telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Akné

akné

Ošetření pro smíšenou, mastnou a problematickou pleť se sklonem k akné. Ošetření je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií.

Toto výjimečné anti-hormonální ošetření problematické pleti je vhodné pro všechny typy pleti náchylné k tvorbě akné, a to jak u mladistvé pleti, tak hormonálního u žen i mužů středního věku. Produkty této řady pro problematickou pleť obsahují silné aktivní látky s čistícími, antihormonálními, antibakteriálními, detoxikačními, matujícími, hydratačními a zklidňujícími účinky.

Eberlin Biocosmetics
Akné – XEBOR obličej 60 minut1 790 Kč
Objednat
Akné – XEBOR záda 60 minut1 790 Kč
Objednat
Ericson Laboratoire
Akné – ACTI-BIOTIC obličej 60 minut1 790 Kč
Objednat
Akné – ACTI-BIOTIC záda 60 minut1 790 Kč
Objednat

Akné – XEBOR

Obsažené přírodní výtažky z rostlin v tomto kosmetickém ošetření normalizují pH pokožky, regulují tvorbu mastného filmu a zbavují tak pleť nečistoty a akné. V ošetření je použito intenzivní rostlinné sérum B. M. C. XEBOR, které v sobě kombinuje účinné přírodní látky a zvlhčující složky, jež udržují optimální pH problematické pokožky s akné. Sérum zabraňuje stárnutí pokožky a zhoršování její struktury, čistí póry a uzavírá je. Po ošetření je pokožka zklidněná, hydratovaná a má matný vzhled. I problematická pokožka může být krásná, proto neváhejte vyzkoušet sílu přírody v boji proti akné. V ošetření problematické pleti XEBOR je použito intenzivních rostlinných extraktů a látek, které mají příznivý vliv na zlepšení stavu pokožky s akné. Za zmínku stojí například kolagen, aminokyseliny, kyselina jablečná, glukóza, urea, kyselina glutamová, kyselina mléčná, kaolin, zelený jíl, řasa fucus, mydlice lékařská a mnohé další účinné látky.

Ošetření je vhodné pro mastnou pokožku se sklonem k akné. Muži i ženy bez rozdílu věku.

Délka ošetření 60 minut

Akné – ACTI-BIOTIC

Kombinace několika vysoce účinných aktivních látek tak působí proti všem faktorům způsobujícím akné:

  • Dermapur: Silně účinné přírodní antibiotikum, které pomáhá pleti při ochraně před mikroorganismy
  • Kovový zinek: Působí antisepticky a hojivě a působí proti volným radikálům, které se v pleti uvolňují během zánětlivých reakcí pokožky
  • Acnet: Je aktivní složka, která působí na všechny problémy mastné pleti, které způsobují vznik zánětu a vývoje bakterií
  • Biodextrol: Je aktivní složka, která působí jako regulátor hormonální aktivity mazových žláz. Mazové žlázy tak nejsou nadměrně stimulovány a dochází tak k rychlé obnově jejich normální činnosti. Během 10 dnů se v problematické a aknózní pleti obnovuje normální tvorba lipidů, aniž by docházelo k nežádoucímu vysoušení pokožky.

Problém s běžně dostupnými přípravky je ten, že pleť nadměrně vysušují, což paradoxně vede opět ke zvýšení nežádoucí aktivity mazových žláz. Ošetřením ACTI-BIOTIC k tomuto nežádoucímu vlivu nedochází a komplexem aktivních látek je zajištěno optimální působení na pokožku.

Díky všem výše uvedeným účinným látkám a jejich mimořádnému vlivu na regulaci aknózní pleti, doporučujeme toto ošetření pro všechny typy mastné a problematické pleti s výskytem akné. Kromě obličeje je další problematickou partií, kde se často vyskytuje akné, oblast zad. Neváhejte se na nás obrátit, protože s velmi dobrými výsledky dovedeme ošetřit také akné na zádech.

Délka procedury 60 minut.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím