINE

Řada ošetření ACID LINE zahrnuje jedinečný výběr přírodních kyselin pro chemické peelingy. Během kosmetického ošetření jsou použity látky přírodního původu, které působí na pleť jako silný a hloubkový peeling. Použité kyseliny mají exfoliační a regenerační účinky na pleť a jsou důležitým faktorem při řešení všech kosmetických nedostatků a problémů pokožky. Jejich působení má pozitivní vliv na akné, vrásky, pigmentové skvrny, jizvy i strie a obecně při jakékoliv nedokonalosti pleti. Během ošetření ACID LINE je Vám vybrán takový průběh kosmetického ošetření, aby respektoval potřeby Vaší pleti. Během ošetření máme na výběr kyselinu glykolovou, mandlovou, kojovou a mléčnou.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. Muži i ženy bez rozdílu věku.

Délka ošetření 70 minut

Produkty pro chemický peeling k domácímu použití

V našem kosmetickém salonu si můžete zakoupit celou řadu produktů pro domácí použití. Zakoupené produkty vhodně navazují na provedené kosmetické ošetření a vhodně ho doplňují.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím