telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Akné

akné

Ošetření pro smíšenou, mastnou a problematickou pleť se sklonem k akné. Ošetření je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií.

Toto výjimečné anti-hormonální ošetření problematické pleti je vhodné pro všechny typy pleti náchylné k tvorbě akné, a to jak u mladistvé pleti, tak hormonálního u žen i mužů středního věku. Produkty této řady pro problematickou pleť obsahují silné aktivní látky s čistícími, antihormonálními, antibakteriálními, detoxikačními, matujícími, hydratačními a zklidňujícími účinky.

Eberlin Biocosmetics
Akné – XEBOR obličej 60 minut1 790 Kč
Objednat
Akné – XEBOR záda 60 minut1 790 Kč
Objednat

Akné – XEBOR

Obsažené přírodní výtažky z rostlin v tomto kosmetickém ošetření normalizují pH pokožky, regulují tvorbu mastného filmu a zbavují tak pleť nečistoty a akné. V ošetření je použito intenzivní rostlinné sérum B. M. C. XEBOR, které v sobě kombinuje účinné přírodní látky a zvlhčující složky, jež udržují optimální pH problematické pokožky s akné. Sérum zabraňuje stárnutí pokožky a zhoršování její struktury, čistí póry a uzavírá je. Po ošetření je pokožka zklidněná, hydratovaná a má matný vzhled. I problematická pokožka může být krásná, proto neváhejte vyzkoušet sílu přírody v boji proti akné. V ošetření problematické pleti XEBOR je použito intenzivních rostlinných extraktů a látek, které mají příznivý vliv na zlepšení stavu pokožky s akné. Za zmínku stojí například kolagen, aminokyseliny, kyselina jablečná, glukóza, urea, kyselina glutamová, kyselina mléčná, kaolin, zelený jíl, řasa fucus, mydlice lékařská a mnohé další účinné látky.

Ošetření je vhodné pro mastnou pokožku se sklonem k akné. Muži i ženy bez rozdílu věku.

Délka ošetření 60 minut

Produkty pro pleť s akné k domácímu použití

V našem kosmetickém salonu a také na našem e-shopu si můžete zakoupit celou řadu produktů pro domácí použití. Zakoupené produkty vhodně navazují na provedené kosmetické ošetření a vhodně ho doplňují.

Back to Top